• Z życia szkoły

    img_20180416_101316 dsc02316 20190314_094806 20170611_074023 dscn1910 23a 22 34 5-2 dscn1789

Zastępstwa I

 

Piątek 24.01.2020r.

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Balcerek Bogdan 2A|GEO. R świetlica 4 Falkowska Wioletta
3 Balcerek Bogdan 2C|GEO. R świetlica 4 Falkowska Wioletta chłopcy świetlica, dziewczęta zwolnione
4 Balcerek Bogdan 2A|GEO. R świetlica 4 Szymkowiak Danuta
4 Balcerek Bogdan 2C|GEO. R świetlica 4 Szymkowiak Danuta chłopcy świetlica, dziewczęta zwolnione
1 Czechowska Beata 3A|J.POL.R Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 2A Matematyka 25 Józefowicz Małgorzata
3 Czechowska Beata 1c3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Czechowska Beata 1c świetlica 4 Szymkowiak Danuta
5 Czechowska Beata 2A Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Czechowska Beata 2A Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Torba – Dembińska Aurika 1d3 Biologia - Uczniowie przychodzą później
3 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R świetlica 4 Falkowska Wioletta chłopcy świetlica, dziewczęta zwolnione
4 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R świetlica 4 Szymkowiak Danuta chłopcy świetlica, dziewczęta zwolnione
5 Torba – Dembińska Aurika 1b świetlica 4 Falkowska Wioletta
6 Torba – Dembińska Aurika 1a3 Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Torba – Dembińska Aurika 3A|BIOL. R1 Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Torba – Dembińska Aurika 3B|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Torba – Dembińska Aurika 3C|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 3A|BIOL. R1 Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 3B|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 3C|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Czwartek 23.01.2020r.

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Bartkowiak Danuta 1a3 Matematyka - Uczniowie przychodzą później
2 Bartkowiak Danuta 1a3 Matematyka - Uczniowie przychodzą później
1 Czechowska Beata 1c3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 1c3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
3 Czechowska Beata 3A|J.POL.R Matematyka 25 Pięta Hanna
4 Czechowska Beata 2A Język polski 4 świetlica
5 Czechowska Beata 3D świetlica 4 Szymkowiak Danuta
6 Czechowska Beata 1a Chemia 19 Makles Grażyna
7 Czechowska Beata 1c Język polski 25 Zastępstwo D. Bogaczyk biologia
z lekcji 8
3 Krawiec Jakub 1c|wf chł. Wychowanie fizyczne H Lutomski Marcin wf cała klasa
4 Krawiec Jakub 1c3 Matematyka 14 Hoffmann Aleksandra

 

 

 

 

 

 

Środa 22.01.2020

Lek Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Balcerek Bogdan 1a3 Geografia 12 Uczniowie przychodzą później
2 Balcerek Bogdan 1d Geografia 12 Zastępstwo M. Lutomski – wf chł. z lekcji 1
3 Balcerek Bogdan 2A|GEO. R świetlica 7 Falkowska Wioletta
3 Balcerek Bogdan 2C|GEO. R świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Balcerek Bogdan 2A|GEO. R Geografia 7 świetlica
4 Balcerek Bogdan 2C|GEO. R Geografia 7 świetlica
5 Balcerek Bogdan 1c|geog1 świetlica 24B Makles Grażyna
1 Juja Jarosława 1d3|a14 Język angielski 23 Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 1a|a15 Język angielski 23 Uczniowie przychodzą później
3 Juja Jarosława 1a|a15 Język angielski 23 Zastępstwo M. Lutomski wf
z lekcji 1
4 Juja Jarosława 1d|a19 Język angielski 23 Ochmańska Aneta j. angielski cała klas
5 Juja Jarosława 3B|a32 Język angielski 23 Ochmańska Aneta j. angielski cała klasa
3 Skrzypczak Grażyna 1b3|n11 Język niemiecki 24A Brembor – Kubacka Alicja j. niemiecki cała klasa
4 Skrzypczak Grażyna 1b3|n11 Język niemiecki 24A Brembor – Kubacka Alicja j. niemiecki cała klasa
5 Skrzypczak Grażyna 2C|n zsk Język niemiecki świetlica
6 Skrzypczak Grażyna 2B|n22 Język polski 4 Borowska Tatiana
7 Skrzypczak Grażyna 1c|n18 Język niemiecki 24B Brembor – Kubacka Alicja j. niemiecki cała klasa
8 Skrzypczak Grażyna 2D|n25 Język niemiecki 24A Uczniowie zwolnieni do domu
9 Skrzypczak Grażyna 2D|n25 Język niemiecki 24A Uczniowie zwolnieni do domu
3 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R świetlica 4 Falkowska Wioletta grupa wos – świetlica, pozostali zwolnieni
4 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R Biologia świetlica grupa wos – świetlica, pozostali zwolnieni
5 Torba – Dembińska Aurika 1b3 Chemia 19 Makles Grażyna
6 Torba – Dembińska Aurika 1b3|edu. zdrow. edukacja zdrowotna świetlica dziewczęta świetlica, chłopcy zwolnieni
7 Torba – Dembińska Aurika 3A|BIOL. R1 Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
7 Torba – Dembińska Aurika 3B|BIOL. R Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
7 Torba – Dembińska Aurika 3C|BIOL. R Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 3A|BIOL. R1 Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 3B|BIOL. R Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 3C|BIOL. R Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu

 

Wtorek 21.01.2020

Lek Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
7 Adam Dorota 1a3|wdż dz. Wychowanie do życia w rodzinie - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Adam Dorota 1c3|wdż dz. Wychowanie do życia w rodzinie - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Krawiec Jakub 1c3|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Krawiec Jakub 1d3|CH Wychowanie fizyczne A Zastępstwo ks. M. Ryba religia
z lekcji 8
8 Krawiec Jakub 3B|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Krawiec Jakub 3D Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Krawiec Jakub 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Lutomski Marcin 1a3|CH Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Lutomski Marcin 1b3|wf chł. Wychowanie fizyczne 4 świetlica
8 Lutomski Marcin 1a|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymkowiak Danuta 1d3|DZ Wychowanie fizyczne A Zastępstwo M. Ryba religia
z lekcji 8
8 Szymkowiak Danuta 2B|wf dz. Wychowanie fizyczne 4 świetlica grupa przyroda – świetlica, pozostali zwolnieni

 

Piątek 17.01.2020

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
5 Adam Dorota 2C świetlica 16 Falkowska Wioletta
6 Adam Dorota 3B|his i społ Historia i społeczeństwo 19 świetlica grupa biologia R świetlica, pozostali zwolnieni
2 Brembor – Kubacka Alicja 3A|n31 świetlica 24A Falkowska Wioletta
3 Brembor – Kubacka Alicja 1c|n17 Język niemiecki 24A Skrzypczak Grażyna j. niemiecki cała klasa
1 Ryba Mateusz 2A|rel. Religia - Uczniowie przychodzą później
2 Ryba Mateusz 3B|rel.6 Religia - Uczniowie przychodzą później
2 Ryba Mateusz 3C|rel.5 Religia - Uczniowie przychodzą później
3 Ryba Mateusz 1d Historia 26 Skrzypczak Sebastian
4 Ryba Mateusz 1d3|rel.1 Historia 26 Skrzypczak Sebastian
4 Ryba Mateusz 2C|rel.2 Religia 2 świetlica
5 Ryba Mateusz 2D|rel. świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Szymkowiak Danuta 1d3|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Szymkowiak Danuta 1d3|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymkowiak Danuta 2D Religia A Złączenie grup ks. M. Ryba religia
z lekcji 8
7 Szymkowiak Danuta 3C|wf8 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

 

 

Czwartek 16.01.2020.

