• Z życia szkoły

    dscn2376 img_7295 dsc01843 dscn1741 20170611_102614 dsc00764 78 OLYMPUS DIGITAL CAMERA dsc05207 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zastępstwa cd

 

 

Środa 20. 06. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
S. Skrzypczak 2 1d historia J. Łacheta
wos z lekcji 1
  4 1a historia D. Jankowiak
j. angielski z lekcji 2
  5 1c historia klasa zwolniona
  6 1b historia klasa   zwolniona
  7 1b edukacja europejska klasa zwolniona
  8 2abc historia R grupa zwolniona
  9 2abc historia R grupa zwolniona
M. Lutomski 7 1ac chł. wychowanie fizyczne grupa   zwolniona
D. Szymkowiak 7 1a dz. wychowanie fizyczne grupa   zwolniona
ks. M. Ryba 6 1c religia klasa zwolniona
  7 2c religia B. Tudorowska
grupa 27 a świetlica, pozostali zwolnieni
  8 2b religia klasa zwolniona
  9 2b religia klasa zwolniona

 

Wtorek19.06. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak 2 1d info.1 informatyka grupa zwolniona
ks. M. Ryba 7 1d religia klasa zwolniona
  8 1d religia klasa zwolniona
K. Nowak-Pierszalska 1 2abc geografia R grupa zwolniona
G. Makles 5 1c chemia świetlica
  6 1d procesy chemiczne informatyka z  lekcji 9
A.Brembor-Kubacka 4 25n j. niemiecki B. Czechowska (za 1a)j. polski
  5 15n j. niemiecki J. Krawiec (za 1a)podstawy przedsiębiorczości
  6 11n j. niemiecki klasa na wycieczce
         

 

Poniedziałek,  18.06. 2018 r.

O godzinie 800 , cała szkoła wyrusza z boiska szkolnego na tradycyjny rajd szkolny, tym razem do Słocina. Obecność obowiązkowa (poniedziałek jest dniem szkolnym).

Piątek 15.06. 2018 r.

 

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Józefowicz 1 1c matematyka klasa zwolniona
  2 1c matematyka klasa zwolniona
  3 2c zajęcia z wychowawcą S. Skrzypczakświetlica
G. Makles 6 2bR chemia D. Adamhistoria i społeczeństwo
ze środy 4 lekcji
  7 2bR chemia świetlica
kl. 1d język polski z czwartku na 6 i 7 godzinie lekcyjnej

 

Czwartek 14.06. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Józefowicz 4 1a matematyka G. Maklesświetlica
  5 1c matematyka K. Nowak-Pierszalskageografia
  6 2c matematyka W. Falkowskagrupa biologia R – świetlicapozostali zwolnieni
  7 2c matematyka grupa biologia R – świetlicapozostali zwolnieni
kl. 1b język polski z lekcji 1 i 2 przeniesiony na lekcję 8 i 9kl. 1 d język polski z lekcji 1 i 2 przeniesiony na piątek 15.06.2018r. na lekcję 6 i 7

 

Środa 13. 06. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Lutomski 1 2b zajęcia z wychowawcą klasa zwolniona
  2 2ac chł. wychowanie fizyczne S. Skrzypczak (za 1d)świetlica
  3 2c dz. wychowanie fizyczne G. Maklesświetlica
  4 2c dz. wychowanie fizyczne D. Adam (za 2b)historia i społeczeństwo
  7 1ac chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
D. Szymkowiak 3 1c dz. wychowanie fizyczne klasa na wycieczce
  7 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
G. Skrzypczak 1 1b informatyka klasa na wycieczce
  3 1c chł. informatyka klasa na wycieczce
B. Balcerek 5 1d geografia klasa na wycieczce
  6 1a geografia S. Skrzypczak (za 1 b)historia
M. Józefowicz 1 1c matematyka klasa na wycieczce
  2 1c matematyka klasa na wycieczce
  3 1d matematyka klasa na wycieczce
  4 1d matematyka klasa na wycieczce
  5 1a matematyka S. Skrzypczak (za 1c)historia
D. Jankowiak 2 11a j. angielski J. Juja (za 1b)j. angielski
  3 11a j. angielski J. Juja (za 1b)j. angielski

 

Wtorek 12.06. 2018r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Lutomski 1 1abc chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1abc chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
J. Krawiec 4 1b podstawy przedsiębiorczości klasa na   wycieczce
  5 1a podstawy przedsiębiorczości B. Czechowska (za 1d z lekcji 3)j. polski
G. Skrzypczak 1 1d gr 1 informatyka grupa zwolniona
  7 1a informatyka grupa zwolniona
  8 1c informatyka grupa zwolniona
  9 1d gr2 informatyka grupa zwolniona

 

 

Poniedziałek 11.06. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Lutomski 0 2b dz wychowanie fizyczne klasa na wycieczce
  1 2b dz wychowanie fizyczne klasa na wycieczce
  2 1b edukacja turystyczna klasa na wycieczce
  3 1b dz. wychowanie fizyczne klasa na wycieczce
  4 1b dz. wychowanie fizyczne klasa na wycieczce
J. Krawiec 4 1c podstawy przedsiębiorczości H. Mańkowska (za 1b)j. polski
  5 1a podstawy przedsiębiorczości B. Czechowska (za 1 d)j.polski
  6 1d zajęcia z wychowawcą klasa na wycieczce
G. Skrzypczak 3 21n j. niemiecki W. Falkowskaświetlica
  4 21n j. niemiecki A. Brembor-Kubackaj. niemiecki cała klasa
  5 13n j. niemiecki B. Tudorowskaświetlica
  7 24n j. niemiecki klasa na wycieczce
D. Szymkowiak 1 1d wychowanie fizyczne klasa na wycieczce
  2 1d wychowanie fizyczne klasa na wycieczce
         

 

 

Piątek 08.06. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Makles 6 2b chemia praca przy półmaratonie
  7 2b chemia praca przy półmaratonie
M. Lutomski 2 2c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 2b dz. wychowanie fizyczne praca przy półmaratonie
  4 2abc chł. wychowanie fizyczne praca przy półmaratonie
  6 2abc chł. wychowanie fizyczne praca przy półmaratonie
  8 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
J. Krawiec 1 1b podstawy przedsiębiorczości klasa zwolniona
  2 1d podstawy przedsiębiorczości W. Falkowskaświetlica
  3 1d podstawy przedsiębiorczości  praca przy półmaratonie
G. Skrzypczak 3 12n j. niemiecki praca przy półmaratonie
  4 12n j. niemiecki praca przy półmaratonie
  5 24n j. niemiecki praca przy półmaratonie
  6 13n j. niemiecki A. Brembor-Kubacjaj. niemiecki cała klasa
ks. M. Ryba 1 1a religia grupa zwolniona
  2 1b religia klasa zwolniona
  3 1c religia praca przy półmaratonie
B. Tudorowska 7 1c fizyka klasa zwolniona
  8 2a fizyka R grupa   zwolniona
  9 2a fizyka R grupa   zwolniona
S. Skrzypczak 1 2 abc historia R grupa   zwolniona
  2 2 abc historia R grupa   zwolniona

 

środa 06.06. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
P. Kaczmarek 6 15a j. angielski grupa zwolniona
  7 15a j. angielski grupa zwolniona

wtorek 05.06. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
A.Sterczak-Jankowiak 1 26a j. angielski praca w aulii

Środa 30. 05. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
K. Nowak-Pierszalska 3 2abc geografia S. Skrzypczakświetlica
  4 1c geografia klasa na wycieczce
  5 1b geografia J. Łachetawos z 6 lekcji
w poniedziałek
G. Skrzypczak 3 1c informatyka klasa na wycieczce
D. Jankowiak 3 11a j. angielski D. Szymkowiakwychowanie fizyczne
A.Sterczak 3 26a j. angielski S. Skrzypczakświetlica

Uwaga !

Na czwartej godzinie lekcyjnej w Centrum Kultury RONDO wszystkie klasy wezmą udział w koncercie Pro Sinfoniki.

Bezpośrednio po koncercie, w CK RONDO, odbędzie się spotkanie wszystkich wolontariuszy.

