• Z życia szkoły

    p1170132 dscn3339 dsc_0726 dscn1708 img_2569 dsc02438 hv3a1469 22 42 dscn3704

Zastępstwa cd

 

Piątek 14.06.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Brembor – Kubacka Alicja 1D|N 15 Podstawy przedsiębiorczości 24A Krawiec Jakub
3 Brembor – Kubacka Alicja 1D|N 15 Chemia 19 Makles Grażyna
4 Brembor – Kubacka Alicja 2D|N 26 Język niemiecki 24b Skrzypczak Grażyna j. niemiecki cała klasa
5 Brembor – Kubacka Alicja 2B|N 22 Język niemiecki 24A świetlica
6 Brembor – Kubacka Alicja 2D|N 26 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Lutomski Marcin 1C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 1C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Lutomski Marcin 2B|wf7 Wychowanie fizyczne B Szymkowiak Danuta
6 Lutomski Marcin 2C|wf chł. Wychowanie fizyczne B Szymkowiak Danuta
7 Lutomski Marcin 2B|wf4 Wychowanie fizyczne B Szymkowiak Danuta
7 Lutomski Marcin 2C|wf chł. Wychowanie fizyczne B Szymkowiak Danuta
8 Lutomski Marcin 1B|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Lutomski Marcin 1C|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Czwartek 13.06.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Torba – Dembińska Aurika 1A Biologia 12 Inne zajęcia
6 Torba – Dembińska Aurika 1D Inne zajęcia 25 Krawiec Jakub
7 Torba – Dembińska Aurika 2A|BIOL. R1 Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Torba – Dembińska Aurika 2C|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 2A|BIOL. R1 Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 2C|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Wtorek 11.06.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Mańkowska Hanna 2B Język polski 5 świetlica
3 Mańkowska Hanna 2B świetlica 4 Makles Grażyna
4 Mańkowska Hanna 1C Chemia 20 Makles Grażyna
5 Mańkowska Hanna 2A świetlica 4 Makles Grażyna
6 Mańkowska Hanna 1C Język polski 5 Zastępstwo W. Falkowska wiedza o kulturze z lekcji 1

 

Wtorek 04.06.2019
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Józefowicz Małgorzata 2D Matematyka 9 Uczniowie przychodzą później
3 Józefowicz Małgorzata 2C|mat. R Matematyka 9 świetlica
4 Józefowicz Małgorzata 2C|mat. R Matematyka 9 Zastępstwo D. Adam his z piątku 8 lekcji, cala klasa
5 Józefowicz Małgorzata 1A Geografia 9 Nowak – Pierszalska Katarzyna
3 Pięta Hanna 2A Język polski 25 Czechowska Beata
3 Pięta Hanna 2C|mat.1 Matematyka 7 świetlica
4 Pięta Hanna 2A Matematyka - Zastępstwo D. Szymkowiak wf z 9 lekcji w czwartek 13.06.
4 Pięta Hanna 2C|mat.1 Matematyka 7 Zastępstwo D. Adam his z piątku 8 lekcji, cała klasa
5 Pięta Hanna 2B Język niemiecki 24A Brembor – Kubacka Alicja

Poniedziałek 03.06.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
7 Krawiec Jakub 1C Podstawy przedsiębiorczości 12 Uczniowie zwolnieni do domu

 

Piątek 31.05.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Maluśki Rafał 1A Edukacja dla bezpieczeństwa - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R świetlica 7 Krawiec Jakub
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R świetlica 4 Krawiec Jakub
4 Nowak – Pierszalska Katarzyna 1A Podstawy przedsiębiorczości 7 Krawiec Jakub

 

Czwartek 30.05.2019
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
5 Maluśki Rafał 1B Chemia 19 Makles Grażyna

 

Dzień: 28.05.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
6 Maluśki Rafał 1D Matematyka 27 Pięta Hanna
7 Maluśki Rafał 1C Edukacja dla bezpieczeństwa 7 Uczniowie zwolnieni do domu
4 Ryba Mateusz 1B|rel.1 Chemia 19 Makles Grażyna
5 Ryba Mateusz 1C|rel.1 Chemia 19 Makles Grażyna
1 Szymkowiak Danuta 1B|wf dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
1 Szymkowiak Danuta 1D|wf3 Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
2 Szymkowiak Danuta 2A|wf2 Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
2 Szymkowiak Danuta 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
3 Szymkowiak Danuta 1A Geografia Nowak – Pierszalska Katarzyna

Piątek 24.05.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Maluśki Rafał 1A Edukacja dla bezpieczeństwa A Uczniowie przychodzą później
4 Szymkowiak Danuta 1D Podstawy przedsiębiorczości A Krawiec Jakub
5 Szymkowiak Danuta 1D|wf 1 świetlica 4 Krawiec Jakub

 

Czwartek 23.05.2019 r.

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
5 Maluśki Rafał 1B Język niemiecki 24b Skrzypczak Grażyna j. niemiecki cała klasa
5 Skrzypczak Sebastian 1A Chemia 19 Makles Grażyna
6 Skrzypczak Sebastian 1C świetlica 26 Krawiec Jakub

 

Środa 22.05.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
4 Tatiana Borowska 1D świetlica 4 Skrzypczak Grażyna
1 Ochmańska Aneta 2D|A 26 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Ochmańska Aneta 2D|A 26 Język angielski - Uczniowie przychodzą później

 

Po 5 lekcji, klasy pod opieką wychowawców udają się do Grodziskiej Hali Sportowej na uroczystość pożegnania absolwentów (obecność obowiązkowa).

Wtorek 21.05.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Juja Jarosława 2B|A 22 Język angielski 23 Uczniowie przychodzą później
3 Juja Jarosława 1C|A 14 Chemia 19 Makles Grażyna
7 Juja Jarosława 2B Zajęcia z wychowawcą 23 świetlica grupy biologia R i przyroda- świetlica, pozostali zwolnieni
8 Juja Jarosława 1B|A 12 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Maluśki Rafał 1D Matematyka A Pięta Hanna
7 Maluśki Rafał 1C Edukacja dla bezpieczeństwa 7 Uczniowie zwolnieni do domu
5 Mańkowska Hanna 2A świetlica 4 Makles Grażyna
6 Mańkowska Hanna 1C Język polski 5 Zastępstwo Religia z piątku 24.05

 

Poniedziałek 20.05.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
6 Adam Dorota 1D Chemia 16 Makles Grażyna
5 Borowska Tatiana 1B Chemia 20 Makles Grażyna
5 Jankowiak Dorota 2C|A 24 Język angielski 17 Ochmańska Aneta
6 Jankowiak Dorota 2C|A 24 Język angielski 17 Ochmańska Aneta
4 Józefowicz Małgorzata 1A Geografia 9 Nowak – Pierszalska Katarzyna
1 Juja Jarosława 1B|A 12 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
5 Juja Jarosława 2B|A 22 Matematyka 23 Pięta Hanna
7 Juja Jarosława 2B|A 22 Język angielski - świetlica
5 Mańkowska Hanna 1C Język polski 5 Zastępstwo W. Falkowska wiedza
o kulturze z wtorku 21.05
6 Mańkowska Hanna 2B świetlica 4 Makles Grażyna grupa wos R świetlica, pozostali zwolnieni
7 Pięta Hanna 2A Matematyka 4 świetlica grupa wos R – świetlica, pozostali zwolnieni
7 Pięta Hanna 2C|mat.1 Matematyka - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Piątek 17.05.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Jankowiak Dorota 1B|A 13 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Jankowiak Dorota 1B|A 13 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Jankowiak Dorota 1A|A 11 świetlica 4 Skrzypczak Grażyna
5 Jankowiak Dorota 2A|A 21 świetlica 4 Krawiec Jakub Grupa historia R świetlica, pozostali zwolnieni
6 Jankowiak Dorota 2A|A 28R Język angielski 4 świetlica Grupa historia R świetlica, pozostali zwolnieni
6 Jankowiak Dorota 2C|A 28R Wychowanie fizyczne 17 Szymkowiak Danuta
7 Jankowiak Dorota 2A|A 28R Język angielski - świetlica Grupa historia R świetlica, pozostali zwolnieni
7 Jankowiak Dorota 2C|A 28R Wychowanie fizyczne 17 Szymkowiak Danuta
5 Ochmańska Aneta 2D|A 26 świetlica 4 Krawiec Jakub
6 Ochmańska Aneta 2B|A 27R Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Ochmańska Aneta 2B|A 27R Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
6 J. Juja 2d IA 25 j. angielski - Lekcja przeniesiona na 7 lekcję
w   piątek 24.05

