• 7 października 2017 roku odbędzie się IV Koleżeński Zjazd Absolwentów i Nauczycieli związany z JUBILEUSZEM 90-LECIA SZKOŁY (1927 -2017)

  • Z życia szkoły

    100_2211 dsc02458 18922692_1365131473568475_9094404608368821325_o img_7616 img_5187 img_7778 100_2260 18953219_1365131406901815_2483240018338428121_o dsc05261 100_2463

Zastępstwa cd

 

 

 

  

środa 21. 06. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak 1 27 n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 27 n j. niemiecki grupa zwolniona
  3 25 n j. niemiecki D. Adam
historia
i społeczeństwo
M. Józefowicz 3 2c matematyka podst. K. Nowak-Pierszalskageografia z lekcji 8
  4 2b matematyka klasa na wycieczce
  5 1c matematyka klasa na wycieczce
  6 n.i. A.W. matematyka uczennica zwolniona
  7 n.i. A.W. matematyka uczennica zwolniona
D. Szymkowiak 6 2d wychowanie fizyczne grupy fizyczna i wos świetlica, pozostali zwolnieni
  7 2a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 2a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
M. Lutomski 7 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 2ab chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  9 2ab chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona

 

 

Wtorek,20. 06. 2017r.

Imię i nazwisko nauczyciela Godzina lekcyjna Klasa Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego
M. Józefowicz 3 1c matematyka J. Krawiec wychowanie fizyczne
  4 1c zajęcia
z wychowawcą
ks. M. Ryba
religia
  5 2d matematyka M. Gluza
biologia
  6 n.i. D.K. matematyka uczennica zwolniona
  7 2c matematyka pods. grupa zwolniona
M. Lutomski 7 1b dz. wychowanie fizyczne klasa na wycieczce
  8 1b dz. wychowanie fizyczne klasa na wycieczce
D. Szymkowiak 1 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
G. Skrzypczak 4 11n j. niemiecki D. Adam
wdż z lekcji 7
  7 22n j. niemiecki klasa na wycieczce
  8 22n j. niemiecki klasa na wycieczce
  9 2b zajęcia
z wychowawcą
klasa na wycieczce
A.Ochmańska 1 29a j. angielski grupa zwolniona
  2 29a j. angielski grupa zwolniona
D. Jankowiak 2 28a j. angielski świetlica
  3 n.i. M.Sz. j. angielski uczeń zwolniony
  4 13a j. angielski klasa na wycieczce
V. Kachlicka-Garcon 2 n.i. A.W. j. niemiecki uczennica zwolniona
  3 13n j. niemiecki klasa na wycieczce
  4 12n j. niemiecki D. Adam
wdż z lekcji 7
A.Torba-Dembińska 4 n.i. D.K. biologia uczennica zwolniona
  6 1b biologia klasa na wycieczce
S. Skrzypczak 8 2ac historia grupa zwolniona
  9 2ac historia grupa zwolniona
G. Makles 1 1b procesy chemiczne klasa na wycieczce
  3 2d chemia klasa na wycieczce
  4 2d chemia klasa na wycieczce
K. Nowak-Pierszalska 3 2cd geografia grupa biologiczna świetlica, pozostali zwolnieni
  4 2cd geografia grupa biologiczna świetlica, pozostali zwolnieni 

 

 

 

  

środa 14. 06. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak 1 27 n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 27 n j. niemiecki grupa zwolniona
  3 25 n j. niemiecki D. Adam
historia i społeczeństwo
K. Nowak-Pierszalska 7 2bc geografia grupa zwolniona
  8 2bc geografia grupa zwolniona
M. Józefowicz 3 2c matematyka podst. świetlica
  4 2b matematyka G. Makles
chemia z lekcji 1
  5 1c matematyka klasa na wycieczce
  6 n.i. A.W. matematyka uczennica zwolniona
  7 n.i. A.W. matematyka uczennica zwolniona
D. Szymkowiak 7 2a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 2a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
M. Lutomski 7 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 2ab chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  9 2ab chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
J. Łacheta 7 2ad wiedza
o społeczeństwie
grupa zwolniona

 

Wtorek, 13. 06. 2017 r.