 

Wtorek 29.05. 2018r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Krawiec 4 1b podstawy przedsiębiorczości G. Skrzypczak
świetlica
  5 1a podstawy przedsiębiorczości G. Skrzypczak
informatyka
z 7 lekcji

 

 

Piątek 25.05. 2018 r.

 

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Makles 6 2b chemia D. Adamhis z 5 lekcji
w   poniedziałek
  7 2b chemia świetlica D. Adamhis z 6 lekcji w poniedziałek
K. Nowak-Pierszalska 3 2abc geografia R W. Falkowskaświetlica
  4 2abc geografia R S. Skrzypczakświetlica
G. Skrzypczak 6 13n j. niemiecki B. Tudorowskafizyka z lekcji 7 
A. Brembor-Kubacka 1 15n j. niemiecki lekcja odpracowana
  2 11n j. niemiecki W. Falkowska świetlica,
j. niemiecki przeniesiony na poniedziałek 04.05. – 8 lekcja
  4 1a zajęcia z wychowawcą ks. M. Rybareligia z lekcji1zaj. z wych. przeniesione na poniedziałek 11.05. na – 8 lekcja
  5 23n j. niemiecki G. Skrzypczakcała klasa
  6 14n j. niemiecki B. Tudorowskafizyka 
         
grupa 2ab matematyka R- dodatkowa lekcja matematyka o godzinie 715

 

Czwartek 24.05. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
R. Bosacka 4 1d wiedza o kulturze G. Maklesświetlica
  5 1b wiedza o kulturze G. Maklesświetlica
  6 1a wiedza o kulturze D. Szymkowiakwf z lekcji 8
  7 1c wiedza o kulturze klasa zwolniona

 

Środa 23. 05. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
K. Nowak-Pierszalska 4 1c geografia J. Łacheta lekcja z 4 godziny we wtorek
  5 1b geografia A.Hoffmanmatematyka z 7 lekcji
w czwartek (w czwartek geografia)
P. Kaczmarek 6 15a język angielski Turniej Pro Sinfoniki
  7 15a język angielski Turniej Pro Sinfoniki

Uwaga !

O godzinie 1300 w Centrum Kultury RONDO wszystkie klasy wezmą udział w przedstawieniu „W drodze do Niepodległej”, przygotowanym z okazji 50. Turnieju Pro Sinfoniki.

 

Wtorek 22.05. 2018r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
P. Kaczmarek 4 24a język angielski G. Skrzypczak świetlica
  5 24a język angielski G. Skrzypczak świetlica
J. Łacheta 4 1c wiedza
o społeczeństwie
K. Nowak-Pierszalska geografia z 4 lekcji w środę,
w środę wos

 

M. Lutomski 2 1abcd chł. wychowanie fizyczne W. Falkowska
świetlica

 

 

Poniedziałek 21.05. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
A.Brembor-Kubacka 3 22n język niemiecki G. Skrzypczakj. niemiecki cała klasa
B. Czechowska 1 1a język polski klasa zwolniona
  2 1a język polski klasa zwolniona
  3 2b język polski W. Falkowska świetlica
  4 2b język polski B. Tudorowska świetlica
  5 1d język polski B. Tudorowska świetlica
  6 1a język polski A.Torba –Dembińska biologia z lekcji   7
G. Skrzypczak 4 21n język niemiecki A.Brembor-Kubackaj. niemiecki cała klasa
J. Juja 5 22a język angielski A.Sterczak-Jankowiakj. angielski cała klasa

 

 

Piątek 18. 05. 2018 r.

 

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
H. Mańkowska 5 1b język polski zajęci w Sądzie Rejonowym
B. Czechowska 5 1a język polski zajęci w Sądzie Rejonowym
  6 1a język polski zajęci w Sądzie Rejonowym
D. Adam 4 2c program profilaktyczny M. Józefowiczudział w żakinadzie
D. Jankowiak 3 11a język angielski A.Brembor-Kubackaudział w żakinadzie
  4 1c zajęcia z wychowawcą S. Skrzypczakudział w żakinadzie
M. Lutomski 2 2c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 2b dz. wychowanie fizyczne S. Skrzypczakudział w żakinadzie
  4 2ab chł. wychowanie fizyczne S. Skrzypczakudział w żakinadzie
  6 2ab chł. wychowanie fizyczne świetlica
  8 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
J. Juja 7 1b zajęcia z wychowawca klasa zwolniona
  8 27a język angielski grupa zwolniona
  9 27a język angielski grupa zwolniona


Przypominamy o jutrzejszej „Żakinadzie”. Wszyscy uczniowie, w strojach stylizowanych na XIX wiek spotykają się o 940 na boisku szkolnym.

Na 5 godzinie lekcyjnej, o godzinie 1150 , klasy 1a i 1b wezmą udział w zajęciach w Sądzie Rejonowym w Grodzisku Wlkp. pod opieką Pań G. Makles i W. Falkowskiej.

 

Czwartek 17.05. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
H. Mańkowska 1 1b język polski klasa zwolniona
  2 1b język polski klasa zwolniona
  3 1c język polski D. Szymkowiakwychowanie fizyczne z lekcji 1
B. Czechowska 1 1d język polski klasa zwolniona
  2 1d język polski klasa zwolniona
  3 2b język polski S. Skrzypcza
świetlica
D. Jankowiak 4 23a j. angielski G. Makles
świetlica
J. Juja 3 25a j. angielski grupa geografia R świetlica, pozostali zwolnieni
  5 25a j. angielski świetlica
  6 22a j. angielski świetlica
  7 22a j. angielski świetlica
P. Kaczmarek 3 15a j. angielski grupa zwolniona
  4 24a j. angielski G. Maklesświetlica

 

Środa 16. 05. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
D. Jankowiak 2 11a j. angielski grupa zwolniona
  3 11a j. angielski grupa zwolniona
S. Sikorski 4 1b matematyka G. Skrzypczak informatyka z lekcji 1, pozostali świetlica
  5 1a matematyka W. Falkowskaświetlica
  6 2ab matematyka grupa historyczna świetlica, pozostali zwolnieni
  7 2ab matematyka grupa historyczna świetlica, pozostali zwolnieni
D. Szymkowiak 3 1c dz. wychowanie fizyczne świetlica
D. Adam 4 2b historia i społeczeństwo G. Makleschemia
  5 2c historia i społeczeństwo W. Falkowskaświetlica
M. Lutomski 1 2b zajęcia z wychowawcą klasa zwolniona
  2 2ac chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 2c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  4 2c dz. wychowanie fizyczne J. Juja cała klasa j. angielski
z lekcji 1
T. Borowska 1 2 ac język polski R grupa zwolniona
  2 2 ac język polski R grupa zwolniona
  4 2a język polski B. Tudorowskafizyka z lekcji 8, pozostali świetlica
  5 2a język polski B. Tudorowskafizyka z lekcji 9, pozostali świetlica
  6 2c język polski B. Tudorowskaświetlica
S. Skrzypczak 2 1d historia klasa zwolniona
  4 1a historia klasa zwolniona
  5 1c historia W. Falkowskaświetlica
  6 1b historia K. Nowak-PierszalskaEKOSŁOWAK
M. Józefowicz 1 1c matematyka klas zwolniona
  2 1c matematyka klasa zwolniona
  3 1d matematyka klasa zwolniona
  4 1d matematyka J. Łacheta wiedza o społeczeństwie z lekcji 1
  5 1a matematyka J. Łachetawiedza i społeczeństwo z poniedziałku
P. Kaczmarek 6 15a język angielski grupa   zwolniona
  7 15a język angielski grupa   zwolniona

 

 

