• Z życia szkoły

    42 img_1836 3i 2 dsc01786 dscn2200 27 img_6655 dscn1885 40

Olimpiady i konkursy

  • Język polski

2004 – III miejsce w konkursie wiedzy o życiu i twórczości J. Słowackiego na XX Ogólnopolskim i VIII Międzynarodowym Zlocie Szkół Ponadgimnazjalych im. J. Słowackiego w Krzemieńcu na Ukrainie – Andrzej Gulik

2003 – I miejsce w III Przeglądzie Kabaretów Szkolnych BUDAFEST dla grupy teatralnej „Arlekin”

2002 – I miejsce w turnieju recytatorskim poezji  J. Słowackiego na XVIII Ogólnopolskim i VI Międzynarodowym Zlocie Szkół Ponadgimnazjalych im. J. Słowackiego w Przemyślu – Remigiusz Rabiega i Marcelina Floraszek

2002 – III miejsce w konkursie wiedzy o życiu i twórczości J. Słowackiego na na XVIII Ogólnopolskim i VI Międzynarodowym Zlocie Szkół Ponadgimnazjalych im. J. Słowackiego w Przemyślu – Tomasz Banaszak


 

  • Historia

2004 – I miejsce w Gdyńskim Konkursie Katyńskim w kategorii audycja radiowa – Marcelina Floraszek kl. IV d, Magdalena Benysek, Anna Bartkowiak i Marta Pazgrad kl. IIIa


 

  • Matematyka

2002 – X miejsce w województwie – „KANGUR” Konkurs Matematyczny – Łukasz Piotrowiak


 

  • Informatyka

2008 – Półfinalista Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie – Hubert Narożny, Mateusz Jakubowicz, Dawid Wośkowiak i Piotr Bochyński z klasy Ic
2008 – Zwycięzca powiatowego konkursu na STRONĘ INTERNETOWĄ O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM: Karol Kuleczka z klasy Ic
2008 – I miejsce w powiatowym konkursie na PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM: Katarzyna Biskupska z klasy I d, III miejsce: Daria Chróst z klasy Id
2004 – I miejsce w Rejonowym konkursie na pracę multimedialną pt. „Jest takie miejsce w Europie…” – Tomasz Boroń kl. IIb
2004 – XI miejsce w II Wojewódzkim Konkursie w składaniu komputerów – Daniel Paciorkowski i Przemysław Piotrowiak kl. IIb


 

  • Ekologia

2004 – Finalista Etapu Wojewódzkiego Olimpiady Ekologicznej - Łukasz Piotrowiak


 

  • Sport

2012 -IV miejsce w Finale Rejonu w Koszykówce dziewcząt

2012 – Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej dziewcząt

2007 – VIII miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Ręcznej chłopców, które odbyły się w Wolsztynie

2007 - I miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej chłopców i tytuł Mistrza Wielkopolski

2004 – I miejsce w Rejonowych Mistrzostwach w piłce nożnej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

2003 – V miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich w piłce nożnej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych


 

  • Inne

2005 – VII miejsce w kraju i I miejsce w Wielkopolsce w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej – Maciej Opaska, Michał Kaczor, Michał Kuleczka, Daniel Paciorkowski, Przemysław Piotrowiak kl. II b


 

  • KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ KLUB „EUROSŁOWAK”

Marzec 2007 – VII edycja Wielkopolskiego Konkursu Nasza Europa, Katarzyna Kaczor przechodzi do finału w Ostrowie Wlkp.
Kwiecień 2007 – praca Katarzyny Kaczor „Ja wobec procesów globalizacji’” zajmuje drugie miejsce w konkursie organizowanym przez Kancelarię Sejmu RP i zostaje vice marszałkiem XIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.


 

Komentarze są wyłączone.