 

Czwartek 16.05.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
6 Czechowska Beata 2A|J.POL.R świetlica 4 Krawiec Jakub
1 Jankowiak Dorota 2A|A 28R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
1 Jankowiak Dorota 2C|A 28R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Jankowiak Dorota 2A|A 28R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Jankowiak Dorota 2C|A 28R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
5 Jankowiak Dorota 2A|A 21 świetlica 4 Makles Grażyna
6 Mańkowska Hanna 2C świetlica 4 Krawiec Jakub
5 Ochmańska Aneta 2B|A 27R Język niemiecki 24B Skrzypczak Grażyna Grupy biologia R i przyroda świetlica, pozostali zwolnieni
6 Ochmańska Aneta 2B|A 27R świetlica 4 Krawiec Jakub

 

Środa 15.05.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
5 Borowska Tatiana 1D Matematyka 20 Pięta Hanna
6 Borowska Tatiana 1B Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
2 Brembor – Kubacka Alicja 1B|N 13 świetlica 4 Skrzypczak Grażyna
3 Brembor – Kubacka Alicja 2C|N 24 Język niemiecki 24b Skrzypczak Grażyna
5 Brembor – Kubacka Alicja 1A|N 11 Geografia 24A Nowak – Pierszalska Katarzyna
1 Ochmańska Aneta 2D|A 26 Język angielski 11 Uczniowie przychodzą później
2 Ochmańska Aneta 2D|A 26 Język angielski 11 Uczniowie przychodzą później
4 Ryba Mateusz 2C|rel. świetlica Skrzypczak Grażyna
5 Ryba Mateusz 2C|rel. świetlica 4 Skrzypczak Grażyna
6 Ryba Mateusz 2A|rel.1 świetlica 4 Krawiec Jakub grupa biologia R świetlica, pozostali zwolnieni
6 Ryba Mateusz 2B|rel.1 świetlica 4 Krawiec Jakub grupa biologia R świetlica, pozostali zwolnieni
7 Ryba Mateusz 2A|rel.1 Religia 4 świetlica grupa biologia R świetlica, pozostali zwolnieni
7 Ryba Mateusz 2B|rel.1 Religia 4 świetlica grupa biologia R świetlica, pozostali zwolnieni
8 Ryba Mateusz 1D|rel.2 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 2A|rel.2 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 2B|rel.3 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Ryba Mateusz 2A|rel.2 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
4 Szymkowiak Danuta 1D|wf 1 świetlica - Skrzypczak Grażyna

 

Wtorek 14.05.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Adam Dorota 2C|wdż gr.1 Wychowanie do życia w rodzinie Uczniowie przychodzą później
5 Czechowska Beata 2D chemia 4 Makles Grażyna
6 Czechowska Beata 2D Język polski 25 Zastępstwo ks. M. Ryba religia z lekcji 7
1 Juja Jarosława 2B|A 22 Język angielski 23 Uczniowie przychodzą później
3 Juja Jarosława 1C|A 14 Wiedza o kulturze 23 Falkowska Wioletta
7 Juja Jarosława 2B|zaj. z wych. Zajęcia z wychowawcą 23 świetlica grupy biologia R i przyroda – świetlica, pozostali zwolnieni
8 Juja Jarosława 1B|A 12 Język angielski Uczniowie zwolnieni do domu
4 Mańkowska Hanna 1C Chemia Makles Grażyna
5 Mańkowska Hanna 2A świetlica 4 Makles Grażyna
6 Mańkowska Hanna 1C Język polski 5 Uczniowie zwolnieni do domu
2 Ochmańska Aneta 1D|A 15 Język angielski 11 Uczniowie przychodzą później
3 Ochmańska Aneta 1D|A 15 Język angielski 11 Zastępstwo wf z lekcji 1
5 Ochmańska Aneta 2C|A 23 Język angielski 11 Jankowiak Dorota
4 Ryba Mateusz 1B|rel.1 Religia Zastępstwo D. Szymkowiak wf z lekcji 1 cala klasa

 

Poniedziałek 13.05.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
6 Adam Dorota 1D podstawy procesów chemicznych 19 Grażyna Makles
5 Borowska Tatiana 1B Matematyka 9 Józefowicz Małgorzata
5 Jankowiak Dorota 2C|A 24 Język angielski 11 Ochmańska Aneta
6 Jankowiak Dorota 2C|A 24 Język angielski 11 Ochmańska Aneta
1 Juja Jarosława 1B|A 12 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
5 Juja Jarosława 2B|A 22 Matematyka 23 Pięta Hanna
7 Juja Jarosława 2B|A 22 Język angielski 23 świetlica grupa wos R – świetlica, pozostali zwolnieni
1 Skrzypczak Grażyna 1A Informatyka - Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 1C Język niemiecki 24B Zastępstwo W. Falkowska wok z wtorku
5 Skrzypczak Grażyna 1D Informatyka 19 Zastępstwo G. Makles chemia z lekcji 7
2 Skrzypczak Sebastian 1B Zajęcia z wychowawcą - Uczniowie przychodzą później
3 Skrzypczak Sebastian 1B Matematyka 9 Józefowicz Małgorzata
4 Skrzypczak Sebastian 1B|edu. praw. edukacja zdrowotna 21 Gluza Małgorzata cała klasa
5 Skrzypczak Sebastian 1A Język polski 7 Czechowska Beata
6 Skrzypczak Sebastian 1C Historia 7 Zastępstwo J. Krawiec
pp z lekcji 7

 

Piątek 10.05.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
4 Falkowska Wioletta 1B Język niemiecki 24a Brembor – Kubacka Alicja
1 Krawiec Jakub 1D Podstawy przedsiębiorczości 12 Uczniowie przychodzą później
3 Krawiec Jakub 2D Wychowanie fizyczne 4 Zastępstwo ks. M. Ryba religia z 8 lekcji w czwartek 09.05.
1 Lutomski Marcin 1C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 2C|wf5 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 1C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 2C|wf5 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 1B|N 12 2018/2019 Język angielski 17 Jankowiak Dorota j. angielski cala klasa
4 Skrzypczak Grażyna 2D|N 25 2018/2019 Język niemiecki - Uczniowie na wykładach
5 Skrzypczak Grażyna 2D|N 25 2018/2019 Język niemiecki - Uczniowie na wykładach
4 Szymkowiak Danuta 1D Język angielski 21 Ochmańska Aneta
5 Szymkowiak Danuta 1D|wf 1 Wychowanie fizyczne 4 świetlica

 

Czwartek 09.05.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
4 Brembor – Kubacka Alicja 2C|N 24 Język polski 5 Mańkowska Hanna
1 Skrzypczak Grażyna 1B|inf1 Informatyka - Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 1B|inf2 edukacja psychologiczna 16 Adam Dorota cała klasa
3 Skrzypczak Grażyna 1C Matematyka 24B Pięta Hanna
4 Skrzypczak Grażyna 2C|N 23 Język polski 5 Mańkowska Hanna
6 Danuta Szymkowiak 1b dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni
Danuta Szymkowiak 1b dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni
Danuta Szymkowiak 2a Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni
Danuta Szymkowiak 2a Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni
7. J. Krawiec 2d zajęcia z wychowawcą - Uczniowie zwolnieni religia z 8 lekcji przeniesiona na piątek