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Czechowska Beata 1c3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 1c3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
3 Czechowska Beata 3A|J.POL.R Matematyka - Józefowicz Małgorzata
5 Czechowska Beata 3D Religia 25 Ryba Mateusz
6 Czechowska Beata 1a Chemia 19 Makles Grażyna
7 Czechowska Beata 1c Język polski 25 zastępstwo Biologia z lekcji 8
1 Lutomski Marcin 1a|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 1a|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Lutomski Marcin 1c|wf dz. Wychowanie fizyczne H Krawiec Jakub
5 Lutomski Marcin 1b3|edu. turyst. edukacja turystyczna 4 świetlica
1 Szymkowiak Danuta 2B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Szymkowiak Danuta 2B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Szymkowiak Danuta 2D Matematyka A Pięta Hanna
4 Szymkowiak Danuta 2D Wychowanie fizyczne 4 Zastępstwo A. Torba -Dembińska biologia z 1 lekcji
w poniedziałek 20.01

 

środa 15.01.2020

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Ryba Mateusz 1b3|rel. Chemia 19 Makles Grażyna
3 Ryba Mateusz 3A|rel.1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
3 Ryba Mateusz 3B|rel.1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
3 Ryba Mateusz 3C|rel.1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Ryba Mateusz 1c3|rel.1 Religia 14 Zastępstwo H. Holka j. angielski z 1 lekcji w piątek 17.01.
5 Ryba Mateusz 2A|rel.2 świetlica 4 Makles Grażyna
5 Ryba Mateusz 2C|rel.1 świetlica 4 Makles Grażyna
6 Ryba Mateusz 1b|rel.1 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu wdż z lekcji 8 przeniesiony na 9 lekcję w środę 22.01.
7 Ryba Mateusz 1b|rel.1 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Wtorek 14.01.2020

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Jankowiak Dorota 1c|a18 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Jankowiak Dorota 1c|a18R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Jankowiak Dorota 3C|a34 Język angielski 17 świetlica grupy geografia R
i fizyka R – świetlica, pozostali zwolnieni
1 Lutomski Marcin 1a|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 1d|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 1a|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 1d|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Lutomski Marcin 1b3|wf dz. Wychowanie fizyczne 4 świetlica
4 Lutomski Marcin 2A Matematyka 4 Józefowicz Małgorzata
5 Lutomski Marcin 2A świetlica 4 Tudorowska Beata

 

Poniedziałek 13.01.2020

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
9 Brembor – Kubacka Alicja 2A|n21 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Mańkowska Hanna 1a|J.POL.R Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Markiewicz Artur 1d Muzyka - Uczniowie zwolnieni do domu

 

piątek 10.01.2020

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Krawiec Jakub 2C|wf 1 Wychowanie fizyczne 4 świetlica
3 Krawiec Jakub 3D Wychowanie fizyczne 4 świetlica
4 Krawiec Jakub 3D świetlica 10 Szymkowiak Danuta
1 Ryba Mateusz 2A|rel. Religia - Uczniowie przychodzą później
2 Ryba Mateusz 3B|rel.6 Religia - Uczniowie przychodzą później
2 Ryba Mateusz 3C|rel.5 Religia - Uczniowie przychodzą później
3 Ryba Mateusz 1d Religia 4 świetlica
4 Ryba Mateusz 1d3|rel.1 świetlica 4 Szymkowiak Danuta
4 Ryba Mateusz 2C|rel.2 świetlica 4 Szymkowiak Danuta
5 Ryba Mateusz 2D|rel. świetlica 4 Falkowska Wioletta
6 Ryba Mateusz 2C|rel. Religia 4 świetlica grupa 27a R – świetlica, pozostali zwolnieni do domu
7 Ryba Mateusz 1a Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 2D|rel. Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
5 Szymkowiak Danuta 1d3|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Szymkowiak Danuta 1d3|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Czwartek 09.01.2020

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
6 Adam Dorota 2C świetlica 4 Makles Grażyna
7 Adam Dorota 2A|his i społ Historia i społeczeństwo - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Adam Dorota 2B|his 2 Historia i społeczeństwo - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Adam Dorota 2D Historia i społeczeństwo - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Adam Dorota 2D Historia i społeczeństwo - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Lutomski Marcin 3C|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
4 Ryba Mateusz 2B|rel.1 Język polski 4 Borowska Tatiana
3 Ryba Mateusz 1a3|rel.1 Biologia 5 Torba – Dembińska Aurika biologia cała klasa
1 Szymkowiak Danuta 2B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Szymkowiak Danuta 2B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Szymkowiak Danuta 2D Wychowanie fizyczne 4 świetlica grupa 26a R- świetlica, pozostali zwolnieni
4 Szymkowiak Danuta 2D Wychowanie fizyczne 4 świetlica grupa 26a R- świetlica, pozostali zwolnieni
6 Tudorowska Beata 1b świetlica 19 Makles Grażyna
8 Tudorowska Beata 2A|przyroda1 Przyroda - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Tudorowska Beata 2B|przyroda1 Przyroda - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Tudorowska Beata 2C|przyroda1 Przyroda - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Tudorowska Beata 3C|przyroda1 Przyroda - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Tudorowska Beata 2A|przyroda1 Przyroda - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Tudorowska Beata 2B|przyroda1 Przyroda - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Tudorowska Beata 2C|przyroda1 Przyroda - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Tudorowska Beata 3C|przyroda1 Przyroda - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Piątek 20.12.2019
Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Czechowska Beata 1c3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
1 Ryba Mateusz 2A|rel. Religia - Uczniowie przychodzą później
2 Ryba Mateusz 3B|rel.6 Religia - Uczniowie przychodzą później
2 Ryba Mateusz 3C|rel.5 Religia - Uczniowie przychodzą później
3 Ryba Mateusz 1d świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Ryba Mateusz 1d3|rel.1 Inne zajęcia - Szymkowiak Danuta
4 Ryba Mateusz 2C|rel.2 Inne zajęcia - Mańkowska Hanna

 

Czwartek 19.12.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
7 Maluśki Rafał 1a Edukacja dla bezpieczeństwa 7 Zastępstwo J. Łacheta wos z lekcji 8
3 Ryba Mateusz 1a3|rel.1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Ryba Mateusz 2B|rel.1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Ryba Mateusz 2A|rel.5 świetlica 4 Szymkowiak Danuta
6 Ryba Mateusz 3D|rel.1 świetlica 19 Makles Grażyna
7 Ryba Mateusz 1c3|rel.1 Religia 10 Zastępstwo P. Nowak. edb z lekcji 8
8 Ryba Mateusz 1a3|rel.1 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu

 

środa 18.12.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Adam Dorota 2B|WOS R Wiedza o społeczeństwie - Uczniowie przychodzą później
2 Adam Dorota 2B|WOS R Wiedza o społeczeństwie - Uczniowie przychodzą później
3 Adam Dorota 1d Matematyka 25 Pięta Hanna
4 Adam Dorota 1b Język polski 12 Borowska Tatiana
5 Adam Dorota 2A|his i społ świetlica A Makles Grażyna
5 Adam Dorota 2B|his 2 Język polski 4 Borowska Tatiana
8 Adam Dorota 1b|wdż dz. Wychowanie do życia w rodzinie - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Adam Dorota 1c|wdż kl. Wychowanie do życia w rodzinie - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Adam Dorota 1d Wychowanie do życia w rodzinie - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Lutomski Marcin 1a|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 1d|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 3C|wf7 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 1c|wf dz. Wychowanie fizyczne H Krawiec Jakub
2 Lutomski Marcin 3C|wf7 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Lutomski Marcin 1c|wf dz. Wychowanie fizyczne H Krawiec Jakub
3 Lutomski Marcin 2C|wf 1 Wychowanie fizyczne 4 świetlica
6 Lutomski Marcin 2A Wychowanie fizyczne H Józefowicz Małgorzata
7 Lutomski Marcin 1b3|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Lutomski Marcin 1b3|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Lutomski Marcin 2B|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Lutomski Marcin 2C|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
2 Ryba Mateusz 1b3|rel. świetlica 4 Makles Grażyna
3 Ryba Mateusz 3A|rel.1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
3 Ryba Mateusz 3B|rel.1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
3 Ryba Mateusz 3C|rel.1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Ryba Mateusz 1c3|rel.1 świetlica 14 Falkowska Wioletta
5 Ryba Mateusz 2A|rel.2 świetlica 4 Makles Grażyna
5 Ryba Mateusz 2C|rel.1 świetlica - Makles Grażyna
6 Ryba Mateusz 1b|rel.1 Chemia 19 Makles Grażyna
7 Ryba Mateusz 1b|rel.1 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Wtorek 17.12.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Adam Dorota 2B|WOS R Wiedza
o społeczeństwie
- Uczniowie przychodzą później
2 Adam Dorota 2B|WOS R Wiedza
o społeczeństwie
- Uczniowie przychodzą później
3 Adam Dorota 1c3 świetlica 16 Falkowska Wioletta
4 Adam Dorota 2C Matematyka 16 Hoffmann Aleksandra
5 Adam Dorota 1b Wiedza o społeczeństwie 26 uczniowie na wycieczce
7 Adam Dorota 1a3|wdż dz. Wychowanie do życia w rodzinie - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Adam Dorota 1c3|wdż dz. Wychowanie do życia w rodzinie - Uczniowie zwolnieni do domu
3 Holka Katarzyna 2A|a 21 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Holka Katarzyna 1b3|a12 Język angielski 11 Józefowicz Małgorzata
6 Holka Katarzyna 2A|26R Język angielski 20 Zastępstwo przyroda z lekcji 9, pozostali zwolnieni
6 Holka Katarzyna 2D|26R Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Holka Katarzyna 2A|26R Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Holka Katarzyna 2D|26R Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Holka Katarzyna 2A|a 21 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
2 Ochmańska Aneta 1b|a16R Język angielski - uczniowie na wycieczce
3 Ochmańska Aneta 1b|a16R Język angielski - uczniowie na wycieczce
4 Ochmańska Aneta 1b3|a11 Matematyka 11 Józefowicz Małgorzata
5 Ochmańska Aneta 3B|a36R świetlica 4 Tudorowska Beata
6 Ochmańska Aneta 1b Zajęcia z wychowawcą - uczniowie na wycieczce
7 Ochmańska Aneta 1d|a20 Język angielski 11 Juja Jarosława
8 Ochmańska Aneta 1d|a20 Język angielski 11 Juja Jarosława