Wtorek 15.05. 2018r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Lutomski 1 1abc chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1abc chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
S. Sikorski 2 2ab matematyka świetlica
  3 2ab matematyka świetlica
T. Borowska 5 2a zajęcia z wychowawcą G. Skrzypczakświetlica
  6 2c język polski D. Adam
historia i społeczeństwo
  7 2ac język polski R G. Maklesświetlica
H. Mańkowska 6 1c język polski G. Skrzypczak informatyka z lekcji 8, pozostali zwolnieni
  7 1c język polski klasa zwolniona
A.Ochmańska 3 13a język angielski grupa zwolniona
J. Juja 3 12a język angielski grupa zwolniona
  7 27a język angielski grupa zwolniona 
D. Jankowiak 3 14a język angielski grupa zwolniona
  4 23a język angielski G. Skrzypczakświetlica
  5 23a język angielski G. Skrzypczakświetlica
J. Krawiec 4 1b podstawy przedsiębiorczości K. Nowak-Pierszalskageografia
  5 1a podstawy przedsiębiorczości G. Skrzypczakświetlica
R. Maluśki 4 1d edukacja dla bezpieczeństwa G. Skrzypczak informatyka z lekcji 9
  5 1b edukacja dla bezpieczeństwa B. Tudorowskafizyka
ks. M. Ryba 6 1b religia klasa zwolniona
  7 1d religia klasa zwolniona
  8 1d religia klasa zwolniona

 

 

Poniedziałek 14.05. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
A.Brembor-Kubacka 3 22n j. niemiecki G. Skrzypczakj. niemiecki cała klasa
  4 22n język niemiecki G. Skrzypczakj. niemiecki cała klasa
  5 14n język niemiecki G. Skrzypczakj. niemiecki cała klasa
M. Lutomski 0 2b dz wychowanie fizyczne grupa   zwolniona
  1 2b dz wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1b edukacja turystyczna grupa zwolniona
  3 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  4 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
T. Borowska 1 2R język polski R grupa zwolniona
  2 2R język polski R grupa zwolniona
  3 2c język polski klasa zwolniona
  4 2c język polski W. Falkowskagrupa turystyczna   świetlica, pozostali zwolnieni
  6 2a język polski B. Tudorowskafizyka z   lekcji 7, pozostali zwolnieni
A.Ochmańska 1 13a język angielski grupa zwolniona
  2 13a język angielski grupa zwolniona
B. Czechowska 2 1a język polski klasa zwolniona
  3 2b język polski D. Adamhistoria i społeczeństwo
  4 2b język polski D. Adamhistoria i społeczeństwo
  5 1d język polski świetlica
  6 1a język polski A.Torba –Dembińskabiologia z lekcji   7
D. Jankowiak 1 14a język angielski grupa   zwolniona
  2 14a język angielski grupa zwolniona
S. Skrzypczak 7 1b edukacja prawna grupa zwolniona
  8 2R historia R grupa   zwolniona
  9 2R historia R grupa   zwolniona
M. Gluza 9 1b edukacja zdrowotna grupa   zwolniona
D. Adam 5 2b historia i społeczeństwo G. Makleschemia z piątku 11.05.
  6 2b historia i społeczeństwo G. Makleschemia z piątku 11.05.
  7 1b edukacja psychologiczna grupa zwolniona
  8 2a historia i społeczeństwo klasa zwolniona
  9 2a historia i społeczeństwo klasa zwolniona
H. Mańkowska 3 1c język polski R. Maluśki edb
z lekcji 6, na lekcji 6 geografia K.   Nowak-Pierszalska
  5 1b język polski B. Tudorowskafizyka z lekcji 8
  7 2a edukacja teatralna grupa   zwolniona
J. Juja 5 22a język angielski A.Sterczak-Jankowiakjęzyk angielski cała klasa
G. Skrzypczak 7 24n język niemiecki A.Brembor-Kubackaj. niemiecki cała klasa

 

 

 

Piątek 11.05. 2018 r.

 

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
H. Mańkowska 5 1b j. polski ks. M. Rybareligia z lekcji 2
J. Krawiec 1 1b podstawy przedsiębiorczości klasa zwolniona
  2 1d podstawy przedsiębiorczości klasa zwolniona
  3 1d podstawy przedsiębiorczości J. Łacheta wiedza o społeczeństwie
D. Szymkowiak 5 1d dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
B. Czechowska 5 1a j. polski klasa zwolniona
  6 1a j. polski klasa zwolniona
A.Brembor-Kubacka 1 15n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 11n j. niemiecki grupa zwolniona
  4 1a zajęcia z wychowawcą S. Skrzypczakhistoria
  5 23n j. niemiecki G. Skrzypczakj. niemiecki – cała klasa
  6 14n j. niemiecki G. Skrzypczakj. niemiecki – cała klasa
G. Makles 6 2b chemia D. Adamhis z 5 lekcji
w   poniedziałek
  7 2b chemia świetlica D. Adamhis z 6 lekcji w poniedziałek
J. Juja 5 25a j. angielski S. Skrzypczakświetlica
  7 1b zajęcia z wychowawcą M. Lutomskiwychowanie fizyczne z lekcji 8
  8 27a j. angielski grupa zwolniona
  9 27a j. angielski grupa zwolniona

 

Czwartek 10.05. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
S. Sikorski 4 1a matematyka ks. M. Ryba religia z lekcji 1
  5 2ab matematyka G. Maklesświetlica
  6 1b matematyka klasa zwolniona
  7 1b matematyka klasa zwolniona
S. Skrzypczak 1 1b edukacja prawna klasa zwolniona
  2 1d historia klasa zwolniona
  4 1b historia W. Falkowskaświetlica
  5 1a historia ks. M. Ryba religia z 1 lekcji w piątek 11.05.
D. Szymkowiak 1 1c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  4 2a dz. wychowanie fizyczne D. Adamhis z 9 lekcji w poniedziałek 14.05.
B. Tudorowska 3 1a fizyka J. Łacheta wos ze środy 1 lekcji
  4 2a fizyka rozszerzona D. Adamhis z 9 lekcji w poniedziałek 14.05.
  5 1c fizyka K. Nowak-Pierszalskageografia
T. Borowska 6 2c j. polski W. Falkowskaświetlica
D. Jankowiak 4 23a j. angielski G. Maklesświetlica
P. Kaczmarek 3 15a j. angielski K. Nowak-Pierszalskaświetlica
  4 24a j. angielski G. Maklesświetlica

 

Środa 09. 05. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak 1 1b informatyka klasa zwolniona
  3 1c chł. informatyka świetlica
D. Jankowiak 2 11a j. angielski grupa zwolniona
  3 11a j. angielski J. Łacheta wos z lekcji 1
S. Sikorski 4 1b matematyka W. Falkowskaświetlica
  5 1a matematyka W. Falkowskaświetlica
  6 2ab matematyka B. Tudorowska
świetlica
 
  7 2ab matematyka B. Tudorowska
świetlica
 
G. Makles 4 1c chemia K. Nowak-Pierszalskageografia z lekcji 6,
a na 6 lekcji chemia
J. Łacheta 1 1a wiedza o społeczeństwie lekcja odbędzie się
w środę na 3 lekcji

 

Uwaga podczas 5 lekcji klasy 1a i 2c wezmą udział w odsłonięciu Pomnika Katyńskiego.

Czwartek 26. 04. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
S. Sikorski 4 1a matematyka G. Maklesświetlica
  5 2ab matematyka W. Falkowskaustawianie sali do matury
  6 1b matematyka B. Tudorowskaustawianie sali do matury
  7 1b matematyka M. Lutomski Wf z lekcji 8

W czwartek, 25.04.2019 r. o godzinie 1500 odbędzie uroczysta inauguracja grodziskich obchodów 100. Rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego.
Udział w uroczystościach wezmą klasy 1a,1d, 2a, 2b i pod opieką nauczycieli M. Gluzy, M. Lutomskiego
i D. Szymkowiak

 

Środa 25. 04. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
D. Adam 1 n.i. M.Sz. historia uczeń zwolniony
  2 n.i. M.Sz. historia uczeń zwolniony
  3 3c historia i społeczeństwo spotkanie w auli szkolnej
  4 2b historia i społeczeństwo G. Skrzypczak
świetlica
  5 2c historia i społeczeństwo G. Makles
świetlica
S. Sikorski 4 1b matematyka G. Skrzypczak
świetlica
  5 1a matematyka G. Makles
świetlica
  6 2ab matematyka B. Tudorowska świetlica
  7 2ab matematyka świetlica
  8 3c matematyka klasa zwolniona
  9 3c matematyka klasa zwolniona
         

Podczas 3 lekcji w auli szkolnej odbędzie się spotkanie kulturystami
N. B. Reślińskimi. Udział w spotkaniu wezmą klasy 1c, 2a, 2b, 2c, 3c

Wtorek 24. 04. 2018r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
D. Bartkowiak 5 3b matematyka G. Makles
świetlica
S. Sikorski 1 3c matematyka klasa zwolniona
  2 3c matematyka klasa zwolniona
  3 2ab matematyka S. Skrzypczak
świetlica

 

Na 5 lekcji klasa 2a weźmie udział w konferencji naukowej poświęconej Wiośnie Ludów.