 

 

Wtorek  30.04.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Adam Dorota 2C|wdż gr.1 Wychowanie do życia w rodzinie - Uczniowie przychodzą później
4 Borowska Tatiana 1D Język polski 12 świetlica
5 Borowska Tatiana 1B Inne zajęcia - Makles Grażyna
6 Borowska Tatiana 1B Inne zajęcia - Makles Grażyna
1 Czechowska Beata 1A Język polski 25 Uczniowie przychodzą później
1 Jankowiak Dorota 2A|A 28R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
1 Jankowiak Dorota 2C|A 28R Język angielski 17 Uczniowie przychodzą później
2 Jankowiak Dorota 2A|A 28R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Jankowiak Dorota 2C|A 28R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Jankowiak Dorota 1B|A 13 Język angielski 24a Zastępstwo A. Brembor-Kubacka
j. niemiecki
z lekcji 8
5 Jankowiak Dorota 2C|A 24 świetlica 4 Makles Grażyna
6 Jankowiak Dorota 2C świetlica 4 Makles Grażyna
1 Juja Jarosława 2B|A 22 Język angielski - Uczniowie przychodzą później

 

Poniedziałek 29.04.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
5 Jankowiak Dorota 2C|A 24 Język angielski 17 Ochmańska Aneta
6 Jankowiak Dorota 2C|A 24 Język angielski 17 Ochmańska Aneta
1 Szymkowiak Danuta 2A|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Szymkowiak Danuta 1A Wychowanie fizyczne - Zastępstwo G. Skrzypczak informatyka
z lekcji 1
3 Szymkowiak Danuta 1A Geografia - Nowak – Pierszalska Katarzyna

 

 

 

Piątek 05.04.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Jankowiak Dorota 1B|A 13 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Jankowiak Dorota 1B|A 13 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Jankowiak Dorota 1A|A 11 Język angielski 17 Zastępstwo B. Czechowska j. polski przeniesiony z lekcji 7
4 Jankowiak Dorota 3B|A 33 Język angielski 11 Ochmańska Aneta cala klasa
5 Jankowiak Dorota 2A|A 21 Język angielski 4 świetlica
6 Jankowiak Dorota 2A|A 28R Język angielski 16 świetlica grupa historia R – świetlica, pozostali zwolnieni
6 Jankowiak Dorota 2C|A 28R Język angielski 4 świetlica
7 Jankowiak Dorota 2A|A 28R Język angielski 16 świetlica grupa historia R – świetlica, pozostali zwolnieni
7 Jankowiak Dorota 2C|A 28R Język angielski 4 świetlica
1 Krawiec Jakub 1D Podstawy przedsiębiorczości - Uczniowie przychodzą później
2 Krawiec Jakub 1C Podstawy przedsiębiorczości 4 świetlica
3 Krawiec Jakub 2C|wf4 Wychowanie fizyczne 4 świetlica
3 Krawiec Jakub 2D Wychowanie fizyczne 4 świetlica
5 Krawiec Jakub 3C świetlica 4 świetlica
1 Lutomski Marcin 2C|wf5 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 3A|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 3B|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 2C|wf5 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 3A|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 3B|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Lutomski Marcin 3C Inne zajęcia A Inne zajęcia Udział w spotkaniu z przedstawicielem Urzędu Pracy
4 Lutomski Marcin 2C|wf4 Wychowanie fizyczne 4 świetlica
4 Lutomski Marcin 3C Wychowanie fizyczne 4 świetlica grupy j. polski R i geografia R – świetlica, pozostali zwolnieni
5 Lutomski Marcin 3B Zajęcia z wychowawcą 4 świetlica
6 Lutomski Marcin 2B|wf4 Wychowanie fizyczne 4 świetlica grupa historia R – świetlica, pozostali zwolnieni
6 Lutomski Marcin 2C|wf chł. Wychowanie fizyczne H Szymkowiak Danuta
7 Lutomski Marcin 2B|wf4 Wychowanie fizyczne 4 świetlica grupa historia R – świetlica, pozostali zwolnieni
7 Lutomski Marcin 2C|wf chł. Wychowanie fizyczne H Szymkowiak Danuta
7 Lutomski Marcin 3B|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Gluza Małgorzata 3A|BIOL. R Biologia - Uczniowie przychodzą później
1 Gluza Małgorzata 3B|BIOL. R2 Biologia - Uczniowie przychodzą później
1 Gluza Małgorzata 3C|BIOL. R Biologia - Uczniowie przychodzą później
2 Gluza Małgorzata 3A|BIOL. R Biologia - Uczniowie przychodzą później
2 Gluza Małgorzata 3B|BIOL. R2 Biologia - Uczniowie przychodzą później
2 Gluza Małgorzata 3C|BIOL. R Biologia - Uczniowie przychodzą później
3 Gluza Małgorzata 1B Fizyka - Tudorowska Beata

 

Czwartek 04.04.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Krawiec Jakub 2D Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Krawiec Jakub 1B lekcja biblioteczna 4 Falkowska Wioletta
4 Krawiec Jakub 1A Podstawy przedsiębiorczości A Zastępstwo W. Falkowska wok z lekcji 7
4 Lutomski Marcin 1D|wf4 Wychowanie fizyczne 4 świetlica
4 Lutomski Marcin 2B|wf3 Inne zajęcia - Nowak – Pierszalska Katarzyna
3 Łacheta Jadwiga 2A|WOS R Wiedza o społeczeństwie 4 świetlica grupa 28 a świetlica, pozostali zwolnieni
3 Łacheta Jadwiga 2B|WOS R Wiedza o społeczeństwie 4 świetlica
3 Łacheta Jadwiga 2D|WOS R Wiedza o społeczeństwie 4 świetlica
4 Łacheta Jadwiga 2A|WOS R Wiedza o społeczeństwie 4 świetlica grupa 28 a świetlica, pozostali zwolnieni
4 Łacheta Jadwiga 2B|WOS R Inne zajęcia - Nowak – Pierszalska Katarzyna
4 Łacheta Jadwiga 2D|WOS R Wiedza o społeczeństwie 4 świetlica
1 Skrzypczak Grażyna 1B|inf1 Informatyka - Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 1B|inf2 Informatyka 4 świetlica
4 Skrzypczak Grażyna 2C|N 23 2018/2019 Język niemiecki 24a Brembor – Kubacka Alicja
5 Skrzypczak Grażyna 3A|N 31 2018/2019 Język niemiecki 24A Brembor – Kubacka Alicja
6 Skrzypczak Grażyna 3A|N 31 2018/2019 Język niemiecki 24A Brembor – Kubacka Alicja

 

środa 03.04.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
5 Krawiec Jakub 3A|wf4 Dzień Patrona 4 Skrzypczak Grażyna
8 Krawiec Jakub 2D Zajęcia z wychowawcą 7 Uczniowie zwolnieni do domu
5 Makles Grażyna 1B Dzień Patrona 4 Skrzypczak Grażyna
6 Makles Grażyna 2B|CHEM. R Religia 19 Ryba Mateusz
6 Makles Grażyna 2D|CHEM. R Chemia 19 Uczniowie zwolnieni do domu
7 Makles Grażyna 2B|CHEM. R Religia 19 Ryba Mateusz
7 Makles Grażyna 2D|CHEM. R Chemia 19 Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

19 Uczniowie zwolnieni do domu

 

Wtorek 02.04.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
5 Krawiec Jakub 1C Inne zajęcia 19 Makles Grażyna
6 Krawiec Jakub 1A Inne zajęcia 19 Makles Grażyna
7 Krawiec Jakub 1B Inne zajęcia 19 Falkowska Wioletta

 