 

Piątek 13.12.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Mańkowska Hanna 2A|edu. teatr. edukacja teatralna - Uczniowie przychodzą później
2 Mańkowska Hanna 1d3 Język polski 5 Zastępstwo biologia z lekcji 1
3 Mańkowska Hanna 1a świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Mańkowska Hanna 1a Język polski 5 Okienko dla uczniów wos z 8 lekcji w czwartek 12.12.
5 Mańkowska Hanna 3A świetlica 4 Falkowska Wioletta grupy biologia R i historia R świetlica, pozostali zwolnieni
6 Mańkowska Hanna 3C Język polski 4 świetlica grupy biologia R i historia R świetlica, pozostali zwolnieni

 

Czwartek 12.12.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
8 Łacheta Jadwiga Ia wiedza o społeczeństwie - - lekcja przeniesiona na 4 godzinę
w piątek 13.12.

 

Środa 11.12.2019r.

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
5 Skrzypczak Sebastian 1a3 świetlica 4 Makles Grażyna
6 Skrzypczak Sebastian 1b3|edu. europ. Matematyka 21 Józefowicz Małgorzata
7 Skrzypczak Sebastian 3A|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu zajęcia z 8 lekcji przeniesione na 9 lekcję w środę 18.12
7 Skrzypczak Sebastian 3B|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Skrzypczak Sebastian 3C|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Torba – Dembińska Aurika 1b Biologia - Uczniowie przychodzą później
2 Torba – Dembińska Aurika 1b Biologia - Uczniowie przychodzą później
3 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R świetlica 4 Falkowska Wioletta grupa wos R – świetlica, pozostali zwolnieni
4 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R Biologia 4 świetlica grupa wos R – świetlica, pozostali zwolnieni
5 Torba – Dembińska Aurika 1b3 świetlica 19 Makles Grażyna
6 Torba – Dembińska Aurika 1b3|edu. zdrow. Matematyka 21 Józefowicz Małgorzata
7 Torba – Dembińska Aurika 3A|BIOL. R1 Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Torba – Dembińska Aurika 3B|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Torba – Dembińska Aurika 3C|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 3A|BIOL. R1 Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 3B|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 3C|BIOL. R Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Wtorek 10.12.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Brembor – Kubacka Alicja 1a3 Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
2 Brembor – Kubacka Alicja 3A świetlica 24A Mańkowska Hanna
3 Brembor – Kubacka Alicja 2C|n23 świetlica 4 Falkowska Wioletta grupa 27a świetlica, pozostali zwolnieni
4 Brembor – Kubacka Alicja 3A|n31 świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Brembor – Kubacka Alicja 3D|n35 świetlica 4 Tudorowska Beata
6 Brembor – Kubacka Alicja 1d3|n14 świetlica 24A Mańkowska Hanna
1 Skrzypczak Grażyna 1c|inf1 Informatyka 14 Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 2C|n zsk Język niemiecki Uczniowie przychodzą później
3 Skrzypczak Grażyna 1b3|inf1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Skrzypczak Grażyna 1d3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Skrzypczak Grażyna 1c3 świetlica 4 Tudorowska Beata
6 Skrzypczak Grażyna 2B|n22 Język niemiecki świetlica
7 Skrzypczak Grażyna 1b3|inf2 Wychowanie fizyczne H Lutomski Marcin

 

Poniedziałek 09.12.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
8 Józefowicz Małgorzata 1c|mat.1 Matematyka 9 Uczniowie zwolnieni do domu

 

Piątek 06.12.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Czechowska Beata 3A|J.POL.R Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 2A Matematyka 25 Józefowicz Małgorzata
3 Czechowska Beata 1c3 Język polski 4 Falkowska Wioletta
4 Czechowska Beata 1c świetlica 4 Szymkowiak Danuta
5 Czechowska Beata 2A Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Czechowska Beata 2A Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Czwartek 05.12.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
5 Adam Dorota 1b3|edu. psych. Zajęcia z wychowawcą 16 Lutomski Marcin
6 Adam Dorota 2C świetlica 19 Makles Grażyna
7 Adam Dorota 2A|his i społ Historia i społeczeństwo 20 Zastępstwo B. Tudorowska przyroda z lekcji 9
7 Adam Dorota 2B|his 2 Historia i społeczeństwo 20 Zastępstwo B. Tudorowska przyroda z lekcji 9
8 Adam Dorota 2D Historia i społeczeństwo - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Adam Dorota 2D Historia i społeczeństwo - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Czechowska Beata 1c3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 1c3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
3 Czechowska Beata 3A|J.POL.R Język polski 4 świetlica grupy wos R i 37a – świetlica, pozostali zwolnieni
4 Czechowska Beata 2A świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Czechowska Beata 3D Język polski 25 Zastępstwo J. Krawiec wy z 8 lekcji we wtorek 10.12.
6 Czechowska Beata 1a świetlica 4 Makles Grażyna
7 Czechowska Beata 1c Język polski 25 Zastępstwo A. Ochmańska z 1 lekcji w piątek 06.12.
3 Skrzypczak Sebastian 1d3 Matematyka 26 Pięta Hanna
4 Skrzypczak Sebastian 1b Język polski 26 Borowska Tatiana
5 Skrzypczak Sebastian 1a|HIST. R Historia 26 Zastępstwo J. Łacheta wos z lekcji 8
6 Skrzypczak Sebastian 2B świetlica 4 Makles Grażyna
1 Szymkowiak Danuta 2B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Szymkowiak Danuta 2B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Szymkowiak Danuta 2D Wychowanie fizyczne 4 świetlica grupa 26a świetlica, pozostali zwolnieni
4 Szymkowiak Danuta 2D Wychowanie fizyczne 4 Falkowska Wioletta grupa 26a – świetlica, pozostali przychodzą później
6 Szymkowiak Danuta 3A Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu j. polski z lekcji 9, przeniesiony na 9 lekcję w czwartek 12.12
6 Szymkowiak Danuta 3C|wf3 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymkowiak Danuta 3A Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymkowiak Danuta 3C|wf3 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Szymkowiak Danuta 3B|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Szymkowiak Danuta 3C|wf5 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Szymkowiak Danuta 3B|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Szymkowiak Danuta 3C|wf5 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Środa 04.12.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
5 Czechowska Beata 3D Chemia 19 Makles Grażyna
6 Czechowska Beata 3D Język polski 25 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski 25 Uczniowie zwolnieni do domu
2 Torba – Dembińska Aurika 1b Chemia 19 Makles Grażyna
3 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R świetlica 4 Falkowska Wioletta

 