 

Poniedziałek 23.04. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
H. Mańkowska 4 1b j. polski B. Tudorowskafizyka z lekcji 8
  5 1b j. polski K. Nowak-Pierszalska grografia
  6 3a zajęcia z wychowawcą G. Skrzypczakświetlica
  7 2a edukacja teatralna grupa historia R   świetlica, pozostali zwolnieni
J. Łacheta 4 1d wiedza
o społeczeństwie
świetlica
P. Maćkowiak 8 1d matematyka klasa zwolniona
Lekcja 9 odwołana z powodu zebrania rady pedagogicznej.

 

 

Piątek 20.04.2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
D. Adam 3 n.i. M.Sz. historia uczeń zwolniony
  4 2c zajęcia z wychowawcą S. Skrzypczakświetlica
H. Pięta 4 3a matematyka klasa zwolniona
  5 3a matematyka klasa zwolniona
  6 3a matematyka klasa zwolniona
  7 n.i.M. Sz. matematyka uczeń zwolniony
  8 n.i.M. Sz. matematyka uczeń zwolniony

 

Na lekcji 4 odbędzie się w auli szkolnej lekcja ze sztandarem w której udział wezmą klasy pierwsze.

Czwartek 19. 04. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
H. Pięta 7 2c matematyka grupa biologia R świetlica, pozostali zwolnieni
J. Juja 3 25a j. angielski grupa geografia R świetlica, pozostali zwolnieni
  4 35a j. angielski G. Maklesświetlica
  5 25a j. angielski W. FalkowskaPro Sinfonika
  6 22a j. angielski S. Skrzypczakgrupy biol. R i wf 4 świetlica, pozostali zwolnieni
  7 22a j. angielski grupy biologia R i wf 4 świetlica, pozostali zwolnieni
P. Kaczmarek 3 15a j. angielski W. Falkowskaświetlica
  4 24a j. angielski G. Maklesświetlica
D. Szymkowiak 1 1c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 3c dz. wychowanie fizyczne W. Falkowskaświetlica
  4 2a dz. wychowanie fizyczne G. Maklesświetlica
  6 3d wychowanie fizyczne S. Skrzypczakgrupy chemia R i j. polski Rświetlica, pozostali zwolnieni
  7 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 1a dz. wychowanie fizyczne zajęcia przeniesione
na 1 lekcję – wykład
  9 3a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona

- W czwartek, 19.04.2019 r. odbędą się zajęcia warsztatowe z dr K. Hajder z Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM Poznań

Udział w zajęciach wezmą:

kl. 1b i 1a na lekcji 1 i 2   

kl. 1c na lekcji 3 i 4                                                                                             

- Na piątej lekcji, w CK RONDO odbędzie się koncert Pro Sinfoniki. Udział
w koncercie biorą wszystkie klasy pod opieką nauczycieli
.

 Środa 18. 04. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Lutomski 1 2b zajęcia z wychowawcą klasa zwolniona
  2 2ac chł. wychowanie fizyczne G. Skrzypczak
świetlica
  3 2c dz. wychowanie fizyczne G. Makles
świetlica
  4 2c dz. wychowanie fizyczne G. Skrzypczak
świetlica
  7 1ac chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
B. Balcerek 4 n.i.  A.W. geografia uczennica zwolniona
  5 1d geografia G. Makles
świetlica
  6 1a geografia D.  Szymkowiak
wf z lekcji 7
H. Pięta 6 2c matematyka grupy 27a i historia R świetlica, pozostali zwolnieni
T. Borowska 1 2ac j. polski R grupa  zwolniona

 

Wtorek 17. 04. 2018r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Lutomski 1 1abc chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1abc chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
J. Krawiec 3 3b dz. wychowanie fizyczne S. Skrzypczakświetlica
  4 1b podstawy przedsiębiorczości szkolenie antyterrorystyczne
  5 1a podstawy przedsiębiorczości szkolenie antyterrorystyczne
  7 3ab chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 3ab chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona

 

Poniedziałek 16.04. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
A. Torba-Dembińska 3 3b biologia W. Falkowskaświetlica
  4 3b biologia B. Tudorowskaświetlica
  5 n.i. DK biologia uczennica zwolniona
  7 1a biologia klasa zwolniona
  8 i.t. KK biologia uczeń na wykładach
w Poznaniu
  9 i.t. KK biologia uczeń na wykładach
w Poznaniu

 

 

Piątek 13. 04. 2018 r.

 

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Makles 6 2b chemia R klasa na zajęciach terenowych z biologii
  7 2b chemia R klasa na zajęciach terenowych z biologii
A.Torba-Dembińska 1 i.t. K.K. biologia uczeń na „Święcie Nauki” w Krzesinach
  2 i.t. K.K. biologia uczeń na „Święcie Nauki” w Krzesinach
  3 3b biologia W. Falkowskagrupy geografia R i fizyka R świetlica, pozostali zwolnieni
  4 3b biologia S. Skrzypczakgrupy geografia R i fizyka R świetlica, pozostali zwolnieni
  5 1c biologia S. Skrzypczakświetlica
  6 1b biologia W. Falkowskaświetlica
  7 n.i. D.K. biologia uczennica zwolniona
  8 i.t. K.K. biologia uczeń na „Święcie Nauki” w Krzesinach
M. Lutomski 2 2c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 3c chł.2 wychowanie fizyczne W. Falkowskaświetlica
  4 3c chł.2 wychowanie fizyczne S. Skrzypczakświetlica
  6 2ab chł wychowanie fizyczne W. Falkowska2b klasa na zajęciach terenowych z biologii2a grupa przyroda świetlica, pozostali zwolnieni
  7 2ab chł wychowanie fizyczne 2b klasa na zajęciach terenowych z biologii2a grupa przyroda świetlica, pozostali zwolnieni
  8 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
G. Skrzypczak 1 32n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 32n j. niemiecki grupa zwolniona
  3 12n j. niemiecki J. Krawiecpodstawy przedsiębiorczości z 1 lekcji
  4 12n j. niemiecki S. Skrzypczakświetlica
  5 24n j. niemiecki klasa na zajęciach terenowych z biologii
  6 13n j. niemiecki J. Łachetawiedza o społeczeńtwie
A.Brembor-Kubacka 1 15n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 11n j. niemiecki grupa zwolniona, religia z lekcji 1 przeniesiona na 2 lekcję we wtorek 17.04
  4 11n j. niemiecki S. Skrzypczakświetlica
  5 23n j. niemiecki klasa na zajęciach terenowych z biologii
  6 14n j. niemiecki J. Łachetawos
  7 1a zajęcia z wychowawcą klasa zwolniona
  8 36n j. niemiecki grupa zwolniona

 

 

Czwartek 12. 04. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak 1 37n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 35n j. niemiecki grupa zwolniona
  3 13n j. niemiecki grupa zwolniona
A.Brembor-Kubacka 3 14n j. niemiecki grupa zwolniona
  4 n.i. M. Sz. j. niemiecki uczeń zwolniony
  5 15n j. niemiecki świetlica
ks. M. Ryba 5 3c religia M. Lutomskiwf z lekcji 9 – cała klasa
  6 3a religia świetlica
  7 3b religia 1 grupa zwolniona
D. Adam 4 2c historia
i społeczeństwo
G. Makles
świetlica
S. Skrzypczak  4 1b historia G. Makles
świetlica
  5 1a historia D. Szymkowiak
wf z 7 lekcji
w środę 18.04.

