• Z życia szkoły

    dsc_0093 7 dsc_1031 hv3a1395 dsc02646 dsc_0100 20171112_172951 img_1717 5 received_2210824499238422

Olimpiady i konkursy

  • Język polski

2017 - Krzysztof Pięta – zdobywcą  III miejsca w województwie podczas Finału XI Konkursu  Wiedzy o Antyku na Wydziale Filologii Klasycznej w Poznaniu

2004 – III miejsce w konkursie wiedzy o życiu i twórczości J. Słowackiego na XX Ogólnopolskim i VIII Międzynarodowym Zlocie Szkół Ponadgimnazjalych im. J. Słowackiego w Krzemieńcu na Ukrainie – Andrzej Gulik

2003 – I miejsce w III Przeglądzie Kabaretów Szkolnych BUDAFEST dla grupy teatralnej „Arlekin”

2002 – I miejsce w turnieju recytatorskim poezji  J. Słowackiego na XVIII Ogólnopolskim i VI Międzynarodowym Zlocie Szkół Ponadgimnazjalych im. J. Słowackiego w Przemyślu – Remigiusz Rabiega i Marcelina Floraszek

2002 – III miejsce w konkursie wiedzy o życiu i twórczości J. Słowackiego na na XVIII Ogólnopolskim i VI Międzynarodowym Zlocie Szkół Ponadgimnazjalych im. J. Słowackiego w Przemyślu – Tomasz Banaszak


  • Język niemiecki

2018 - III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Nagrody Młodzieżowej w Hesji: Rita Ojrzanowska, Joanna Skrzypczak, Edward Malczak, Wojciech Krzyżanek

2018 – 113 miejsce w Polsce w okręgowym etapie 41. Olimpiady Języka Niemieckiego dla Virginii Hulalki

2016 - III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Nagrody Młodzieżowej w Hesji : Kornelia Budnik, Agnieszka Rybarczyk, Joanna Wójcik, Weronika Weiss, Sandra Szczeszek, Joanna Perz, Karolina Ochla, Aleksandra Kokocińska, Emilia Dokowicz i Virginia Hulalka

2013 - Marcin Drzewiecki finalistą Dni Kultury Brytyjskiej, Amerykańskiej i Krajów Niemieckojęzycznych organizowane przez Kolegium Języków Obcych w Starym Tomyślu


  • Historia

2019 - Konkurs historyczny pt. „ 100 lat niepodległej Polski” I miejsce – Bartosz Duczyński kl. III b , wyróżnienie – Łukasz Borowczak kl. III b, wyróżnienie – Mikołaj Fórmaniak  , kl .III b

2018 – III miejsce dla Bartosza Duczyńskiego w X edycji Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

2018 - Bartek Duczyński drugi w Igrzyskach historycznych w Gnieźnie! Drugie podium w konkursie historycznym na szczeblu wojewódzkim w przeciągu tygodnia!

2018  „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”, awans do etapu wojewódzkiego : Bartosz Duczyński i Konstanty Marek Kinecki.

2004 – I miejsce w Gdyńskim Konkursie Katyńskim w kategorii audycja radiowa – Marcelina Floraszek kl. IV d, Magdalena Benysek, Anna Bartkowiak i Marta Pazgrad kl. IIIa


 

  • Matematyka

2002 – X miejsce w województwie – „KANGUR” Konkurs Matematyczny – Łukasz Piotrowiak


 

  • Informatyka

2008 – Półfinalista Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie – Hubert Narożny, Mateusz Jakubowicz, Dawid Wośkowiak i Piotr Bochyński z klasy Ic
2008 – Zwycięzca powiatowego konkursu na STRONĘ INTERNETOWĄ O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM: Karol Kuleczka z klasy Ic
2008 – I miejsce w powiatowym konkursie na PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM: Katarzyna Biskupska z klasy I d, III miejsce: Daria Chróst z klasy Id
2004 – I miejsce w Rejonowym konkursie na pracę multimedialną pt. „Jest takie miejsce w Europie…” – Tomasz Boroń kl. IIb
2004 – XI miejsce w II Wojewódzkim Konkursie w składaniu komputerów – Daniel Paciorkowski i Przemysław Piotrowiak kl. IIb


 

  • Ekologia

2004 – Finalista Etapu Wojewódzkiego Olimpiady Ekologicznej - Łukasz Piotrowiak


 

  • Sport

2012 -IV miejsce w Finale Rejonu w Koszykówce dziewcząt

2012 – Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej dziewcząt

2007 – VIII miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Ręcznej chłopców, które odbyły się w Wolsztynie

2007 - I miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej chłopców i tytuł Mistrza Wielkopolski

2004 – I miejsce w Rejonowych Mistrzostwach w piłce nożnej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

2003 – V miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich w piłce nożnej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych


 

  • Wiedza o społeczeństwie

2016 - LVIII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym I miejsce Mikołaj Primke z klasy II a


  • Inne

2018 - Finał XVI Powiatowego Konkursu Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego I miejsce zajęła Katarzyna Kocurek z klasy IIB ; II miejsce – Maja Mirkowska z IIB; III miejsce – Marta Murkowska

2017 - Grodziscy licealiści na sesji Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego  Mikołaj Primke został wiceprzewodniczącym Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego

2017 – XV Konkursu Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego „Bezpieczeństwo i rozsądek na drodze”  I miejsce Izabela  Drozdowska z klasy I b

2016 -  XIV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego I miejsce w konkursie zajął Damian Kocurek z klasy IID

2016 – Wyróżnienia w konkursie „Ocalić od zapomnienia – okupacja we wspomnieniach rodzinnych” Adrian Dudziak z kl II d i Jakub Reich z III d wyróżnieni

2015 -  XIII Powiatowy Konkursu Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego – BEZPIECZEŃSTWO I ROZSĄDEK NA DRODZE I miejsce zajęła Aleksandra Michalska z kl. IIC; II miejsce zajęli: Izabela Kurpisz z kl. IIB oraz Jakub Reich z kl. IID

2014 - XII Powiatowy Konkurs o Przepisach Ruchu Drogowego – „Bezpieczeństwo i Rozsądek Na Drodze”
I miejsce – Jagoda Markiewicz z kl.Ib  II miejsce  – Maria Zeidler z kl. Ic  III miejsce – Paweł Weiss z kl. IIc. Wszyscy otrzymali w nagrodę darmowy kurs prawa jazdy

2005 – VII miejsce w kraju i I miejsce w Wielkopolsce w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej – Maciej Opaska, Michał Kaczor, Michał Kuleczka, Daniel Paciorkowski, Przemysław Piotrowiak kl. II b


 

  • KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ KLUB „EUROSŁOWAK”

Marzec 2007 – VII edycja Wielkopolskiego Konkursu Nasza Europa, Katarzyna Kaczor przechodzi do finału w Ostrowie Wlkp.
Kwiecień 2007 – praca Katarzyny Kaczor „Ja wobec procesów globalizacji’” zajmuje drugie miejsce w konkursie organizowanym przez Kancelarię Sejmu RP i zostaje vice marszałkiem XIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.


 

Komentarze są wyłączone.