Wtorek 03.12.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 3D Język polski - Uczniowie przychodzą później
3 Czechowska Beata 3A|J.POL.R świetlica 25 Falkowska Wioletta
4 Czechowska Beata 1c Geografia 25 Nowak – Pierszalska Katarzyna Grupa geografia podstawa – zwolniona do domu
5 Czechowska Beata 1c Geografia 25 Nowak – Pierszalska Katarzyna Grupa geografia podstawa – zwolniona do domu
1 Juja Jarosława 2B|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
1 Juja Jarosława 2C|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 2B|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 2C|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Juja Jarosława 3D|a35 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
4 Juja Jarosława 3D|a35 Język angielski 23 Zastępstwo M. Józefowicz matematyka z lekcji 1
5 Juja Jarosława 2C świetlica 4 Tudorowska Beata

 

Poniedziałek 02.12.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Brembor – Kubacka Alicja 3C|n34 Język niemiecki 4 Falkowska Wioletta grupa 37a – świetlica, pozostali zwolnieni
4 Brembor – Kubacka Alicja 3B|n33 Język niemiecki 24b Skrzypczak Grażyna
6 Brembor – Kubacka Alicja 1a|n15 Wiedza o społeczeństwie 24b Łacheta Jadwiga
7 Brembor – Kubacka Alicja 1a|n15 Język niemiecki 24A Łacheta Jadwiga
8 Brembor – Kubacka Alicja 1d3|n14 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Brembor – Kubacka Alicja 2A|n21 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
3 Czechowska Beata 3A|J.POL.R świetlica 4 Falkowska Wioletta grupy 37a i wos R – świetlica, pozostali zwolnieni
4 Czechowska Beata 3A|J.POL.R świetlica 4 Falkowska Wioletta grupy 37a i wos R – świetlica, pozostali zwolnieni
5 Czechowska Beata 1c3 Język polski 4 świetlica

Piątek 29.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Borowska Tatiana 1b3 Inne zajęcia 14 Mańkowska Hanna
4 Borowska Tatiana 1b Historia A Skrzypczak Sebastian
5 Borowska Tatiana 1d Historia 12 Skrzypczak Sebastian
6 Borowska Tatiana 2D Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Brembor – Kubacka Alicja 3D|n35 Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
2 Brembor – Kubacka Alicja 3A|n31 Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
3 Brembor – Kubacka Alicja 1c|n17 Religia S Ryba Mateusz
4 Brembor – Kubacka Alicja 1d|n20 Wiedza o społeczeństwie A Adam Dorota
1 Czechowska Beata 3A|J.POL.R Język polski 25 Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 2A Religia 25 Ryba Mateusz
3 Czechowska Beata 1c3 Edukacja dla bezpieczeństwa 25 Nowak Paweł
4 Czechowska Beata 1c Wiedza o społeczeństwie A Adam Dorota
5 Czechowska Beata 2A Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Czechowska Beata 2A Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Holka Katarzyna 1c3|a13 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Holka Katarzyna 2D|a 24 Język angielski 23 Jankowiak Dorota
4 Holka Katarzyna 2D|a 24 Język angielski 23 Jankowiak Dorota
3 Józefowicz Małgorzata 3C|mat. R Matematyka 4 świetlica grupa fizyka R świetlica, pozostali zwolnieni
4 Józefowicz Małgorzata 3C|mat. R Matematyka 4 świetlica grupa fizyka R świetlica, pozostali zwolnieni
5 Józefowicz Małgorzata 1b3 Matematyka - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Józefowicz Małgorzata 1d edukacja zdrowotna 21 Torba – Dembińska Aurika
1 Makles Grażyna 2D|CHEM. R Chemia 19 Uczniowie przychodzą później
2 Makles Grażyna 2D|CHEM. R Chemia 19 Torba – Dembińska Aurika
3 Makles Grażyna 1d3 Edukacja dla bezpieczeństwa 14 Nowak Paweł
4 Makles Grażyna 1c3 Wiedza o kulturze 19 Złotowska-Czekała Wiesława
5 Makles Grażyna 1c Chemia - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
1 Ochmańska Aneta 1c|a17 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Ochmańska Aneta 1b|a16 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Ochmańska Aneta 1b|a16 Historia 11 Skrzypczak Sebastian
4 Ochmańska Aneta 3B|a33 Język angielski 11 Juja Jarosława
1 Skrzypczak Grażyna 1b Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 1c Historia 26 Skrzypczak Sebastian
3 Skrzypczak Grażyna 1c|n18 Religia S Ryba Mateusz
4 Skrzypczak Grażyna 1d|n19 Wiedza o społeczeństwie 24B Adam Dorota
- Łacheta Jadwiga
5 Szymkowiak Danuta 1d3|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Szymkowiak Danuta 1d3|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymkowiak Danuta 2D Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymkowiak Danuta 3C|wf8 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu

Czwartek 28.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Czechowska Beata 1c3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 1c3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
3 Czechowska Beata 3A|J.POL.R Język polski 4 świetlica
4 Czechowska Beata 2A Język polski 4 świetlica
5 Czechowska Beata 3D świetlica 4 Szymkowiak Danuta
7 Czechowska Beata 1c Biologia 25 Bogaczyk Dorota biologia z lekcji 8
1 Holka Katarzyna 2A|26R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
1 Holka Katarzyna 2D|26R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Holka Katarzyna 2A|26R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Holka Katarzyna 2D|26R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Holka Katarzyna 1b3|a12 Geografia 11 Nowak – Pierszalska Katarzyna
4 Holka Katarzyna 1b3|a12 Geografia 11 Nowak – Pierszalska Katarzyna
6 Holka Katarzyna 2A|a 21 świetlica 4 Makles Grażyna
7 Holka Katarzyna 2D|a 24 Język angielski 23 Jankowiak Dorota
3 Krawiec Jakub 1c|wf chł. Fizyka 20 Tudorowska Beata
4 Krawiec Jakub 1c3 Matematyka 14 Hoffmann Aleksandra
6 Krawiec Jakub 1d|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Krawiec Jakub 3B|wf3 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Krawiec Jakub 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Krawiec Jakub 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Lutomski Marcin 1a|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie na wykładach
2 Lutomski Marcin 1a|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie na wykładach
3 Lutomski Marcin 1c|wf dz. Fizyka 20 Tudorowska Beata
5 Lutomski Marcin 1b3|edu. turyst. edukacja turystyczna - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Lutomski Marcin 1b3 Zajęcia z wychowawcą - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Lutomski Marcin 3B|wf4 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Lutomski Marcin 3C|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Lutomski Marcin 3C|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Ochmańska Aneta 3B|a36R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Ochmańska Aneta 3B|a36R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Ochmańska Aneta 1b3|a11 Geografia 11 Nowak – Pierszalska Katarzyna
4 Ochmańska Aneta 1b3|a11 Geografia 11 Nowak – Pierszalska Katarzyna
5 Ochmańska Aneta 1b|a16 świetlica 4 Szymkowiak Danuta
6 Ochmańska Aneta 1c|a17 świetlica 11 Makles Grażyna
3 Skrzypczak Sebastian 1d3 Język niemiecki 26 Skrzypczak Grażyna
4 Skrzypczak Sebastian 1b Chemia 19 Makles Grażyna
6 Skrzypczak Sebastian 2B świetlica 4 Makles Grażyna

Środa 27.11.201

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Brembor – Kubacka Alicja 2A|n21 Język niemiecki 24A Uczniowie przychodzą później
3 Brembor – Kubacka Alicja 1b3|n12 Język niemiecki 24B Skrzypczak Grażyna
4 Brembor – Kubacka Alicja 1b3|n12 Język niemiecki 24B Skrzypczak Grażyna
5 Brembor – Kubacka Alicja 1c3|n13 Język niemiecki 24A Zastępstwo D. Szymkowiak wf dz. z lekcji, chłopcy zwolnieni
6 Brembor – Kubacka Alicja 1c3|n13 Język niemiecki 24A Uczniowie zwolnieni do domu
7 Brembor – Kubacka Alicja 1c|n17 Język niemiecki 24A świetlica grupa wdż świetlica, pozostali zwolnieni
8 Brembor – Kubacka Alicja 2D|n24 Język niemiecki 24B Uczniowie zwolnieni do domu
9 Brembor – Kubacka Alicja 2D|n24 Język niemiecki 24B Uczniowie zwolnieni do domu
1 Holka Katarzyna 2A|26R Język angielski 11 Uczniowie przychodzą później
1 Holka Katarzyna 2D|26R Język angielski 25 Uczniowie przychodzą później
3 Holka Katarzyna 1c3|a13 świetlica 12 Falkowska Wioletta
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia 7 Uczniowie przychodzą później
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia 7 Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia 7 Okienko dla uczniów
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia 7 Uczniowie przychodzą później
5 Nowak – Pierszalska Katarzyna 1c|GEO. R świetlica 7 Makles Grażyna
4 Ochmańska Aneta 1d|a20 Język angielski 11 Juja Jarosława
5 Ochmańska Aneta 3B|a33 Język angielski 11 Juja Jarosława
2 Spieczyński Łukasz 2D pierwsza pomoc z elementami bezpieczeństwa A Uczniowie przychodzą później