 

Środa 11. 04. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak 3 1c inf chł. informatyka G. Makles świetlica
  5 3b zajęcia
z wychowawcą
świetlica 
  6 1b informatyka K. Nowak-Pierszalska
EKOSŁOWAK
  7 31n j. niemiecki grupa zwolniona
  8 37n j. niemiecki grupa zwolniona
  9 37n j. niemiecki grupa zwolniona
A.Brembor-Kubacka 6 34n j. niemiecki B. Tudorowskagrupa matematyka R świetlica, pozostali zwolnieni
  7 36n j. niemiecki grupa zwolniona
K. Nowak-Pierszalska 6 1c geografia H. Mańkowskaj. polski z 3 lekcji
w poniedziałek
( w poniedziałek geografia)

 

Wtorek 10. 04. 2018r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak  2 1d inf1 informatyka grupa zwolniona
  3 1a informatyka ks. M. Ryba religia
z 1 lekcji
w środę
  5 35n j. niemiecki G. Makles świetlica
  8 1c informatyka grupa zwolniona
  9 1d inf2 informatyka grupa zwolniona
A.Brembor-Kubacka 4 25n j. niemiecki świetlica
  5 25n j. niemiecki G. Maklesświetlica
  6 n.i. AW j. niemiecki uczennica zwolniona
  7 34n j. niemiecki grupa zwolniona
H. Pięta 6 3a matematyka J. Łachetawos, pozostali świetlica
  7 n.i. M.Sz. matematyka uczeń zwolniony
  8 n.i. M.Sz. matematyka uczeń zwolniony

Poniedziałek 09.04. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak 2 n.i. DK j. niemiecki uczennica zwolniona
  3 21n j. niemiecki D. Adamhis z lekcji 8 cała klasa
  4 21n j. niemiecki D. Adamhis z lekcji 9 cała klasa
  5 31n j. niemiecki W. Falkowska
świetlica
  7 24n j. niemiecki grupy historia R i biologia 1 – świetlica, pozostali zwolnieni 
A.Brembor-Kubacka 3 22n j. niemiecki D. Adam
his z lekcji 8 cała klasa
  4 22n j. niemiecki D. Adamhis z lekcji 9 cała klasa
  5 33n j. niemiecki D. Jankowiakj. angielski cała klasa
  6 33n j. niemiecki D. Jankowiakj. angielski razem grupa 32a i 33n
  7 23n j. niemiecki grupy historia R i biologia 1 – świetlica, pozostali zwolnieni

 

 

Piątek 06. 04. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Makles 6 2b chemia R D. Adamhis z 5 lekcji w poniedziałek
( w poniedziałek 09.04. chemia)
  7 2b chemia R D. Adam
his z 6 lekcji
w poniedziałek
( w poniedziałek 09.04. chemia)
D. Ejchost 7 1c matematyka klas zwolniona

 

Środa 04.04. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego
ks. M. Ryba 1 1a religia klasa zwolniona
3 3a religia G. Maklesświetlica
4 3d religia G. Skrzypczakświetlica
5 3d religia G. Maklesświetlica
6 2c religia B. Tudorowskaświetlica
8 2b religia klasa zwolniona
9 2b religia klasa zwolniona

 

 

 

Środa 28. 03. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Gluza 1 3acd biologia R grupa zwolniona
  2 3acd biologia R grupa zwolniona
ks. M. Ryba 1 1a religia klasa zwolniona
  2 1d religia W. Falkowska świetlica
  3 3a religia G. Makles świetlica
  4 3d religia J. Łacheta spotkanie w sprawie procedur maturalnych
  5 3d religia G. Makles świetlica
  6 2c religia B. Tudorowska świetlica
  7 3b religia D. Adam
historia i społeczeństwo
  8 2b religia klasa zwolniona
  9 2b religia klasa zwolniona
G. Skrzypczak 1 n13 j. niemiecki grupa zwolniona
  3 1c informatyka G. Makles świetlica
  5 3b zajęcia
z wychowawcą
J. Łacheta spotkanie w sprawie procedur maturalnych
  6 1b informatyka B. Tudorowska świetlica
  7 31n j. niemiecki grupa zwolniona
  8 37n j. niemiecki grupa zwolniona
  9 37n j. niemiecki grupa zwolniona

 Uwaga

Podczas dużej przerwy, w auli szkolnej odbędzie się apel roboczy.
Proszę po punktualne przybycie.

Wtorek 27. 03. 2018r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Gluza 5 1d biologia G. Skrzypczakświetlica
  6 2b biologia R G. Skrzypczakgrupa chemia R – świetlica,pozostali zwolnieni
  7 2b biologia R G. Makles chemia z lekcji 9
  8 2ac biologia R grupa zwolniona
  9 2ac biologia R grupa zwolniona
ks. M. Ryba 4 1c religia G. Skrzypczak informatyka z lekcji 8
– cała klasa
  5 2a religia G. Skrzypczak świetlica
  6 1b religia klasa zwolniona
  7 1c religia klasa zwolniona

 

Poniedziałek 26.03. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
R. Maluśki 4 1a edukacja dla bezpieczeństwa B. Tudorowska świetlica
  6 1c edukacja dla bezpieczeństwa G. Skrzypczak świetlica
J. Krawiec 7 1b podstawy przedsiębiorczości W. Falkowska świetlica
A.Sterczak-Jankowiak 5 21a j. angielski świetlica
M. Gluza 7 3acd biologia R grupa zwolniona
  8 3acd biologia R grupa zwolniona
  9 1b edukacja zdrowotna grupa zwolniona
M. Lutomski 3 1b wychowanie fizyczne B. Tudorowska grupa turystyczna świetlic, pozostali zwolnieni

 

 

 

 

 

Piątek 23. 03. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
A.Ochmańska 1 39a j. angielski grupa zwolniona
  2 39a j. angielski grupa zwolniona
H. Pięta 4 3a matematyka W. Falkowskapróbna matura
z j. polskiego
  5 3a matematyka D. Adampróbna matura
z j. polskiego
  6 3a matematyka D. Adampróbna matura
z j. polskiego
  7 n.i. M. Sz. matematyka uczeń zwolniony
  8 n.i. M. Sz. matematyka uczeń zwolniony
S. Skrzypczak  1 2abc historia R grupa zwolniona
  2 2abc historia R grupa zwolniona
  3 1c historia A.Brembor-Kubackaj. niemiecki z lekcji 6 – cała klasa
H. Mańkowska 3 3a j. polski D. Adameuropejskie czytanie Owidiusza
  4 n.i. DK j. polski uczennica zwolniona
  5 1b j. polski M. Lutomskiwf z lekcji 8 cała klasa
  6 n.i. DK j. polski uczennica zwolniona
M. Gluza 1 3acd biologia R W. Falkowskabiologia
  2 3acd biologia R A.Torba-Dembińska biologia
  4 1d edukacja zdrowotna ks. M. Ryba religia z piątku
  6 2ac biologia R grupa z 2a zwolniona,grupa 27a -świetlica
  7 2ac biologia R grupa z 2a zwolniona,grupa 27a –świetlica  
  8 2b biologia R grupa zwolniona
  9 2b biologia R grupa zwolniona

 

 

Czwartek 22. 03. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
H. Mańkowska 2 1b j. polski W. Falkowskagrupa edukacja psychologiczna świetlica, pozostali zwolnieni
  3 n.i. DK j. polski uczennica zwolniona
  4 3a j. polski R G. Maklesświetlica
  5 3a j. polski D. Szymkowiakwf z lekcji 9 – cała klasa
  6 1c j. polski G. Makleschemia
  7 3ad j. polski grupa zwolniona
  8 3ad j. polski grupa zwolniona
A.Ochmańska 9 39a j. angielski grupa zwolniona
ks. M. Ryba 1 1a religia klasa zwolniona
  3 2a religia W. Falkowskaświetlica
  5 3c religia J. Łachetaspotkanie w sprawie procedur maturalnych
  6 3a religia S. Sikorski
matematyka
  7 3b religia 1 grupa zwolniona
J. Krawiec 4 1c podstawy przedsiębiorczości S. Skrzypczakhistoria
  9 3ab chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
M. Lutomski 6 2b dz. wychowanie fizyczne S. Skrzypczakświetlica
  8 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  9 3c chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona

Uwaga

Uczniowie z klas 1d i 1b , którzy nie biorą udziału w wycieczce przychodzą na zajęcia razem z klasą 1c (według planu klasy 1c)

 