Czwartek 28.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Adam Dorota 1B|edu. psych. świetlica 4 Krawiec Jakub
3 Adam Dorota 2C|his i społ świetlica 4 Skrzypczak Grażyna
4 Adam Dorota 1C Fizyka 19 Tudorowska Beata
1 Juja Jarosława 3C|A 37R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 3C|A 37R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
7 Juja Jarosława 2D|A 25 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Juja Jarosława 1C|A 14 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
5 Maluśki Rafał 1B świetlica 4 Makles Grażyna
3 Skrzypczak Sebastian 1D Historia 26 W.Falkowska
5 Skrzypczak Sebastian 1A Historia 19 Zastępstwo B. Tudorowska fizyka z lekcji 6

 

Środa 27.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
5 Borowska Tatiana 1D Język polski 12 świetlica
6 Borowska Tatiana 1B Język polski H Zastępstwo D. Szymkowiak wfz lekcji 8
1 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski - Uczniowie przychodzą później
3 Czechowska Beata 3B świetlica 4 Makles Grażyna
4 Czechowska Beata 2D Język polski 25 Zastępstwo J. Krawiec, zajęcia z wychowawcą z lekcji 8
8 Gluza Małgorzata 3B|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Juja Jarosława 3C|A 37R 2018/2019 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Juja Jarosława 3C|A 37R 2018/2019 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
2 Ochmańska Aneta 2D|A 26 2018/2019 Język angielski 11 Juja Jarosława
3 Ochmańska Aneta 3A|A 31 2018/2019 Język angielski 11 Juja Jarosława
4 Ochmańska Aneta 3A|A 31 2018/2019 Język angielski 11 Juja Jarosława
6 Ochmańska Aneta 3A|A 36R 2018/2019 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Ochmańska Aneta 3B|A 36R 2018/2019 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Ochmańska Aneta 3A|A 36R 2018/2019 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Ochmańska Aneta 3B|A 36R 2018/2019 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ochmańska Aneta 3A|A 36R 2018/2019 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ochmańska Aneta 3B|A 36R 2018/2019 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 1D|rel.2 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 2A|rel.2 Religia - Uczniowie przychodzą później
8 Ryba Mateusz 2B|rel.3 Religia - Uczniowie przychodzą później
9 Ryba Mateusz 2A|rel.2 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Ryba Mateusz 2B|rel.4 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Ryba Mateusz 3B|rel.3 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
3 Skrzypczak Grażyna 2C|N 23 2018/2019 Język niemiecki 24a Brembor – Kubacka Alicja
4 Skrzypczak Grażyna 3B|N 34 2018/2019 Język niemiecki 24a Brembor – Kubacka Alicja
6 Skrzypczak Grażyna 1D Informatyka 4 świetlica
8 Szymkowiak Danuta 2B|wf6 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 2A|BIOL. R1 Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 2C|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Torba – Dembińska Aurika 2A|BIOL. R1 Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Torba – Dembińska Aurika 2C|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Tudorowska Beata 2C|FIZ. R Fizyka - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Tudorowska Beata 2C|FIZ. R Fizyka - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Wtorek 26.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Czechowska Beata 1A Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 1A Język polski - Uczniowie przychodzą później
3 Czechowska Beata 3B Język polski 4 świetlica grupy matematyka R
i historia r świetlica, pozostali zwolnieni
4 Czechowska Beata 1A Zajęcia z wychowawcą 10 Zastępstwo W. Falkowska wiedza
o kulturze z czwartku 28.03.
5 Czechowska Beata 2D Chemia 19 Makles Grażyna
6 Czechowska Beata 2D Chemia 19 Makles Grażyna

 

 

Poniedziałek 25.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Czechowska Beata 2A|J.POL.R świetlica 4 Skrzypczak Grażyna
4 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski świetlica
6 Czechowska Beata 1A Język polski 25 Uczniowie zwolnieni do domu
7 Czechowska Beata 2D Język polski 25 świetlica

 

Piątek 22.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Józefowicz Małgorzata 2D Matematyka - Uczniowie przychodzą później
3 Józefowicz Małgorzata 2C|mat. R Matematyka 19 Zastępstwo B. Tudorowska – fizyka z 1 lekcji, pozostali zwolnieni
4 Józefowicz Małgorzata 2C|mat. R świetlica 4 Krawiec Jakub
5 Józefowicz Małgorzata 1A świetlica 4 Krawiec Jakub
6 Józefowicz Małgorzata 1B świetlica 4 Skrzypczak Grażyna
1 Lutomski Marcin 2C|wf5 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 3A|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 3B|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 2C|wf5 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 3A|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 3B|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Lutomski Marcin 3C Język polski 12 Borowska Tatiana
4 Lutomski Marcin 2C|wf4 świetlica 4 Krawiec Jakub
4 Lutomski Marcin 3C świetlica 4 Krawiec Jakub grupa j. polski R – świetlica, pozostali zwolnieni
5 Lutomski Marcin 3B świetlica 4 Krawiec Jakub
6 Lutomski Marcin 2B|wf4 świetlica 4 Skrzypczak Grażyna Grupa historia R- świetlica, pozostali zwolnieni
6 Lutomski Marcin 2C|wf chł. świetlica 4 Skrzypczak Grażyna Grupa historia R i his – świetlica, pozostali zwolnieni
7 Lutomski Marcin 2B|wf4 Wychowanie fizyczne 4 świetlica Grupa historia R- świetlica, pozostali zwolnieni
7 Lutomski Marcin 2C|wf chł. Wychowanie fizyczne 4 świetlica Grupa historia R i his – świetlica, pozostali zwolnieni
7 Lutomski Marcin 3B|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Maluśki Rafał 1A Edukacja dla bezpieczeństwa - Uczniowie przychodzą później
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia Uczniowie przychodzą później
4 Nowak – Pierszalska Katarzyna 1A Geografia 25 Zastępstwo B. Czechowskaj. polski
z lekcji 7
6 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Czwartek 21.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Józefowicz Małgorzata 2D Matematyka H Zastępstwo J. Krawiec wychowanie fizyczne z 1 lekcji
3 Józefowicz Małgorzata 3C świetlica 4 Skrzypczak Grażyna
4 Józefowicz Małgorzata 1B lekcja biblioteczna 4 Falkowska Wioletta
5 Józefowicz Małgorzata 2C|mat. R świetlica 4 Makles Grażyna
7 Józefowicz Małgorzata 3C Matematyka 4 świetlica grupa biologia R – świetlica, pozostali zwolnieni

 

środa 20.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Józefowicz Małgorzata 3C świetlica 4 Makles Grażyna
4 Józefowicz Małgorzata 3C Język polski 9 Borowska Tatiana
5 Józefowicz Małgorzata 2D świetlica 4 Skrzypczak Grażyna
6 Józefowicz Małgorzata 2C|mat. R Inne zajęcia - Falkowska Wioletta Koncert Pro Sinfoniki
7 Józefowicz Małgorzata 2C|mat. R Matematyka 20 Zastępstwo B. Tudorowska fizyka z lekcji 9, biologia R – świetlica, pozostali zwolnieni
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później

 

Uwaga!

O godzinie 1245, w kościele poklasztornym odbędzie się koncert Pro Sinfoniki . Udział w koncercie biorą wszystkie klasy pod opieką nauczycieli uczących na 6 godzinie lekcyjnej.