Wtorek 26.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Brembor – Kubacka Alicja 1a3 Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
2 Brembor – Kubacka Alicja 3A świetlica 4 Mańkowska Hanna
3 Brembor – Kubacka Alicja 2C świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Brembor – Kubacka Alicja 3A|n31 Język niemiecki 24A świetlica
5 Brembor – Kubacka Alicja 3D|n35 świetlica 4 Tudorowska Beata
6 Brembor – Kubacka Alicja 1d3|n14 Inne zajęcia - Nowak – Pierszalska Katarzyna
3 Holka Katarzyna 2A|a 21 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Holka Katarzyna 1b3|a12 Matematyka 11 Józefowicz Małgorzata
6 Holka Katarzyna 2A|26R Inne zajęcia - Nowak – Pierszalska Katarzyna
6 Holka Katarzyna 2D|26R Inne zajęcia 25 Nowak – Pierszalska Katarzyna
7 Holka Katarzyna 2A|26R Język angielski 25 świetlica grupa przyroda – świetlica, pozostali zwolnieni
7 Holka Katarzyna 2D|26R Język angielski 25 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Holka Katarzyna 2A|a 21 Język angielski 24A świetlica grupa przyroda – świetlica, pozostali zwolnieni
2 Torba – Dembińska Aurika 1c3 świetlica 21 Mańkowska Hanna
3 Torba – Dembińska Aurika 2D|BIOL. R świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Torba – Dembińska Aurika 2D|BIOL. R Biologia 21 świetlica
5 Torba – Dembińska Aurika 1d3 świetlica 21 Tudorowska Beata
6 Torba – Dembińska Aurika 1a Inne zajęcia 21 Pięta Hanna
2 Ochmańska Aneta 1b|a16R świetlica 4 Mańkowska Hanna
3 Ochmańska Aneta 1b|a16R świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Ochmańska Aneta 1b3|a11 Matematyka 11 Józefowicz Małgorzata
5 Ochmańska Aneta 3B|a36R świetlica 4 Tudorowska Beata
6 Ochmańska Aneta 1b Inne zajęcia 11 Falkowska Wioletta
7 Ochmańska Aneta 1d|a20 Język angielski 11 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ochmańska Aneta 1d|a20 Język angielski 11 Uczniowie zwolnieni do domu

Podczas 6 lekcji w CK RONDO odbędzie się koncert Pro Sinfoniki. Udział w koncercie wezmą klasy I i II pod opieką nauczycieli uczących na 6 h lekcyjnej. poniedziałek 25.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Brembor – Kubacka Alicja 3C|n34 świetlica 24B Falkowska Wioletta
4 Brembor – Kubacka Alicja 3B|n33 Język niemiecki 24A Skrzypczak Grażyna j. niemiecki cala klasa
6 Brembor – Kubacka Alicja 1a|n15 Język niemiecki s Zastępstwo ks. M. Ryba religia z 7 lekcji w piątek 29.11.
7 Brembor – Kubacka Alicja 1a|n15 Język niemiecki 4 świetlica
8 Brembor – Kubacka Alicja 1d3|n14 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Brembor – Kubacka Alicja 2A|n21 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Holka Katarzyna 1c3|a13 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Holka Katarzyna 2A|26R Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Holka Katarzyna 2D|26R Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
3 Józefowicz Małgorzata 1d Język niemiecki 24b Skrzypczak Grażyna j. niemiecki cala klasa
4 Józefowicz Małgorzata 3D Matematyka 4 świetlica
5 Józefowicz Małgorzata 1b3 Matematyka 9 Zastępstwo K. Nowak-Pierszalska geografia z 1 lekcji
6 Józefowicz Małgorzata 2B świetlica 4 Falkowska Wioletta
7 Józefowicz Małgorzata 2A Matematyka 9 Zastępstwo B. Czechowska j. polski z 7 lekcji w piątek 22.11
8 Józefowicz Małgorzata 1c|mat.1 Matematyka - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Maluśki Rafał 1b świetlica 4 Falkowska Wioletta
7 Maluśki Rafał 1c Edukacja dla bezpieczeństwa - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Maluśki Rafał 1d Edukacja dla bezpieczeństwa A Zastępstwo A. Markiewicz muzyka z lekcji 9
2 Pięta Hanna 1d3 Język polski 27 Mańkowska Hanna
3 Pięta Hanna 2D Matematyka s Zastępstwo ks. M. Ryba religia z 8 lekcji w piątek 29.11.
4 Pięta Hanna 2D świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Pięta Hanna 1a|zaj. z w. Wiedza o społeczeństwie 27 Łacheta Jadwiga
6 Pięta Hanna 2C|mat. R Matematyka - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Pięta Hanna 2C|mat. R Matematyka - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Pięta Hanna 2C|mat. R Matematyka - Uczniowie zwolnieni do domu

Piątek  22.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Balcerek Bogdan 2A|GEO. R świetlica 4 Falkowska Wioletta
3 Balcerek Bogdan 2C|GEO. R Geografia 4 Falkowska Wioletta
4 Balcerek Bogdan 2A|GEO. R Geografia 4 świetlica
4 Balcerek Bogdan 2C|GEO. R Geografia 4 świetlica
6 Krawiec Jakub 1c3|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Krawiec Jakub 1d3|CH Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Ochmańska Aneta 1c|a17 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
5 Szymkowiak Danuta 1d3|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Szymkowiak Danuta 1d3|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymkowiak Danuta 2D Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymkowiak Danuta 3C|wf8 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu

Czwartek 21.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
5 Adam Dorota 1b3|edu. psych. Zajęcia z wychowawcą 16 Lutomski Marcin
6 Adam Dorota 2C świetlica 4 Makles Grażyna
7 Adam Dorota 2A|his i społ Historia i społeczeństwo 20 Zastępstwo B. Tudorowska przyroda z lekcji 9
7 Adam Dorota 2B|his 2 Historia i społeczeństwo 20 Zastępstwo B. Tudorowska przyroda z lekcji 9
8 Adam Dorota 2D Historia i społeczeństwo - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Adam Dorota 2D Historia i społeczeństwo - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Holka Katarzyna 2A|26R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
1 Holka Katarzyna 2D|26R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Holka Katarzyna 2A|26R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Holka Katarzyna 2D|26R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Holka Katarzyna 1b3|a12 Biologia - Torba – Dembińska Aurika
4 Holka Katarzyna 1b3|a12 Geografia 7 Nowak – Pierszalska Katarzyna
6 Holka Katarzyna 2A|a 21 świetlica 4 Makles Grażyna
7 Holka Katarzyna 2D|a 24 Język angielski 23 Jankowiak Dorota j. angielski cala klasa
8 Krawiec Jakub 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Krawiec Jakub 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Lutomski Marcin 1a|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 1a|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Ochmańska Aneta 3B|a36R Inne zajęcia 21 Nowak – Pierszalska Katarzyna
2 Ochmańska Aneta 3B|a36R Inne zajęcia 11 Nowak – Pierszalska Katarzyna
3 Ochmańska Aneta 1b3|a11 Biologia 4 Torba – Dembińska Aurika
4 Ochmańska Aneta 1b3|a11 Geografia 7 Nowak – Pierszalska Katarzyna
5 Ochmańska Aneta 1b|a16 Język angielski 4 świetlica
6 Ochmańska Aneta 1c|a17 Język angielski 17 Jankowiak Dorota j. angielski cała klasa
7 Ryba Mateusz 1c3|rel.1 Religia 7 Zastępstwo P. Nowak edb z lekcji 8
8 Ryba Mateusz 1a3|rel.1 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Skrzypczak Grażyna 3B|n32 Inne zajęcia 21 Ryba Mateusz
7 Skrzypczak Grażyna 1b Informatyka - Uczniowie zwolnieni do domu
3 Skrzypczak Sebastian 1d3 Fizyka 20 Tudorowska Beata
4 Skrzypczak Sebastian 1b Matematyka 26 Hoffmann Aleksandra
1 Szymkowiak Danuta 2B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Szymkowiak Danuta 2B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
3 Szymkowiak Danuta 2D Matematyka 5 Pięta Hanna
4 Szymkowiak Danuta 2D Wychowanie fizyczne 11 Zastępstwo T. Borowska j. polski z 6 lekcji w piątek 22.11.
6 Szymkowiak Danuta 3A Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Szymkowiak Danuta 3C|wf3 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymkowiak Danuta 3A Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymkowiak Danuta 3C|wf3 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Szymkowiak Danuta 3B|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Szymkowiak Danuta 3C|wf5 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Szymkowiak Danuta 3B|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Szymkowiak Danuta 3C|wf5 Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do domu