Środa 21. 03. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
H. Mańkowska 2 n.i. DK j. polski uczennica zwolniona
  3 n.i. AW j. polski uczennica zwolniona
  4 3a j. polski J. Łacheta – spotkanie
w sprawie procedur maturalnych
  5 3a j. polski J. Łacheta – grupa wos pozostali świetlica
G. Skrzypczak 3 1c informatyka D. Szymkowiakwf cała klasa
ks. M. Ryba 7 3b religia J. Krawiecwychowanie fizyczne
z lekcji 8
  8 2b religia klasa zwolniona
  9 2b religia klasa zwolniona

 

Wtorek 20. 03. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
H. Mańkowska 3 3ad j. polski S. Skrzypczakgrupa historia R – świetlicapozostali zwolnieni
  4 3ad j. polski G. Skrzypczak
koncert Pro Sinfoniki
  5 1c j. polski G. Skrzypczak
informatyka z lekcji 8 –cała klasa
  6 1c j. polski G. Skrzypczak
świetlica
H. Pięta 6 3a matematyka D. Szymkowiak wf z lekcji 8 – cała klasa
  7 n.i. M.Sz. matematyka uczeń zwolniony
A.Ochmańska 3 13a j. angielski grupa chłopców – świetlica dziewczęta zwolnione
  4 n.i. AW j. angielski uczennica zwolniona
  5 n.i. A.W j. angielski uczennica zwolniona
  6 34a j. angielski G. Skrzypczak świetlica

Uwaga!

- o godzinie 11 w CK RONDO odbędzie się koncert Pro Sinfoniki w którym
udział wezmą wszystkie klasy pod opieką nauczycieli,

- podczas 6 lekcji klasy 1b i 2c wezmą udział w „drzwiach otwartych”
w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Poniedziałek 19.03. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
H. Mańkowska 1 2a edukacja teatralna grupa zwolniona
  3 1c j. polski W. Falkowskaświetlica
  4 1b j. polski W. Falkowskal. biblioteczna
  5 1b j. polski K. Nowak-Pierszalskageografia
  6 3a j. polski G. Skrzypczakświetlica
  7 n.i. AW j. polski uczennica zwolniona
  8 n.i. AW j. polski uczennica zwolniona
A.Ochmańska 1 13a j. angielski D. Jankowiak                j. angielski cała klasa
  2 13a j. angielski D. Jankowiak                j. angielski cała klasa
  3 34a j. angielski świetlica
  4 34a j. angielski świetlica
  5 n.i.AW j. angielski uczennica zwolniona
  6 34a j. angielski świetlica
  7 39a j. angielski grupa zwolniona
  8 39a j. angielski grupa zwolniona
H. Pięta 3 n.i. M.Sz matematyka uczeń zwolniony
         

 

 

Piątek 16. 03. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
S. Skrzypczak 1 2abc historia R grupa zwolniona
  2 2abc historia R grupa zwolniona
  3 1c historia W. Falkowskaświetlica
M. Gluza 1 3acb biologia R grupa zwolniona
  2 3acb biologia R grupa zwolniona
  4 1d edukacja zdrowotna W. Falkowskalekcja biblioteczna
  6 2ac biologia R gr. 2a – grupa zwolnionagr. 2c – świetlica
  7 2ac biologia R gr. 2a – grupa zwolnionagr. 2c – świetlica
  8 2b biologia R grupa zwolniona
  9 2b biologia R grupa zwolniona
M. Ryba 1 1d religia klasa zwolniona
  2 1b religia klasa zwolniona
  3 2c religia W. Falkowskaświetlica
  7 3c religia próbna matura z matematyki
B. Tudorowska 8 2ab/3c przyroda gr. 2ab –zwolnionagr. 3a – próbna maturaz matematyki
  9 2ab/3c przyroda gr. 2ab –zwolnionagr. 3a – próbna maturaz matematyki
M. Lutomski 6 2ab chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  7 2ab chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona 
  8 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona

Uwaga

Na 5 godzinie lekcyjnej klasy Id i 2b wezmą udział w zajęciach w Sądzie Rejonowym w Grodzisku Wlkp.

Czwartek 15. 03. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
S. Skrzypczak 1 1b edukacja prawna klasa zwolniona
  2 3ac historia R J. Łacheta wiedza o społeczeństwie pozostali świetlica
  3 3ac historia R W. Falkowskaświetlica
  4 1b historia G. Maklesświetlica
  5 1a historia B. Tudorowskaświetlica
  7 1d historia klasa zwolniona
M. Gluza 6 2b biologia R grupa chemia R świetlica, pozostali zwolnieni
  7 2b biologia R grupa chemia R świetlica, pozostali zwolnieni
  8 2ac biologia R grupa zwolniona
  9 2ac biologia R grupa zwolniona
M. Józefowicz 2 1d matematyka klasa zwolniona
  3 3b matematyka W. Falkowska
świetlica

Uwaga
Na 5 lekcji w auli szkolnej odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy. Udział w spotkaniu wezmą klasy 3c i 3d.

Środa 14. 03. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Makles 1 3b chemia R grupa zwolniona
  2 3b chemia R grupa   zwolniona
  4 1c chemia G. Skrzypczak
świetlica
K. Nowak-Pierszalska 3 2abc geografia R W. Falkowska
świetlica
S. Skrzypczak 1 3 ac historia R grupa zwolniona
  2 3 ac historia R grupa zwolniona
  3 1b historia W. Falkowska
świetlica
  4 1a historia G. Skrzypczak
świetlica
M. Gluza 1 3abd biologia R grupa z zwolniona
  2 3abd biologia R grupa z zwolniona

                                        

 

 

                                        

 

 

Wtorek 13. 03. 2018r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
S. Skrzypczak 1 3ac historia R W. Falkowska
historia
  2 3ac historia R W. Falkowska
historia

 

Piątek 09. 03. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Lutomski 2 2c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 3c ch. 2 wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  4 3c ch. 2 wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  6 2 ab chł. wychowanie fizyczne świetlica
  7 2 ab chł wychowanie fizyczne grupa przyroda
świetlica, pozostali zwolnieni
  8 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
D. Szymkowiak 5 1d dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  6 2a dz. wychowanie fizyczne grupa przyrody świetlica, pozostali zwolnieni
  7 2a dz. wychowanie fizyczne grupa przyrody świetlica, pozostali zwolnieni
G. Makles 6 2b chemia R D. Adamhis z 5 lekcji w poniedziałek
( w poniedziałek 19.03. chemia)
  7 2b chemia R D. Adam
his z 6 lekcji
w poniedziałek
( w poniedziałek 19.03. chemia)
G. Skrzypczak 1 32n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 32n j. niemiecki grupa zwolniona
  3 12n j. niemiecki grupa zwolniona
  4 12n j. niemiecki ks. M. Ryba
religia z 2 lekcji
  5 24n j. niemiecki D. Adamhistoria i społeczeństwo
B. Czechowska 4 3d j. polski S. Skrzypczak grupy fizyka r i j. polski R pozostali zwolnieni
  5 1a j. polski klasa zwolnionazaj. z wychowawcą z lekcji 7 przeniesione na lekcję 3
  6 1a j. polski klasa zwolniona
A.Ochmańska 1 39a j. angielski grupa zwolniona
  2 39a j. angielski grupa zwolniona
A.Brembor-Kubacka 4 11n j. niemiecki ks. M. Ryba
religia ze środy 07.03.
  5 23n j. niemiecki D. Adamhistoria i społeczeństwo
J. Juja 5 25a j. angielski świetlica
D. Jankowiak 1 38a j. angielski grupa zwolniona
  2 38a j. angielski grupa zwolniona
  3 11a j. angielski A. Brembor-Kubackazaj. z wychowawcą
z lekcji 7
  4 1c zajęcia z wychowawcą J. Łacheta wiedza o społeczeństwie

 