Wtorek 19.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Gluza Małgorzata 2D|BIOL. R Biologia - Uczniowie przychodzą później
4 Gluza Małgorzata 2D|BIOL. R Biologia - Uczniowie przychodzą później
5 Gluza Małgorzata 3A|BIOL. R Religia 7 Ryba Mateusz religia cała klasa
5 Gluza Małgorzata 3B|BIOL. R2 świetlica 4 Makles Grażyna
5 Gluza Małgorzata 3C|BIOL. R świetlica 4 Makles Grażyna
2 Józefowicz Małgorzata 2D Matematyka - Uczniowie przychodzą później
3 Józefowicz Małgorzata 2C|mat. R Matematyka 4 świetlica
4 Józefowicz Małgorzata 2C|mat. R Matematyka 4 świetlica
5 Józefowicz Małgorzata 1A świetlica 4 Makles Grażyna
6 Józefowicz Małgorzata 3C świetlica 4 Makles Grażyna grupy biologia R i przyroda – świetlica, pozostali zwolnieni
8 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Poniedziałek 18.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Józefowicz Małgorzata 1B świetlica 4 Krawiec Jakub
4 Józefowicz Małgorzata 1A Matematyka 9 Zastępstwo W. Falkowska wiedza o kulturze z czwartku 21.03.
5 Józefowicz Małgorzata 3C świetlica 4 Makles Grażyna
7 Józefowicz Małgorzata 2C|mat. R Matematyka - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Józefowicz Małgorzata 2C|mat. R Matematyka - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Józefowicz Małgorzata 2C|mat. R Matematyka - Uczniowie zwolnieni do domu
2 Mańkowska Hanna 2A świetlica 4 Krawiec Jakub
3 Mańkowska Hanna 2C świetlica 4 Skrzypczak Grażyna grupa fizyka R świetlica, pozostali przychodzą później
4 Mańkowska Hanna 2C Język polski 4 świetlica grupa fizyka R świetlica, pozostali przychodzą później
5 Mańkowska Hanna 1C świetlica 4 Makles Grażyna
6 Mańkowska Hanna 2B świetlica 4 Makles Grażyna
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
3 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia 4 Skrzypczak Grażyna Grupy matematyka R
i historia R świetlica, pozostali zwolnieni
3 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R świetlica 4 Skrzypczak Grażyna Grupy matematyka R
i historia R świetlica, pozostali zwolnieni
3 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
4 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia 4 świetlica Grupy matematyka R
i historia R świetlica, pozostali zwolnieni
4 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia 4 świetlica Grupy matematyka R
a i historia R świetlica, pozostali zwolnieni
4 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia 4 Uczniowie przychodzą później

 

Piątek 15.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Gluza Małgorzata 3A|BIOL. R Biologia - Uczniowie przychodzą później
1 Gluza Małgorzata 3B|BIOL. R2 Biologia - Uczniowie przychodzą później
1 Gluza Małgorzata 3C|BIOL. R Biologia - Uczniowie przychodzą później
2 Gluza Małgorzata 3A|BIOL. R Biologia - Uczniowie przychodzą później
2 Gluza Małgorzata 3B|BIOL. R2 Biologia - Uczniowie przychodzą później
2 Gluza Małgorzata 3C|BIOL. R Biologia - Uczniowie przychodzą później
3 Gluza Małgorzata 1B Wiedza o kulturze 10 Falkowska Wioletta
6 Makles Grażyna 3B|CHEM. R Chemia - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Mańkowska Hanna 2A edukacja teatralna - Uczniowie przychodzą później
2 Mańkowska Hanna 2A Język polski - Uczniowie przychodzą później
3 Mańkowska Hanna 2A Język polski - Uczniowie przychodzą później
4 Mańkowska Hanna 2B świetlica 4 Krawiec Jakub
5 Mańkowska Hanna 2C świetlica 4 Krawiec Jakub
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
4 Nowak – Pierszalska Katarzyna 1A Geografia 25 Zastępstwo B. Czechowska
j. polski
z lekcji 7
6 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia Uczniowie zwolnieni do domu
7 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
2 Skrzypczak Grażyna 1B|N 12 Język niemiecki 4 świetlica
3 Skrzypczak Grażyna 1C Wiedza o kulturze 10 Falkowska Wioletta
4 Skrzypczak Grażyna 2D|N 25 Język niemiecki 24A Brembor – Kubacka Alicja
5 Skrzypczak Grażyna 2D|N 25 świetlica 4 Krawiec Jakub
7 Skrzypczak Sebastian 1D Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Skrzypczak Sebastian 2A|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Skrzypczak Sebastian 2B|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Skrzypczak Sebastian 2A|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Skrzypczak Sebastian 2B|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Czwartek 14.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Falkowska Wioletta 1D Wiedza o kulturze - Uczniowie przychodzą później
2 Falkowska Wioletta 1C Wiedza o kulturze - Uczniowie przychodzą później
6 Falkowska Wioletta 1B Język polski 12 Borowska Tatiana
7 Falkowska Wioletta 1A Wiedza o kulturze - Uczniowie zwolnieni do domu
5 Józefowicz Małgorzata 2C|mat. R świetlica 4 Makles Grażyna grupy biologia R i historia R – świetlica, pozostali zwolnieni
7 Józefowicz Małgorzata 3C Historia i społeczeństwo 9 Adam Dorota
3 Łacheta Jadwiga 2A|WOS R Wiedza o społeczeństwie 4 świetlica grupa 28a świetlica, pozostali zwolnieni
3 Łacheta Jadwiga 2B|WOS R Wiedza o społeczeństwie 4 świetlica
3 Łacheta Jadwiga 2D|WOS R Wiedza o społeczeństwie 4 świetlica
4 Łacheta Jadwiga 2A|WOS R Wiedza o społeczeństwie 4 świetlica grupa 28a świetlica, pozostali zwolnieni
4 Łacheta Jadwiga 2B|WOS R Wiedza o społeczeństwie 4 świetlica
4 Łacheta Jadwiga 2D|WOS R Wiedza o społeczeństwie 4 świetlica
3 Mańkowska Hanna 1C Język polski - Uczniowie przychodzą później
5 Mańkowska Hanna 1C Zajęcia z wychowawcą - Zastępstwo M. Lutomskiwychowanie fizyczne z lekcji 1
6 Mańkowska Hanna 2C Język polski - świetlica grupy biologia R i historia R – świetlica, pozostali zwolnieni
1 Skrzypczak Grażyna 1B|inf1 Informatyka - Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 1B|inf2 świetlica 4 Krawiec Jakub
4 Skrzypczak Grażyna 2C|N 23 2018/2019 Język niemiecki 24a Brembor – Kubacka Alicja j. niemiecki cała klasa
5 Skrzypczak Grażyna 3A|N 31 2018/2019 Język niemiecki 24A Brembor – Kubacka Alicja j. niemiecki cała klasa
6 Skrzypczak Grażyna 3A|N 31 2018/2019 Język niemiecki 24A Brembor – Kubacka Alicja j. niemiecki cała klasa
3 Skrzypczak Sebastian 1D Historia 4 świetlica
6 Tudorowska Beata 1A Fizyka - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Tudorowska Beata 2A|przyroda Przyroda 4 świetlica
7 Tudorowska Beata 2B|przyroda Przyroda 4 świetlica grupa historia R – świetlica, pozostali zwolnieni
7 Tudorowska Beata 2C|przyroda Biologia 4 świetlica grupa historia R – świetlica, pozostali zwolnieni
7 Tudorowska Beata 3B|przyroda1 Przyroda - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Tudorowska Beata 3A|FIZ. R Fizyka - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Tudorowska Beata 3A|FIZ. R Fizyka - Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