środa 20.11.2019

Lek Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Balcerek Bogdan 1a3 Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Balcerek Bogdan 1d Inne zajęcia - Makles Grażyna
3 Balcerek Bogdan 2A|GEO. R Geografia 4 świetlica
3 Balcerek Bogdan 2C|GEO. R Geografia 4 świetlica
4 Balcerek Bogdan 2A|GEO. R świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Balcerek Bogdan 2C|GEO. R Geografia 4 Falkowska Wioletta
5 Balcerek Bogdan 1c|geog1 świetlica 4 Makles Grażyna
1 Holka Katarzyna 2A|26R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
1 Holka Katarzyna 2D|26R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Holka Katarzyna 1c3|a13 Geografia 12 Nowak – Pierszalska Katarzyna
1 Krawiec Jakub 1b3 Podstawy przedsiębiorczości - Uczniowie przychodzą później
2 Krawiec Jakub 1c|wf chł. Inne zajęcia - Makles Grażyna
3 Krawiec Jakub 1c|wf chł. Język polski 5 Czechowska Beata
4 Krawiec Jakub 2C|wf 1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Krawiec Jakub 3B|wf dz. Wychowanie fizyczne 4 świetlica
5 Krawiec Jakub 1d3 Chemia 19 Makles Grażyna
6 Krawiec Jakub 1d|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Krawiec Jakub 1d|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Lutomski Marcin 1a|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 1d|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 3C|wf7 próbna matura 26 Nowak – Pierszalska Katarzyna
2 Lutomski Marcin 1c|wf dz. Inne zajęcia - Makles Grażyna
2 Lutomski Marcin 3B|wf 1 próbna matura Tudorowska Beata
2 Lutomski Marcin 3C|wf7 próbna matura 25 Nowak – Pierszalska Katarzyna
3 Lutomski Marcin 1c|wf dz. świetlica 4 Falkowska Wioletta
3 Lutomski Marcin 2C|wf 1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
6 Lutomski Marcin 2A Matematyka 9 Józefowicz Małgorzata
7 Lutomski Marcin 1b3|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Lutomski Marcin 1b3|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Lutomski Marcin 2B|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Lutomski Marcin 2C|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
3 Łacheta Jadwiga 3A|WOS R próbna matura 11 Falkowska Wioletta
3 Łacheta Jadwiga 3B|WOS R próbna matura 11 Makles Grażyna
3 Łacheta Jadwiga 3D|WOS R próbna matura 11 Józefowicz Małgorzata
4 Łacheta Jadwiga 1a|WOS R Język polski 16 Mańkowska Hanna
2 Mańkowska Hanna 3A próbna matura 5 Falkowska Wioletta
4 Ochmańska Aneta 1d|a20 Język angielski 11 Juja Jarosława j. angielski cała klasa
5 Ochmańska Aneta 3B|a33 Język angielski 11 Juja Jarosława j. angielski cała klasa
7 Ryba Mateusz 1b|rel.1 Religia Uczniowie zwolnieni do domu
9 Skrzypczak Grażyna 2D|n25 Język niemiecki 24A Brembor – Kubacka Alicja
6 Skrzypczak Sebastian 1b3|edu. europ. edukacja europejska 21 Torba – Dembińska Aurika
7 Skrzypczak Sebastian 3A|HIST. R3A|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Skrzypczak Sebastian 3A|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Skrzypczak Sebastian 3B|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
4 Szymkowiak Danuta 1a3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Szymkowiak Danuta 1b Matematyka 4 Hoffmann Aleksandra
6 Szymkowiak Danuta 3A Wychowanie fizyczne 4 świetlica grupy biologia R i historia R – świetlica, pozostali zwolnieni
7 Szymkowiak Danuta 1a3|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymkowiak Danuta 1c3|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu

Wtorek 19.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
8 Krawiec Jakub 3D Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Krawiec Jakub 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Lutomski Marcin 1a3|CH Wychowanie fizyczne H Uczniowie zwolnieni do domu
7 Lutomski Marcin 1b3|wf chł. Wychowanie fizyczne H Krawiec Jakub wf cała klasa
3 Torba – Dembińska Aurika 2D|BIOL. R świetlica 21 Falkowska Wioletta
4 Torba – Dembińska Aurika 2D|BIOL. R Biologia 21 Zastępstwo ks. M. Ryba religia z 8 lekcji w piątek
5 Torba – Dembińska Aurika 1d3 świetlica 21 Tudorowska Beata
6 Torba – Dembińska Aurika 1a Wiedza o społeczeństwie 21 Łacheta Jadwiga

Poniedziałek 18.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Szymkowiak Danuta 1a3|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Szymkowiak Danuta 1c3|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Szymkowiak Danuta 1a3|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Szymkowiak Danuta 1c3|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później

Piątek 15.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Balcerek Bogdan 2A|GEO. R świetlica 7 Falkowska Wioletta
3 Balcerek Bogdan 2C|GEO. R świetlica 7 Falkowska Wioletta grupa chłopców świetlica, dziewczęta zwolnione
4 Balcerek Bogdan 2A|GEO. R świetlica 7 Szymkowiak Danuta grupa chłopców świetlica, dziewczęta zwolnione
4 Balcerek Bogdan 2C|GEO. R świetlica 7 Szymkowiak Danuta grupa chłopców świetlica, dziewczęta zwolnione
1 Brembor – Kubacka Alicja 3D|n35 Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
2 Brembor – Kubacka Alicja 3A|n31 świetlica 24A Falkowska Wioletta
3 Brembor – Kubacka Alicja 1c|n17 Język niemiecki 24A Skrzypczak Grażyna
4 Brembor – Kubacka Alicja 1d|n20 Język niemiecki 24A Skrzypczak Grażyna
3 Jankowiak Dorota 2D|a 25 Język angielski 17 Holka Katarzyna j. angielski cała klasa
4 Jankowiak Dorota 2D|a 25 Język angielski 17 Holka Katarzyna j. angielski cała klasa
5 Jankowiak Dorota 3C świetlica 4 Falkowska Wioletta
6 Jankowiak Dorota 3A|a31 Inne zajęcia 17 Falkowska Wioletta udział w spektaklu
1 Juja Jarosława 1a|a15 Język angielski 23 Uczniowie przychodzą później
3 Juja Jarosława 3B Inne zajęcia A Nowak – Pierszalska Katarzyna
4 Juja Jarosława 3B|a32 Język angielski 23 Ochmańska Aneta
5 Juja Jarosława 2B|a 22 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Juja Jarosława 2B|a 22 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Juja Jarosława 2B|27R Język angielski świetlica
7 Juja Jarosława 2C|27R Język angielski 19 świetlica
8 Juja Jarosława 2B|27R Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Juja Jarosława 2C|27R Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
2 Nowak Paweł 1b3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
3 Nowak Paweł 1a3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
1 Ryba Mateusz 2A|rel. Religia - Uczniowie przychodzą później
2 Ryba Mateusz 3B|rel.6 Inne zajęcia - Nowak – Pierszalska Katarzyna
2 Ryba Mateusz 3C|rel.5 Religia - Uczniowie przychodzą później
3 Ryba Mateusz 1d świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Ryba Mateusz 1d3|rel.1 świetlica 4 Szymkowiak Danuta
4 Ryba Mateusz 2C|rel.2 świetlica 4 Szymkowiak Danuta
5 Ryba Mateusz 2D|rel. świetlica 4 Falkowska Wioletta
6 Ryba Mateusz 2C|rel. Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Ryba Mateusz 1a Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 2D|rel. Religia - Uczniowie zwolnieni do domu