Czwartek 08. 02. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
D. Jankowiak 1 38a j. angielski grupa zwolniona
  2 n.i. M.Sz. j. angielski uczeń zwolniony
  3 n.i. M.Sz. j. angielski uczeń zwolniony
  4 23a j. angielski W. Falkowska świetlica
M. Lutomski 6 2b dz. wychowanie fizyczne S. Skrzypczakświetlica
  8 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  9 3c chł wychowanie fizyczne grupa zwolniona
D. Szymkowiak 1 1c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 3c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  4 2a dz. wychowanie fizyczne W. Falkowska świetlica
  6 3d wychowanie fizyczne S. Skrzypczak grupy fizyka R i j. polski R świetlica, pozostali zwolnieni
  7 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  9 3a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
B. Czechowska 3 2b j. polski W. Falkowskaświetlica
  5 n.i. MSz j. polski uczeń zwolniony
  6 n.i. MSz j. polski uczeń zwolniony
B. Balcerek 2 n.i. AW geografia uczennica zwolniona
  3 n.i. AW geografia uczennica zwolniona
J. Juja 3 25a j. angielski W. Falkowskagrupa geograficznaświetlica, pozostali zwolnieni
  4 35a j. angielski G. Makleschemia z lekcji 7
  5 25a j. angielski B. Tudorowskaświetlica
  6 22a j. angielski S. Skrzypczakgrupa biologia R świetlica,pozostali zwolnieni
  7 22a j. angielski G. Maklesgrupa biologia R świetlica,pozostali zwolnieni

 

Środa 07. 03. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 3 1d j. polski W. Falkowskalekcja biblioteczna
  4 1d j. polski G. Skrzypczak świetlica
  5 2b j. polski W. Falkowska świetlica
  6 ni. MSZ j. polski uczeń zwolniony
  7 1a j. polski klasa zwolniona
D. Szymkowiak 3 1c dz. wychowanie fizyczne G. Makles świetlica
  4 3c dz. wychowanie fizyczne G. Skrzypczak świetlica
  5 3c 1 wychowanie fizyczne W. Falkowska świetlica
  6 3d wychowanie fizyczne B. Tudorowskagrupa 37n świetlica, pozostali zwolnieni
  7 3d wychowanie fizyczne grupa 37n świetlica, pozostali zwolnieni
  8 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
M. Lutomski 1 2b zajęcia z wychowawcą klasa zwolniona
  2 2ac chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 2c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  4 2c dz./chł wychowanie fizyczne G. Skrzypczakgrupa geografia R świetlica, pozostali zwolnieni
  8 1abcd chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
D. Jankowiak 2 11a j. angielski grupa zwolniona
religia z lekcji 1 przeniesiona na 4 lekcje w piątek
  3 11a j. angielski grupa zwolniona
  4 32a j. angielski G. Skrzypczak świetlica
  5 ni. MSz j. angielski uczeń zwolniony
  6 31a j. angielski B. Tudorowskaświetlica
B. Balcerek 4 ni. AW geografia uczennica zwolniona
  5 1d geografia G. Maklesp odstawy procesów chemicznych
  6 1a geografia klasa zwolniona
J. Juja 1 12a j. angielski grupa zwolniona
  2 12a j. angielski grupa zwolniona
  3 35a j. angielski M. Gluza biologia z lekcji1
  4 33a j. angielski G. Skrzypczakświetlica
  8 27a j. angielski grupa zwolniona
  9 27a j. angielski grupa zwolniona

Uwaga!

Na 5 godzinie lekcyjnej, w auli szkolnej odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Powiatowego Urzędu Pracy. Udział w spotkaniu wezmą klasy 3a i 3b.                                

                                        

 

 

 

Wtorek 06. 03. 2018r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 3 1d j. polski klasa zwolniona
  4 1a j. polski G. Skrzypczakświetlica
  5 3d j. polski G. Makleschemia z lekcji 3
J. Juja 1 33a j. angielski grupa   zwolniona
  2 33a j. angielski grupa   zwolniona
  3 12a j. angielski grupa   zwolniona
  6 35a j. angielski G. Skrzypczakświetlica
  7 27a j. angielski G. Maklesświetlica
D. Szymkowiak 7 3a dz. wychowanie fizyczne grupa   zwolniona
  8 3a dz. wychowanie fizyczne grupa   zwolniona
M. Lutomski 1 1abcd chł. wychowanie fizyczne grupa   zwolniona
  2 1abcd chł. wychowanie fizyczne grupa   zwolniona
D. Jankowiak 1 ni. DK j. angielski uczennica zwolniona
  2 ni. DK j. angielski uczennica zwolniona
  3 14a j. angielski S. Skrzypczakświetlica
  4 23a j. angielski G. Skrzypczakświetlica
  5 23a j. angielski G. Skrzypczakświetlica

 

Poniedziałek 05.03. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
Danuta Szymkowiak 1 1d dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1d dz. wychowanie fizyczne grupa   zwolniona
M. Lutomski 0 2b dz. wychowanie fizyczne grupa   zwolniona
  1 2bc wychowanie fizyczne grupa   zwolniona
  2 1b/2a edukacja turystyczna grupa   zwolniona
  3 wychowanie fizyczne grupa   zwolniona
J. Juja 5 22a j. angielski świetlica
  7 27a j. angielski W. Falkowska grupa historia R świetlica, pozostali zwolnieni
B. Czechowska 1 1a j. polski G. Skrzypczakświetlica
  2 1a j. polski świetlica
  3 2b j. polski B.Tudorowska świetlica
  4 2b j. polski B.Tudorowska świetlica
  5 3d j. polski M. Gluza biologia z 1 lekcji
w piątek 03.03.
  6 3d j. polski M. Gluza biologia z 2 lekcji
w piątek 03.03.
  7 1d j. polski klasa zwolniona
D. Jankowiak 1 14a j. angielski grupa zwolniona
  2 14a j. angielski grupa zwolniona
  3 31a j. angielski B.Tudorowska świetlica
  4 31a j. angielski B.Tudorowska świetlica
  5 32a j. angielski gr.39a świetlica pozostali zwolnieni
  6 32a j. angielski G. Skrzypczakgr.39a świetlica pozostali zwolnieni
  7 38a j. angielski grupa zwolniona
  8 38a j. angielski grupa zwolniona

Podczas 4 lekcji w auli szkolnej odbędzie się „Lekcja przedsiębiorczości” w której udział wezmą klasy 1a i 1c

 

 

 

Piątek 02. 03. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
A.Brembor-Kubacka 2 11n j. niemiecki grupa zwolniona
    4 11n j. niemiecki ks. M. Rybareligia z 1 lekcji
w środę 28.02
  5 23n j. niemiecki D. Adamhistoria i społeczeństwo
  6 14n j. niemiecki grupa zwolniona
  7 1a zajęcia z wychowawcą klasa zwolniona
  8 36n j. niemiecki grupa zwolniona
G. Makles 6 2b chemia R D. Adamhis z 5 lekcji w poniedziałek
( w poniedziałek chemia)
  7 2b chemia R D. Adamhis z 6 lekcji w poniedziałek
( w poniedziałek chemia)
G. Skrzypczak 1 32n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 32n j. niemiecki grupa zwolniona
  3 12n j. niemiecki M. Gluzaedukacja zdrowotna z 9 lekcji w poniedziałek 5 marca
  4 12n j. niemiecki S. Skrzypczakświetlica
  5 24n j. niemiecki D. Adamhistoria i społeczeństwo
         

 

 

Czwartek 01. 02. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
A.Brembor-Kubacka 3 14n j. niemiecki W. Falkowskadziewczęta świetlica, chłopcy zwolnieni
  4 n.i. M. Sz. j. niemiecki uczeń zwolniony
  5 15n j. niemiecki B. Tudorowskaświetlica
D. Jankowiak 1 38a j. angielski grupa zwolniona
  2 n.i. M.Sz. j. angielski uczeń zwolniony
  3 n.i. M.Sz. j. angielski uczeń zwolniony
  4 23a j. angielski G.Maklesświetlica
M. Lutomski 6 2b dz. wychowanie fizyczne S. Skrzypczakświetlica

 

 

Środa 28. 02. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
A.Brembor-Kubacka 6 34n j. niemiecki B. Tudorowskagrupa mat. R świetlica, pozostali zwolnieni
  7 36n j. niemiecki świetlica, 
D. Jankowiak 2 11a j. angielski grupa zwolniona, religia z lekcji 1 przeniesiona na 4 h w piątek 2 marca
  3 11a j. angielski grupa zwolniona
  4 32a j. angielski G. Skrzypczak
świetlica
  5 n.i. MSz j. angielski uczeń zwolniony
  6 31a j. angielski B. Tudorowska
świetlica