Środa 13.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski - Uczniowie przychodzą później
3 Czechowska Beata 3B Chemia 19 Makles Grażyna
4 Czechowska Beata 2D Język polski 4 świetlica
6 Łacheta Jadwiga 2A|WOS R Wiedza o społeczeństwie 7 zastępstwo Religia 2 – kl. IIab z 9 l.
6 Łacheta Jadwiga 2B|WOS R Wiedza o społeczeństwie 7 zastępstwo Religia 2 – kl. IIab z 8 l.
6 Łacheta Jadwiga 2D|WOS R Wiedza o społeczeństwie 4 świetlica
7 Łacheta Jadwiga 2A|WOS R Wiedza o społeczeństwie 7 zastępstwo Religia 2 – kl. IIab z 9 l.
7 Łacheta Jadwiga 2B|WOS R Wiedza o społeczeństwie 7 zastępstwo Religia 2 – kl. IIab z 8 l.
7 Łacheta Jadwiga 2D|WOS R Wiedza o społeczeństwie 4 świetlica
2 Mańkowska Hanna 1C Język polski 5 Falkowska Wioletta
3 Mańkowska Hanna 1C Język polski 5 Falkowska Wioletta
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 3l.
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później Przychodzą na 3 l.
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą 3 l.
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 3.
3 Skrzypczak Grażyna 2C|N 23 2018/2019 Język niemiecki 24a Zastępstwo A. Brembor-Kubacka
cały oddział.
4 Skrzypczak Grażyna 3B|N 34 2018/2019 Język niemiecki 24a Zastępstwo A. Brembor-Kubacka
cały oddział.
6 Skrzypczak Grażyna 1D Informatyka 26 Zastępstwo Historia z 7 l. w piątek 15.03.2019
5 Torba – Dembińska Aurika 3B|BIOL. R1 Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Torba – Dembińska Aurika 3B|BIOL. R1 Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Torba – Dembińska Aurika 1D Biologia 7 Zastępstwo grupa religia 1 – religia z lekcji 8, pozostali zwolnieni
8 Torba – Dembińska Aurika 2A|BIOL. R1 Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 2C|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Torba – Dembińska Aurika 2A|BIOL. R1 Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Torba – Dembińska Aurika 2C|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Tudorowska Beata 2C|FIZ. R Fizyka - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Tudorowska Beata 2C|FIZ. R Fizyka - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Wtorek 12.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Adam Dorota 2C|wdż gr.1 Wychowanie do życia w rodzinie - Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 2 l.
2 Adam Dorota 3B|his i społ Historia
i społeczeństwo
- Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 4 l.
4 Adam Dorota 3A|his i społ Historia
i społeczeństwo
4 świetlica Pozostali przychodzą na 5 l.
5 Adam Dorota 1D Wiedza
o społeczeństwie
- uczniowie na wycieczce
6 Adam Dorota 2A|his i społ Historia
i społeczeństwo
4 świetlica
6 Adam Dorota 2B|his i społ Historia
i społeczeństwo
4 świetlica
7 Adam Dorota 2C|his i społ Historia
i społeczeństwo
- Uczniowie zwolnieni do domu biologia r i przyroda – świetlica
3 Borowska Tatiana 3A Język polski 4 świetlica Pozostali przychodzą na 5 l.
4 Borowska Tatiana 1D Język polski - uczniowie na wycieczce
5 Borowska Tatiana 1B Język polski - Uczniowie na wykładach Wykład M. Wieczorek
6 Borowska Tatiana 1B Język polski 4 świetlica
7 Borowska Tatiana 3C Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Borowska Tatiana 3A|J.POL.R Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Borowska Tatiana 3C|J.POL.R Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Borowska Tatiana 3A|J.POL.R Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Borowska Tatiana 3C|J.POL.R Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
2 Brembor – Kubacka Alicja 2B|N 22 2018/2019 Język niemiecki 4 świetlica
4 Brembor – Kubacka Alicja 3C|N 35 2018/2019 Język niemiecki 4 świetlica
5 Brembor – Kubacka Alicja 3B|N 33 2018/2019 Język niemiecki - Uczniowie na wykładach Wykład M. Wieczorek
7 Brembor – Kubacka Alicja 2A|zaj. z wych. kl Zajęcia z wychowawcą - świetlica
8 Brembor – Kubacka Alicja 1B|N 13 2018/2019 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Czechowska Beata 1A Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
2 Czechowska Beata 1A Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
3 Czechowska Beata 3B Język polski - Uczniowie przychodzą później uczniowie przychodzą na 4 l.
4 Czechowska Beata 1A Zajęcia z wychowawcą 4 świetlica
5 Czechowska Beata 2D Chemia 19 Makles Grażyna
6 Czechowska Beata 2D Chemia 19 Makles Grażyna
6 Maluśki Rafał 1D Edukacja dla bezpieczeństwa - uczniowie na wycieczce Pozostali zwolnieni
7 Maluśki Rafał 1C Edukacja dla bezpieczeństwa - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 1D|rel.1 Religia - uczniowie na wycieczce
3 Skrzypczak Grażyna 1B|N 12 2018/2019 Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później Uczniowie przychodzą na 4 l., chłopcy świetlica
4 Skrzypczak Grażyna 1C Informatyka 4 świetlica
5 Skrzypczak Grażyna 3B|N 34 2018/2019 Język niemiecki - Uczniowie na wykładach Wykład M. Wieczorek

 

Poniedziałek 11.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski 4 świetlica
4 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski 4 świetlica
6 Czechowska Beata 1A Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Czechowska Beata 2D Język polski 4 świetlica
8 Łacheta Jadwiga 2A|WOS R Wiedza o społeczeństwie - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Łacheta Jadwiga 2B|WOS R Wiedza o społeczeństwie - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Łacheta Jadwiga 2D|WOS R Wiedza o społeczeństwie - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Łacheta Jadwiga 2A|WOS R Wiedza o społeczeństwie - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Łacheta Jadwiga 2B|WOS R Wiedza o społeczeństwie - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Łacheta Jadwiga 2D|WOS R Wiedza o społeczeństwie - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
3 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia - świetlica
3 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia 4 świetlica
3 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia 4 świetlica
4 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia 4 świetlica
4 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia 4 świetlica
4 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
1 Skrzypczak Grażyna 1A Informatyka - Uczniowie przychodzą później
4 Skrzypczak Grażyna 1C Język niemiecki 4 świetlica

 

Piątek 08.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Juja Jarosława 1B|A 12 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Juja Jarosława 3A|A 32 Język angielski 4 świetlica
1 Krawiec Jakub 1D Podstawy przedsiębiorczości - Uczniowie przychodzą później
2 Krawiec Jakub 1C Podstawy przedsiębiorczości 4 świetlica
3 Krawiec Jakub 2C|wf4 Wychowanie fizyczne 4 świetlica
3 Krawiec Jakub 2D Wychowanie fizyczne 4 świetlica
1 Lutomski Marcin 2C|wf5 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 3A|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 3B|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 2C|wf5 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 3A|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 3B|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
4 Lutomski Marcin 2C|wf4 Inne zajęcia 10 Falkowska Wioletta udział w spotkaniu w auli
4 Lutomski Marcin 3C Inne zajęcia 10 Falkowska Wioletta
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R - - Uczniowie przychodzą później
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
4 Nowak – Pierszalska Katarzyna 1A Inne zajęcia 10 Falkowska Wioletta udział w spotkaniu w auli
3 Ochmańska Aneta 3A|A 31 2018/2019 Język angielski 4 świetlica
4 Ochmańska Aneta 3B|A 34 2018/2019 Inne zajęcia 10 Falkowska Wioletta udział w spotkaniu w auli
1 Szymkowiak Danuta 3A|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Szymkowiak Danuta 3B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Szymkowiak Danuta 3A|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Szymkowiak Danuta 3B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
4 Szymkowiak Danuta 1D Inne zajęcia 10 Falkowska Wioletta udział w spotkaniu w auli
4 Szymkowiak Danuta 2C|wf2 Inne zajęcia 10 Falkowska Wioletta udział w spotkaniu w auli

 