Imię i nazwisko nauczyciela Godzina lekcyjna Klasa Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego
J. Krawiec 3 2b wychowanie fizyczne świetlica  gr. 28a
gr. 29a 
pozostali zwolnieni
  8 1c wychowanie fizyczne grupa zwolniona
M. Józefowicz 3 1c matematyka klasa na wycieczce
  4 1c zajęcia
z wychowawcą
klasa na wycieczce
  5 2d matematyka B. Czechowska
j. polski z lekcji 8. 
  6 n.i. D.K. matematyka uczennica zwolniona
  7 2c matematyka pods. świetlica – gr. historyczna,
pozostali świetlica
Piotr Kaczmarek 5 26a j. angielski świetlica – gr. historyczna,
pozostali świetlica
  6 26a j. angielski świetlica – gr. historyczna,
pozostali świetlica

 

 

    Poniedziałek, 12. 06. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna Klasa Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego
M. Józefowicz 4 1c matematyka klasa na wycieczce
  5 2d matematyka B. Czechowska
j. polski
  6 2b matematyka M. Gluza
biologia z lekcji 8
  7 n.i. A.W. matematyka uczennica zwolniona
  8 n.i. A.W. matematyka uczennica zwolniona
J. Krawiec 3 2b dz. wychowanie fizyczne świetlica
  4 2b dz. wychowanie fizyczne świetlica
R. Maluśki 5 1c edukacja dla bezpieczeństwa klasa na wycieczce
  6 1b edukacja dla bezpieczeństwa V. Kachlicka-Garcon
j. niemiecki
G. Gulik 7 1c gr.1 informatyka klasa na wycieczce
  8 1a gr. 2 informatyka G. Gulik
cała klas informatyka na 2 lekcji ( z lekcji 8 zwolnieni)

 

 

 

Piątek, 09. 06. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego
R. Maluśki 4 1a edukacja dla bezpieczeństwa J. Łacheta
wiedza
o społeczeństwie

 

 

 

środa 07. 06. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Łacheta 5 1a wiedza
o społeczeństwie
T. Borowska
j. polski z lekcji 1
  7 2ad wiedza
o społeczeństwie
pomoc przy organizacji półmaratonu
K. Nowak-Pierszalska 7 2bc geografia grupa zwolniona
  8 2bc geografia grupa zwolniona

 

Wtorek, 06. 06. 2017 r.

Imię i nazwisko nauczyciela Godzina lekcyjna Klasa Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego
M. Lutomski 7 1b wychowanie fizyczne praca przy przygotowaniu półmaratonu
  8 2b wychowanie fizyczne praca przy przygotowaniu półmaratonu
ks. M. Ryba 7 2a religia praca przy przygotowaniu półmaratonu

 

 

    

Poniedziałek, 05. 06. 2017 r.
Podczas 3 lekcji, w Centrum Kultury RONDO odbędzie się koncert Pro Sinfoniki. Udział w koncercie biorą wszystkie klasy. Do domu kultury uczniowie udaję się pod opieką nauczycieli.

Piątek, 02. 06. 2017 r.

Imię i nazwisko nauczyciela Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego
K. Nowak-Pierszalska 3 1c geografia T. Borowska j. polski
M. Józefowicz 1 2b matematyka D. Adam matematyka
  2 2b matematyka D. Adam matematyka
  4 2d matematyka M. Gluza biologia
  5 2c matematyka podst. świetlica
M. Lutomski 3 2c chł. wychowanie fizyczne D. Szymkowiak wf cała klasa
  4 2c chł. wychowanie fizyczne  D. Szymkowiak wf cała klasa
  5 1b godzina z wychowawcą klasa na rajdzie
  6 1ab wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  7 1ab wychowanie fizyczne grupa zwolniona
B. Czechowska 3 2d j. polski D. Adam his z lekcji 5 na lekcji 5 D. Szymkowiak wf z lekcji 7
G. Skrzypczak 1 21n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 21n j. niemiecki grupa zwolniona
J. Juja 1 14a j. angielski grupa zwolniona
R. Maluśki 4 1a edukacja dla bezpieczeństwa A.Hoffmann matematyka
V. Kachlicka-Garcon 1 24n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 24n j. niemiecki grupa zwolniona

  Czwartek, 01.06. 2017 r.