 

 

 

Wtorek 27. 02. 2018r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Makles 1 3b chemia R grupa zwolniona
  2 3b chemia R grupa zwolniona
  3 3d chemia R grupa zwolniona
  4 3d chemia R grupa zwolniona
  6 1d procesy chemiczna G. Skrzypczakcała klasa informatyka
z lekcji 9,
  8 2b chemia R grupa zwolniona
  9 2b chemia R grupa zwolniona
J. Łacheta 3 3a wiedza o społeczeństwie R S. Skrzypczakgrupa hist. R świetlica, pozostali zwolnieni
  4 3a wiedza o społeczeństwie R G. Skrzypczakgrupa hist. R świetlica, pozostali zwolnieni
A.Brembor-Kubacka 4 25n j. niemiecki G. Skrzypczakświetlica
  5 25n j. niemiecki G. Skrzypczakświetlica
  6 n.i. AW j. niemiecki uczennica zwolniona
  7 34n j. niemiecki grupa zwolniona
  8 15n j. niemiecki grupa zwolniona 
H. Pięta 6 3a matematyka J.Krawiec, D. Szymkowiakwf z lekcji 8
  7 n.i. M. sz. matematyka uczeń zwolniony
D. Jankowiak 1 n.i. DK j. angielski uczennica zwolniona
  2 n.i. DK j. angielski uczennica zwolniona
  3 14a j. angielski S. Skrzypczakświetlica
  4 23a j. angielski G. Skrzypczakświetlica
  5 23a j. angielski G. Skrzypczakświetlica

 

 

Poniedziałek 26.02. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Józefowicz 1 n.i. DK matematyka uczennica   zwolniona
  2 n.i. AW matematyka uczennica   zwolniona
  3 3d matematyka B. Tudorowska grupa fizyka R świetlica,
pozostali zwolnieni
  4 3d matematyka B. Tudorowska koncert Pro Sinfoniki
  5 2c matematyka świetlica
  6 2c matematyka G. Skrzypczak świetlica
  7 1c matematyka klasa   zwolniona
A.Brembor-Kubacka 3 22n j. niemiecki B. Tudorowska świetlica
  4 22n j. niemiecki B. Tudorowska koncert Pro Sinfoniki
  5 33n j. niemiecki grupy 38a i 39a świetlica, pozostali zwolnieni
  6 33n j. niemiecki G. Skrzypczak grupy 38a i 39a świetlica, pozostali zwolnieni
  7 23n j. niemiecki W. Falkowska grupy biol. 1 i hist. R świetlica, pozostali zwolnieni
         

O godzinie 1100 w CK RONDO odbędzie się koncert Pro Sinfoniki, w którym udział wezmą wszystkie klasy pod opieką nauczycieli uczących na 4 godzinie lekcyjnej.

 

 

 

Piątek 09. 02. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
A.Ochmańska 1 39a j. angielski grupa zwolniona
  2 39a j. angielski grupa zwolniona
J. Juja 5 25a j. angielski D. Adamhistoria i społ.
  7 1b zajęcia z wychowawcą klasa zwolniona wf z lekcji 8 odbędzie się na lekcj 1
M. Lutomski
  8 27a j. angielski grupa zwolniona
  9 27a j. angielski grupa zwolniona
G. Skrzypczak 1 32n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 32n j. niemiecki grupa zwolniona
  3 12n j. niemiecki grupa zwolniona
  4 12n j. niemiecki ks. M. Ryba religia
z lekcji 2
  5 24n j. niemiecki S. Skrzypczak świetlica
  6 13n j. niemiecki grupa zwolniona
K. Nowak-Pierszalska 3 2abc geografia W. Falkowska świetlica
  4 2abc geografia S. Skrzypczak geografia
  5 3bc geografia kl. 3c ks. M. Ryba religia z lekcji 7 geografia i fizyka
z lekcji 5 na lekcji 7
A.Brembor-Kubacka 2 11n j. niemiecki grupa zwolniona
  4 11n j. niemiecki D. Adam historia
  5 23n j. niemiecki S. Skrzypczak świetlica
  6 14n j. niemiecki grupa zwolniona
  7 1a zajęcia z wychowawcą klasa zwolniona
  8 36n j. niemiecki grupa zwolniona
H. Mańkowska 3 3a j. polski D. Adam j. polski
         

 

 

Czwartek 08. 02. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Krawiec 4 1c podstawy przedsiębiorczości G. Makles świetlica
  9 3abc chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
D. Szymkowiak 1 1c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 3c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  4 2a dz. wychowanie fizyczne G. Makles
świetlica
  6 3d wychowanie fizyczne grupy chemia R i
j. pol. R świetlica, pozostali zwolnieni
  7 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  9 3a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
A.Brembor-Kubacka 3 14n j. niemiecki W. Falkowska dziewczęta świetlica, chłopcy zwolnieni
  4 n.i. M. Sz. j. niemiecki uczeń zwolniony
  5 15n j. niemiecki B. Tudorowska świetlica

 

 

Środa 07. 02. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
P. Maćkowiak 6 2ab matematyka B. Tudorowskaświetlica
  7 2ab matematyka W. Falkowskaświetlica
A.Brembor-Kubacka 6 34n j. niemiecki B. Tudorowskagrupa mat. R świetlica, pozostali zwolnieni
  7 36n j. niemiecki grupa 37n świetlica, pozostali zwolnieni

 

 

 

  Wtorek 06. 02. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
A.Brembor-Kubacka 4 25n j. niemiecki G. Skrzypczak
świetlica
  5 25n j. niemiecki G. Skrzypczak
świetlica
  6 n.i. A.W. j. niemiecki uczennica zwolniona
  7 34n j. niemiecki grupa  zwolniona
  8 15n j. niemiecki świetlica

 

 

 

Poniedziałek 05.02. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
Danuta Szymkowiak 1 1d dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1d dz. wychowanie fizyczne grupa   zwolniona
A.Brembor-Kubacka 3 22n j. niemiecki B. Tudorowska
świetlica
  4 22n j. niemiecki B. Tudorowska
świetlica
  5 33n j. niemiecki grupa 38a i 39a świetlica pozostali zwolnieni
  6 33n j. niemiecki G. Skrzypczakgrupa 38a i 39a świetlica pozostali zwolnieni
  7 23n j. niemiecki grupy biol. 1 i hist. R. świetlica, pozostali zwolnieni

 

 

 

Piątek 02. 02. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
A.Brembor-Kubacka 2 11n j. niemiecki grupa zwolniona
  4 11n j. niemiecki S. Skrzypczak
świetlica
  5 23n j. niemiecki S. Skrzypczak
świetlica
  6 14n j. niemiecki grupa zwolniona
  7 1a zajęcia z wychowawcą klasa zwolniona
  8 36n j. niemiecki grupa zwolniona
ks. M. Ryba 1 1d religia klasa zwolniona
  2 1b religia klasa zwolniona
  3 2c religia W. Falkowska
świetlica
  7 3c religia grupa przyrody – świetlica,
pozostali zwolnieni

 

 

Czwartek 01. 02. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
A.Brembor-Kubacka 3 14n j. niemiecki W. Falkowsk
gr. dziewcząt świetlica, chłopcy zwolnieni
  4 n.i. M.Sz. j. niemiecki uczeń zwolniony
  5 15n j. niemiecki B. Tudorowska
świetlica

 

 

Środa 31. 01. 2018 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
S. Sikorski 4 1b matematyka świetlica
  5 1a matematyka G. Makles
świetlica
  6 2ab matematyka R grypy historia R i religia2
świetlica, pozostali zwolnieni
  7 2ab matematyka R grypy historia R i religia2 świetlica, pozostali zwolnieni
  8 3c matematyka R grupa zwolniona
  9 3c matematyka R grupa zwolniona
A.Brembor-Kubacka 6 34n j. niemiecki grupa zwolniona
  7 36n j. niemiecki grupa 37n świetlica, pozostali zwolnieni
G. Skrzypczak 3 1c informatyka G. Makles
świetlica
  5 3b zajęcia
z wychowawcą
G. Makles
świetlica
  6 1b informatyka B. Tudorowska
świetlica

 

 

 

 

  

 

Komentarze są wyłączone.