Czwartek 07.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Juja Jarosława 3C|A 37R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 3C|A 37R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
1 Krawiec Jakub 2D Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Krawiec Jakub 1B świetlica 4 Skrzypczak Grażyna
4 Krawiec Jakub 1A Wiedza o kulturze A Falkowska Wioletta
1 Lutomski Marcin 1C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 1A|edu. turyst. edukacja turystyczna 4 świetlica
3 Lutomski Marcin 2A|wf3 świetlica 4 Skrzypczak Grażyna
3 Lutomski Marcin 2B|wf3 świetlica 4 Skrzypczak Grażyna
4 Lutomski Marcin 1D|wf4 Wychowanie fizyczne 4 świetlica
4 Lutomski Marcin 2B|wf3 Wychowanie fizyczne 4 świetlica
3 Ochmańska Aneta 3B|A 34 świetlica 4 Skrzypczak Grażyna
3 Skrzypczak Sebastian 1D wiedza o kulturze z lekcji 1 A W. Falkowska

Środa 06.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Balcerek Bogdan 1D Chemia 19 Makles Grażyna
4 Balcerek Bogdan 1B Wiedza o kulturze 10 Falkowska Wioletta
1 Juja Jarosława 3C|A 37R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 2D|A 25 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Juja Jarosława 3A|A 32 Język polski 11 Borowska Tatiana
4 Juja Jarosława 3A|A 32 Język polski 11 Borowska Tatiana
1 Lutomski Marcin 1B|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 1C|wf chł. Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 3B|wf2 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 2B|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 2C|wf6 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Lutomski Marcin 2B|wf2 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
1 Ochmańska Aneta 2D|A 26 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Ochmańska Aneta 2D|A 26 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Ochmańska Aneta 3A|A 31 Język polski 11 Borowska Tatiana
4 Ochmańska Aneta 3A|A 31 Język polski 11 Borowska Tatiana
1 Skrzypczak Sebastian 3A|HIST. R Historia - Uczniowie przychodzą później
1 Skrzypczak Sebastian 3B|HIST. R Historia - Uczniowie przychodzą później
1 Skrzypczak Sebastian 3C|HIST. R Historia - Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Sebastian 3A|HIST. R Historia - Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Sebastian 3B|HIST. R Historia - Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Sebastian 3C|HIST. R Historia - Uczniowie przychodzą później
3 Skrzypczak Sebastian 1B Wiedza o kulturze 10 Falkowska Wioletta
4 Skrzypczak Sebastian 2A|HIST. R Historia 4 świetlica
4 Skrzypczak Sebastian 2B|HIST. R Historia - Uczniowie przychodzą później
4 Skrzypczak Sebastian 2C|HIST. R Religia 26 Ryba Mateusz
4 Szymkowiak Danuta 1D|wf 1 Wychowanie fizyczne 4 świetlica

wtorek 05.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Czechowska Beata 1A Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 1A Język polski - Uczniowie przychodzą później
3 Czechowska Beata 3B Język polski 4 świetlica
4 Czechowska Beata 1A Zajęcia z wychowawcą - Uczniowie przychodzą później
5 Czechowska Beata 2D Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Czechowska Beata 2D Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Juja Jarosława 2B|A 22 2018/2019 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Juja Jarosława 1C Historia 26 Skrzypczak Sebastian
7 Juja Jarosława 2B|zaj. z wych. kl Zajęcia z wychowawcą 4 świetlica grupy biologia R i przyroda – świetlica, pozostali zwolnieni
5 Krawiec Jakub 1C świetlica 4 Makles Grażyna
6 Krawiec Jakub 1A Chemia 19 Makles Grażyna
7 Krawiec Jakub 1B Podstawy przedsiębiorczości 4 świetlica grupa 13 n – świetlica, pozostali zwolnieni
1 Lutomski Marcin 1B|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 1C|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 1D|wf2 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 3A|wf2 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 3B|wf2 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 1B|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 1C|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
8 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
2 Ochmańska Aneta 1D|A 15 2018/2019 Język angielski 11 Uczniowie przychodzą później
3 Ochmańska Aneta 1D|A 15 2018/2019 Język angielski 11 Uczniowie przychodzą później
4 Ochmańska Aneta 3B|A 34 2018/2019 Język angielski 4 świetlica
5 Ochmańska Aneta 2C|A 23 2018/2019 Język angielski 11 Jankowiak Dorota
2 Szymkowiak Danuta 2A|wf2 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Szymkowiak Danuta 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Szymkowiak Danuta 1A Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później

 

 

Poniedziałek 04.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Krawiec Jakub 2D Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Krawiec Jakub 2B|wf8 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Krawiec Jakub 3A|wf dz. Wychowanie fizyczne 4 świetlica
4 Krawiec Jakub 2B|wf5 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
4 Krawiec Jakub 3A|wf dz. Wychowanie fizyczne 4 świetlica
5 Krawiec Jakub 1D Chemia 20 Makles Grażyna
6 Lutomski Marcin 1C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Lutomski Marcin 1D|wf3 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Lutomski Marcin 1C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Lutomski Marcin 3A|wf3 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
3 Mańkowska Hanna 2C Język polski 5 Falkowska Wioletta
6 Mańkowska Hanna 2B Język polski 5 Falkowska Wioletta
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
3 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia 4 świetlica
3 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia 4 świetlica
3 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia 4 świetlica
4 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia 4 świetlica
4 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia 4 świetlica
4 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia 4 świetlica
2 Ochmańska Aneta 1D|A 15 2018/2019 Język angielski 4 świetlica
3 Ochmańska Aneta 2B|A 27R 2018/2019 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
4 Ochmańska Aneta 2B|A 27R 2018/2019 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
5 Ochmańska Aneta 2C|A 23 2018/2019 Język angielski 11 Jankowiak Dorota
6 Ochmańska Aneta 2C|A 23 2018/2019 Język angielski 17 Jankowiak Dorota
7 Ochmańska Aneta 3A|A 36R 2018/2019 Język angielski 17 Uczniowie zwolnieni do domu
7 Ochmańska Aneta 3B|A 36R 2018/2019 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ochmańska Aneta 3A|A 36R 2018/2019 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ochmańska Aneta 3B|A 36R 2018/2019 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Szymkowiak Danuta 2A|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Szymkowiak Danuta 1A Wychowanie fizyczne 14 Przeniesiona G. Skrzypczak informatyka z lekcji 1
2 Szymkowiak Danuta 3A|wf6 Wychowanie fizyczne 4 świetlica
3 Szymkowiak Danuta 1A Matematyka 4 Józefowicz Małgorzata AA

 

Piątek 01.03.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
8 Skrzypczak Sebastian 2A|HIST. R Historia Uczniowie zwolnieni do domu
8 Skrzypczak Sebastian 2B|HIST. R Historia 26 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Skrzypczak Sebastian 2C|HIST. R Historia 26 Uczniowie zwolnieni do domu
9 Skrzypczak Sebastian 2A|HIST. R Historia Uczniowie zwolnieni do domu
9 Skrzypczak Sebastian 2B|HIST. R Historia 26 Uczniowie zwolnieni do domu
9 Skrzypczak Sebastian 2C|HIST. R Historia 26 Uczniowie zwolnieni do domu

 

Czwartek 28.02.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Juja Jarosława 3C|A 37R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 3C|A 37R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
7 Juja Jarosława 2D|A 25 Język angielski 4 świetlica
8 Juja Jarosława 1C|A 14 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Uwaga!

Na 3 lekcji w auli szkolnej odbędzie się koncert Pro Sinfoniki w którym udział wezmą klasy 1a,1b,1c,1d,2c, 3b, 3c.