Imię i nazwisko nauczyciela Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego
D. Szymkowiak 5 2a wychowanie fizyczne M. Lutomski wf cała klasa
  6 2c wychowanie fizyczne M. Lutomski wf cała klasa
  7 1a1 wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 1ab wychowanie fizyczne grupa zwolniona
J. Łacheta 3 2ad wiedza o społeczeństwie G. Gulik świetlica
  5 1c wiedza o społeczeństwie K. Nowak-Pierszalska geografia
J. Juja 6 25a j. angielski M. Józefowicz matematyka
  7 12a j. angielski grupa zwolniona
  8 14a j. angielski grupa zwolniona
  9 14a j. angielski grupa zwolniona

środa 31. 05. 2017 r.

Imię i nazwisko nauczyciela Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego
J. Łacheta 5 1a wiedza o społeczeństwie spotkanie z przedstawicielem Policji
  7 2ad wiedza o społeczeństwie 2a M. Lutomski wf z lekcji 9, 2d – grupa zwolniona
B. Czechowska 5 1b j. polski spotkanie z przedstawicielem Policji
  6 1b j. polski grupa inf.1 – świetlica, pozostali zwolnieni
J. Juja 6 23 a j. angielski świetlica
  7 12 a j. angielski grupa zwolniona
  8 12 a j. angielski grupa zwolniona
D. Szymkowiak 6 2d wychowanie fizyczne G. Makles godz. z wychowawcą z poniedziałku
  7 2a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 2a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona

Na 5 godzinie lekcyjnej, w auli szklonej odbędzie się spotkanie uczniów klas pierwszych z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji.   Wtorek, 30. 05. 2017 r.

Imię i nazwisko nauczyciela Godzina lekcyjna Klasa Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 7 2 d j. polski klasa zwolniona
  8 2 d j. polski klasa zwolniona 
J. Łacheta 3 2 ad wiedza o społeczeństwie świetlica
  4 2 ad wiedza o społeczeństwie G. Gulik świetlica
D. Szymkowiak 1 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
J. Juja 5 24a j. angielski G. Gulik świetlica
  6 24a j. angielski G. Gulik świetlica
  7 23a j. angielski G. Skrzypczak godzina wychowawcza z lekcji 9, j. niemiecki 22n z lekcji 7 na lekcji 9
  8 23a j. angielski grupa zwolniona
  9 25a j. angielski grupa zwolniona

  Poniedziałek, 29.05. 2017 r.

Imię i nazwisko nauczyciela Godzina lekcyjna Klasa Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 1 1b j. polski klasa zwolniona
  2 1b j. polski klasa zwolniona
  3 n.i. MSz j. polski uczeń zwolniony
  4 n.i. MSz j. polski uczeń zwolniony
  6 2d j. polski klasa zwolniona, godz. z wychowawcą w środę na 6 lekcji
J. Łacheta 3 2ad wiedza o społeczeństwie świetlica
  4 2ad wiedza o społeczeństwie świetlica
  7 1b wiedza o społeczeństwie klasa zwolniona
R. Maluśki 5 1c edukacja dla bezpieczeństwa K. Nowak-Pierszalska geografia
  6 1b edukacja dla bezpieczeństwa G. Makles procesy chemiczne z wtorku 1 lekcji, pozostali zwolnieni
J. Juja 1 25a j. angielski grupa zwolniona
  5 24a j. angielski G. Gulikświetlica
         

Piątek, 26. 05. 2017 r.

Imię i nazwisko nauczyciela Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego
K. Nowak-Pierszalska 3 1c geografia M. Józefowicz matematyka
D. Szymkowiak 3 2c dz. wychowanie fizyczne D. Adam his
  4 2c dz. wychowanie fizyczne T. Borowska j. polski – cała klasa
  6 2d wychowanie fizyczne klasa zwolniona
  7 2d wychowanie fizyczne klasa zwolniona
M. Lutomski 3 2c chł. wychowanie fizyczne D. Adam his
  4 2c chł. wychowanie fizyczne T. Borowska j. polski – cała klasa
  5 1b godzina z wychowawcą klasa zwolniona
  6 1ab wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  7 1ab wychowanie fizyczne grupa zwolniona

  Czwartek, 25.05. 2017 r.

Imię i nazwisko nauczyciela Godzina lekcyjna   Klasa   Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego
D. Szymkowiak 5 2a wychowanie fizyczne M. Lutomski wf cała klasa
  6 2c wychowanie fizyczne M. Lutomski wf cała klasa
  7 1a1 wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 1ab wychowanie fizyczne grupa zwolniona

 

Komentarze są wyłączone.