Czwartek 14.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Brembor – Kubacka Alicja 3C|n34 Język niemiecki 24B świetlica grupa 37a – świetlica, pozostali zwolnieni
4 Brembor – Kubacka Alicja 1d|n20 Język niemiecki 24A Skrzypczak Grażyna
5 Brembor – Kubacka Alicja 2C|n23 Język niemiecki 24A Zastępstwo J. Krawiec wf z lekcji 9 -cala klasa
6 Brembor – Kubacka Alicja 3B|n33 Język niemiecki 24A Skrzypczak Grażyna
7 Brembor – Kubacka Alicja 1a3 Język niemiecki 24A Uczniowie zwolnieni do domu
1 Juja Jarosława 1d3|a14 Język angielski 23 Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 1d3|a14 Chemia 23 Makles Grażyna
3 Juja Jarosława 2C|a 23 Język angielski 23 Pięta Hanna
4 Juja Jarosława 2C|a 23 Język angielski 23 świetlica
3 Ryba Mateusz 1a3|rel.1 Biologia 5 Torba – Dembińska Aurika
4 Ryba Mateusz 2B|rel.1 Język polski Borowska Tatiana
5 Ryba Mateusz 2A|rel.5 świetlica 4 Szymkowiak Danuta
6 Ryba Mateusz 3D|rel.1 Chemia Makles Grażyna
7 Ryba Mateusz 1c3|rel.1 Religia Zastępstwo P. Nowak edb z lekcji 8
8 Ryba Mateusz 1a3|rel.1 Religia 5 Uczniowie zwolnieni do domu

środa 13.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
5 Adam Dorota 2A|his i społ Historia i społeczeństwo A Uczniowie zwolnieni do domu
5 Adam Dorota 2B|his 2 świetlica 4 Makles Grażyna
6 Adam Dorota 3C|his i społ Historia i społeczeństwo 4 świetlica grupy biologia R i historia R świetlica, pozostali zwolnieni do domu
1 Balcerek Bogdan 1a3 Geografia 4 świetlica
2 Balcerek Bogdan 1d świetlica 4 Falkowska Wioletta
3 Balcerek Bogdan 2A|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
3 Balcerek Bogdan 2C|GEO. R świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Balcerek Bogdan 2A|GEO. R Geografia - Uczniowie zwolnieni do domu
4 Balcerek Bogdan 2C|GEO. R Geografia 4 Falkowska Wioletta
5 Balcerek Bogdan 1c|geog1 świetlica 19 Makles Grażyna
2 Brembor – Kubacka Alicja 2A|n21 świetlica 4 Makles Grażyna
3 Brembor – Kubacka Alicja 1b3|n12 Język niemiecki 24b Skrzypczak Grażyna
4 Brembor – Kubacka Alicja 1b3|n12 Język niemiecki 24b Skrzypczak Grażyna
5 Brembor – Kubacka Alicja 1c3|n13 Chemia 19 Makles Grażyna
6 Brembor – Kubacka Alicja 1c3|n13 Geografia 24A Nowak – Pierszalska Katarzyna
7 Brembor – Kubacka Alicja 1c|n17 Język niemiecki 24b Skrzypczak Grażyna
8 Brembor – Kubacka Alicja 2D|n24 Język niemiecki 24B Skrzypczak Grażyna
9 Brembor – Kubacka Alicja 2D|n24 Język niemiecki 24B Skrzypczak Grażyna
2 Józefowicz Małgorzata 3D Matematyka - Uczniowie przychodzą później
3 Józefowicz Małgorzata 3C|mat. R świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Józefowicz Małgorzata 3C|mat. R Matematyka 9 Pięta Hanna
5 Józefowicz Małgorzata 3C|mat. R Matematyka 9 Pięta Hanna
7 Józefowicz Małgorzata 2A Matematyka - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Józefowicz Małgorzata 2B Matematyka Uczniowie zwolnieni do domu
1 Juja Jarosława 1d3|a14 Język angielski 23 Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 1a|a15 Wiedza o społeczeństwie 23 Łacheta Jadwiga
3 Juja Jarosława 1a|a15 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Juja Jarosława 1d|a19 Język angielski 23 Ochmańska Aneta
5 Juja Jarosława 3B|a32 Język angielski 23 Ochmańska Aneta
6 Lutomski Marcin 2A Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Lutomski Marcin 1b3|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Lutomski Marcin 1b3|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Lutomski Marcin 2B|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Lutomski Marcin 2C|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
2 Ryba Mateusz 1b3|rel. Chemia 19 Makles Grażyna
3 Ryba Mateusz 3A|rel.1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
7 Ryba Mateusz  1b|rel.1Religia - Uczniowie zwolnieni do domu

Wtorek 12.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Brembor – Kubacka Alicja 1a3 Język niemiecki 24A Uczniowie przychodzą później
2 Brembor – Kubacka Alicja 3A Zajęcia z wychowawcą 4 Zastępstwo H. Mańkowska j. polski z 8 lekcji w czwartek 07.11.
3 Brembor – Kubacka Alicja 2C Język niemiecki 4 Zastępstwo J. Krawiec wf z lekcji 9 cała klasa
4 Brembor – Kubacka Alicja 3A|n31 Język niemiecki A Inne zajęcia Spotkanie z przedstawicielem Policji
5 Brembor – Kubacka Alicja 3D|n35 Język niemiecki A Inne zajęcia Spotkanie z przedstawicielem Policji
6 Brembor – Kubacka Alicja 1d3|n14 Inne zajęcia A Mańkowska Hanna Spotkanie z przedstawicielem Policji
1 Juja Jarosława 2B|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
1 Juja Jarosława 2C|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 2B|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 2C|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Juja Jarosława 3D|a35 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Juja Jarosława 3D|a35 Język angielski 23 Zastępstwo M. Józefowicz matematyka z lekcji 1
5 Juja Jarosława 2C świetlica 4 Tudorowska Beata
7 Juja Jarosława 1d|a19 Język angielski 11 Ochmańska Aneta
8 Juja Jarosława 1d|a19 Język angielski 11 Ochmańska Aneta
5 Ryba Mateusz 3A|rel.2 świetlica 4 Tudorowska Beata
5 Ryba Mateusz 3B|rel.2 świetlica 4 Tudorowska Beata
5 Ryba Mateusz 3C|rel.2 świetlica 4 Tudorowska Beata
6 Ryba Mateusz 1d Inne zajęcia A Mańkowska Hanna Spotkanie z przedstawicielem Policji
7 Ryba Mateusz 2B|rel.1 Religia 4 świetlica
8 Ryba Mateusz 1d3|rel.1 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Skrzypczak Grażyna 1c|inf1 Informatyka - Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 2C|n zsk Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
3 Skrzypczak Grażyna 1b3|inf1 świetlica 4 Falkowska Wioletta

 

3 Holka Katarzyna 2A|a 21 świetlica 24B Falkowska Wioletta
4 Holka Katarzyna 1b3|a12 Język angielski Ochmańska Aneta
6 Holka Katarzyna 2A|26R Język angielski 25 Okienko dla uczniów B. Czechowska j. polski z 8 lekcji w środę
6 Holka Katarzyna 2D|26R Język angielski 25 Uczniowie zwolnieni do domu
7 Holka Katarzyna 2A|26R Język angielski 25 świetlica grupa przyroda – świetlica, pozostali zwolnieni
7 Holka Katarzyna 2D|26R Język angielski 25 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Holka Katarzyna 2A|a 21 Język angielski 24A świetlica grupa przyroda – świetlica, pozostali zwolnieni