Środa 27.02.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski - Uczniowie przychodzą później
3 Czechowska Beata 3B świetlica 4 Makles Grażyna
4 Czechowska Beata 2D Język polski 25 Zastępstwo J. Krawiec zajęcia z wychowawcą
z lekcji 7
3 Skrzypczak Grażyna 2C|N 23 Język niemiecki 24a Brembor – Kubacka Alicja
4 Skrzypczak Grażyna 3B|N 34 Język niemiecki 24a Brembor – Kubacka Alicja
6 Skrzypczak Grażyna 1D Informatyka 10 Zastępstwo W. Falkowska – wiedza o kulturze
z 1 lekcji w czwartek
8 Tudorowska Beata 2C|FIZ. R Fizyka - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Tudorowska Beata 2C|FIZ. R Fizyka - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Wtorek 26.02.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Czechowska Beata 1A Język polski - uczniowie na wycieczce
2 Czechowska Beata 1A Język polski - uczniowie na wycieczce
3 Czechowska Beata 3B świetlica 4 Szymkowiak Danuta Grupy historia R
i his – świetlica, pozostali zwolnieni
4 Czechowska Beata 1A Zajęcia z wychowawcą - uczniowie na wycieczce
5 Czechowska Beata 2D Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Czechowska Beata 2D Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
5 Krawiec Jakub 1C świetlica 4 Makles Grażyna
6 Krawiec Jakub 1A Podstawy przedsiębiorczości - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Krawiec Jakub 1B Chemia 19 Makles Grażyna
3 Ryba Mateusz 3C świetlica 25 Szymkowiak Danuta grupa historia R – świetlica, pozostali zwolnieni
4 Ryba Mateusz 1B|rel.1 Religia 4 świetlica
5 Ryba Mateusz 3A|rel.2 Matematyka 9 Józefowicz Małgorzata
6 Ryba Mateusz 1C|rel.1 Chemia 19 Makles Grażyna
7 Ryba Mateusz 2D|rel.1 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 1D|rel.1 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 2B|rel.6 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Piątek 22.02.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
6 Józefowicz Małgorzata 1B świetlica 21 Skrzypczak Grażyna
6 Pięta Hanna 1C świetlica 21 Skrzypczak Grażyna
6 Pięta Hanna 1D|mat. R świetlica 21 Skrzypczak Grażyna

 

Środa 20.02.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Ryba Mateusz 3C|rel.1 świetlica 4 Skrzypczak Grażyna grupa 37 a – świetlica, pozostali zwolnieni
3 Ryba Mateusz 1A|rel. Chemia 19 Makles Grażyna
4 Ryba Mateusz 2C|rel. świetlica 4 Krawiec Jakub
5 Ryba Mateusz 2C|rel. świetlica 4 Skrzypczak Grażyna
6 Ryba Mateusz 2A|rel.1 Religia 4 świetlica grupa biologia R świetlica, pozostali zwolnieni
6 Ryba Mateusz 2B|rel.1 Religia 4 świetlica grupa biologia R świetlica, pozostali zwolnieni
6 Ryba Mateusz 3A|rel.3 Religia 4 świetlica
7 Ryba Mateusz 2A|rel.1 Religia 4 świetlica grupa biologia R świetlica, pozostali zwolnieni
7 Ryba Mateusz 2B|rel.1 Religia 4 świetlica grupa biologia R świetlica, pozostali zwolnieni
8 Ryba Mateusz 1D|rel.2 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 2A|rel.2 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 2B|rel.3 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Ryba Mateusz 2A|rel.2 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Ryba Mateusz 2B|rel.4 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Wtorek 19.02.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Ryba Mateusz 3C Religia 4 świetlica grupa historyczna – świetlica, pozostali zwolnieni
4 Ryba Mateusz 1B|rel.1 Religia 4 świetlica
5 Ryba Mateusz 3A|rel.2 Religia 4 świetlica
6 Ryba Mateusz 1C|rel.1 Religia 4 świetlica
7 Ryba Mateusz 2D|rel.1 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 1D|rel.1 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 2B|rel.6 Religia 4 Okienko dla uczniów
4 Skrzypczak Grażyna 1C lekcja biblioteczna 4 Falkowska Wioletta
5 Skrzypczak Grażyna 3B|N 34 2018/2019 Język niemiecki 24a Brembor – Kubacka Alicja
7 Tudorowska Beata 1D Fizyka - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Tudorowska Beata 2A|przyroda Przyroda - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Tudorowska Beata 2B|przyroda Przyroda - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Tudorowska Beata 2C|przyroda Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Tudorowska Beata 3A|przyroda1 Przyroda - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Tudorowska Beata 3B|przyroda1 Przyroda - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Tudorowska Beata 2A|przyroda Przyroda - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Tudorowska Beata 2B|przyroda Przyroda - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Tudorowska Beata 2C|przyroda Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Tudorowska Beata 3B|przyroda1 Przyroda - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Katarzyna Nowak-Pierszalska 3abc geografia Geografia - lekcja przeniesiona na piątek 22.02. – 8l.
9 Katarzyna Nowak-Pierszalska 3abc geografia Geografia - lekcja przeniesiona na piątek 01.03. – 8l.
8 i 9 G. Makles 3b chemia 19 lekcje przeniesione
na 1 i 2 godz. lekcyjnąhis z lekcji 2 przeniesiony na lekcję 8

 

Piątek 15.02.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Juja Jarosława 1B|A 12 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Juja Jarosława 3A|A 32 Język angielski 23 Ochmańska Aneta
6 Juja Jarosława 2D|A 25 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Juja Jarosława 1C Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Juja Jarosława 1B|A 12 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 2C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
4 Nowak – Pierszalska Katarzyna 1A świetlica 4 Krawiec Jakub
6 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3A|GEO. R Geografia 7 Uczniowie zwolnieni do domu
7 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Ryba Mateusz 1C|rel.1 Religia 17 Uczniowie przychodzą później
2 Ryba Mateusz 1A|rel. Religia 25 Zastępstwo B. Czechowska j. polski z lekcji 7
2 Ryba Mateusz 2B|rel.2 Religia - Uczniowie przychodzą później
3 Ryba Mateusz 3B|rel.1 Język polski 25 Czechowska Beata
4 Ryba Mateusz 1B|rel.1 świetlica 4 Krawiec Jakub
6 Ryba Mateusz 1D|rel.3 świetlica 4 Skrzypczak Grażyna

 

Uwaga !

Na 5 i 6 lekcji klasy 1b,2a, 2b i 2d –grupa wos oraz 1d z wyjątkiem grupy matematyka R , pod opieką Pań W. Falkowskiej
i D. Jankowiak wezmą udział w zajęciach z zakresu prawa cywilnego w Sądzie Rejonowym w Grodzisku Wlkp.

 

czwartek 14.02.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
4 Ryba Mateusz 3A|rel. Religia 4 świetlica
6 Ryba Mateusz 2B|rel.5 Religia 4 świetlica
6 Ryba Mateusz 3B|rel.1 Religia 4 świetlica grupy biologia R i przyroda świetlica, pozostali zwolnieni
6 Ryba Mateusz 3C|rel.2 Religia 4 świetlica
8 Ryba Mateusz 2D|rel.1 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu

 

środa 13.02.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Ryba Mateusz 3C|rel.1 świetlica 4 Skrzypczak Grażyna grupa historyczna świetlica, pozostali zwolnieni
3 Ryba Mateusz 1A|rel. świetlica 4 Makles Grażyna próba śpiewu
4 Ryba Mateusz 2C|rel. świetlica 4 Krawiec Jakub
5 Ryba Mateusz 2C|rel. świetlica 4 Skrzypczak Grażyna
6 Ryba Mateusz 2A|rel.1 Inne zajęcia 10 Brembor – Kubacka Alicja
6 Ryba Mateusz 2B|rel.1 Inne zajęcia 10 Juja Jarosława
6 Ryba Mateusz 3A|rel.3 Inne zajęcia 10 Borowska Tatiana
7 Ryba Mateusz 2A|rel.1 Inne zajęcia 10 Brembor – Kubacka Alicja
7 Ryba Mateusz 2B|rel.1 Inne zajęcia 10 Juja Jarosława
8 Ryba Mateusz 1D|rel.2 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 2A|rel.2 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 2B|rel.3 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Ryba Mateusz 2A|rel.2 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Ryba Mateusz 2B|rel.4 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

 

 

Komentarze są wyłączone.