• Z życia szkoły

    zdj4 dscn1689 20170611_074023 1009 32 p1170143 52 dsc08091 70 4

Biegowy podwójny sukces grodziskiego „Słowaka”

Dnia 23 kwietnia 2018 roku w parku miejskim odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe na szczeblu powiatu grodziskiego. W zawodach tych startowały grodziskie szkoły ponadgimnazjalne.
W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjna była uczennica grodziskiego „Słowaka” Marta Murkowska, która zdobyła tytuł Mistrza Powiatu Grodziskiego.
Trzecie miejsce zajęła Anna Żychlińska, też uczennica „Słowaka”.
Drużynowo dziewczęta z Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim zajęły pierwsze miejsce, wyprzedzając dziewczęta z ZST im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim.
W skład zwycięskiego zespołu weszły: Marta Murkowska, Anna Żychlińska, Izabela Drozdowska, Dorota Łapińska, Wiktoria Hercog i Katarzyna Kocurek.
Tym samym grodziski „Słowak” będzie reprezentował powiat grodziski w Wojewódzkich Biegach Przełajowych, które odbędą się 29 maja 2018 r. w Żerkowie.
W kategorii chłopców Bartłomiej Sroczyński zajął drugie miejsce, Nikodem Bąk był trzeci – również uczniowie „Słowaka”.
Drużynowo zespół chłopców z Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim pokonał ZST im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim i awansował do finału wojewódzkiego, który odbędzie się też 29 maja 2018 roku w Żerkowie.
W skład zwycięskiego zespołu weszli: Bartłomiej Sroczyński, Nikodem Bąk, Radosław Przybylski, Jakub Kowalec, Konstanty Kinecki i Daniel Pietrzak.
Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.