  Piątek 08.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Brembor – Kubacka Alicja 3D|n35 Biologia 24A Bogaczyk Dorota
2 Brembor – Kubacka Alicja 3A|n31 Język niemiecki 24A Mańkowska Hanna
3 Brembor – Kubacka Alicja 1c|n17 Religia 24A Ryba Mateusz
4 Brembor – Kubacka Alicja 1d|n20 Język niemiecki 24A Uczniowie na wykładach
1 Juja Jarosława 1a|a15 Język angielski 23 Uczniowie przychodzą później
3 Juja Jarosława 3B Zajęcia z wychowawcą A świetlica grupy geografia R i religia 6 – świetlica, pozostali zwolnieni
4 Juja Jarosława 3B|a32 Język angielski 23 Ochmańska Aneta
5 Juja Jarosława 2B|a 22 Język angielski Borowska Tatiana
6 Juja Jarosława 2B|a 22 Język angielski Józefowicz Małgorzata
7 Juja Jarosława 2B|27R Język angielski Uczniowie zwolnieni do domu
7 Juja Jarosława 2C|27R Język angielski 19 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Juja Jarosława 2B|27R Język angielski Uczniowie zwolnieni do domu
8 Juja Jarosława 2C|27R Język angielski 19 Uczniowie zwolnieni do domu
1 Makles Grażyna 2D|CHEM. R Chemia 19 Uczniowie przychodzą później
2 Makles Grażyna 2D|CHEM. R Chemia 19 Uczniowie przychodzą później
4 Makles Grażyna 1c3 świetlica 19 Szymkowiak Danuta
5 Makles Grażyna 1c Wychowanie fizyczne 19 Szymkowiak Danuta
1 Skrzypczak Grażyna 1b Język niemiecki 24B Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 1c Zajęcia z wychowawcą A Skrzypczak Sebastian
3 Skrzypczak Grażyna 1c|n18 Religia 24B Ryba Mateusz
3 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R Biologia świetlica wf chł. świetlica, dziewczęta zwolnione
4 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R Biologia świetlica wf chł. świetlica, dziewczęta zwolnione
5 Torba – Dembińska Aurika 1b Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
6 Torba – Dembińska Aurika 1a3 Wychowanie fizyczne 21 Szymkowiak Danuta
7 Torba – Dembińska Aurika 3A|BIOL. R1 Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
7 Torba – Dembińska Aurika 3B|BIOL. R Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
7 Torba – Dembińska Aurika 3C|BIOL. R Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 3A|BIOL. R1 Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 3B|BIOL. R Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 3C|BIOL. R Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
2 Nowak Paweł 1b3 Matematyka 9 Józefowicz Małgorzata
3 Nowak Paweł 1a3 Edukacja dla bezpieczeństwa 16 świetlica

Czwartek 07.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Brembor – Kubacka Alicja 3C|n34 świetlica 4 Falkowska Wioletta grupa 37a świetlica, pozostali zwolnieni
4 Brembor – Kubacka Alicja 1d|n20 Język niemiecki 24A Skrzypczak Grażyna
5 Brembor – Kubacka Alicja 2C|n23 Język niemiecki H Zastępstwo J. Krawiec wf z 9 godziny we wtorek 05.11.
6 Brembor – Kubacka Alicja 3B|n33 Język niemiecki 24A Skrzypczak Grażyna
7 Brembor – Kubacka Alicja 1a3 Język niemiecki 24A Zastępstwo T. Borowska j.polski z pierwszej lekcji w piątek
1 Juja Jarosława 1d3|a14 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 1d3|a14 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Juja Jarosława 2C|a 23 Matematyka 23 Pięta Hanna
4 Juja Jarosława 2C|a 23 świetlica 23 Falkowska Wioletta
1 Lutomski Marcin 1a|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 1a|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Lutomski Marcin 1c|wf dz. Wychowanie fizyczne H Krawiec Jakub wf cała klasa
5 Lutomski Marcin 1b3|edu. turyst. edukacja turystyczna - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Lutomski Marcin 1b3 Zajęcia z wychowawcą - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Lutomski Marcin 3B|wf4 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Lutomski Marcin 3C|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Lutomski Marcin 3C|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Maluśki Rafał 1a Wiedza o społeczeństwie A Łacheta Jadwiga
1 Szymkowiak Danuta 2B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Szymkowiak Danuta 2B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Szymkowiak Danuta 2D świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Szymkowiak Danuta 2D Język polski 4 Borowska Tatiana
6 Szymkowiak Danuta 3A Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Szymkowiak Danuta 3C|wf3 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymkowiak Danuta 3A Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymkowiak Danuta 3C|wf3 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Szymkowiak Danuta 3B|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Szymkowiak Danuta 3C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Szymkowiak Danuta 3B|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Szymkowiak Danuta 3C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu

Środa 06.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Brembor – Kubacka Alicja 2A|n21 Język niemiecki 24A Zastępstwo K. Holka j. angielski R z lekcji 1
3 Brembor – Kubacka Alicja 1b3|n12 Język niemiecki 24b Skrzypczak Grażyna
4 Brembor – Kubacka Alicja 1b3|n12 Język niemiecki 24b Skrzypczak Grażyna
5 Brembor – Kubacka Alicja 1c3|n13 Język niemiecki 24A Zastępstwo A. Hoffmann matematyka z lekcji 1
6 Brembor – Kubacka Alicja 1c3|n13 Język niemiecki 24A Zastępstwo A. Hoffmann matematyka z lekcji 2
7 Brembor – Kubacka Alicja 1c|n17 Język niemiecki 24A Skrzypczak Grażyna
8 Brembor – Kubacka Alicja 2D|n24 Język niemiecki 24B Skrzypczak Grażyna
9 Brembor – Kubacka Alicja 2D|n24 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Juja Jarosława 1d3|a14 Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 1a|a15 Chemia 23 Makles Grażyna
3 Juja Jarosława 1a|a15 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Juja Jarosława 1d|a19 Język angielski 11 Ochmańska Aneta
5 Juja Jarosława 3B|a32 Język angielski 11 Ochmańska Aneta
5 Mańkowska Hanna 1a Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Mańkowska Hanna 2C Matematyka Pięta Hanna
6 Mańkowska Hanna 2C Zajęcia z wychowawcą H Zastępstwo M. Lutomski chłopcy wf z lekcji 9, dziewczęta świetlica
5 Nowak – Pierszalska Katarzyna 1c|GEO. R świetlica 7 Makles Grażyna
2 Spieczyński Łukasz 2D|rat. med. 1 pierwsza pomoc z elementami bezpieczeństwa A Zastępstwo K. Holka j. angielski R z lekcji 1
1 Torba – Dembińska Aurika 1b Biologia 21 Uczniowie przychodzą później
2 Torba – Dembińska Aurika 1b Biologia 21 Uczniowie przychodzą później
3 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R świetlica Falkowska Wioletta grupa wos – świetlica, pozostali zwolnieni
4 Torba – Dembińska Aurika 2B|BIOL. R Biologia Zastępstwo grupa wos – świetlica, pozostali zwolnieni
5 Torba – Dembińska Aurika 1b3 Chemia Makles Grażyna
6 Torba – Dembińska Aurika 1b3|edu. zdrow. edukacja zdrowotna świetlica
7 Torba – Dembińska Aurika 3A|BIOL. R1 Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
7 Torba – Dembińska Aurika 3B|BIOL. R Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
7 Torba – Dembińska Aurika 3C|BIOL. R Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 3A|BIOL. R1 Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 3B|BIOL. R Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Torba – Dembińska Aurika 3C|BIOL. R Biologia 21 Uczniowie zwolnieni do domu

Wtorek 05.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Brembor – Kubacka Alicja 1a3 Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
2 Brembor – Kubacka Alicja 3A Język polski 5 Mańkowska Hanna
3 Brembor – Kubacka Alicja 2C świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Brembor – Kubacka Alicja 3A|n31 Język niemiecki 4 świetlica
5 Brembor – Kubacka Alicja 3D|n35 świetlica 4 Tudorowska Beata
6 Brembor – Kubacka Alicja 1d3|n14 Język polski 24A Mańkowska Hanna
1 Juja Jarosława 2B|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
1 Juja Jarosława 2C|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 2B|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 2C|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Juja Jarosława 3D|a35 Język angielski 23 Zastępstwo J. Krawiec wf z lekcji 8
4 Juja Jarosława 3D|a35 Język angielski 23 Zastępstwo M. Józefowicz matematyka z lekcji 1
5 Juja Jarosława 2C świetlica 4 Tudorowska Beata
7 Juja Jarosława 1d|a19 Język angielski 23 Ochmańska Aneta
8 Juja Jarosława 1d|a19 Język angielski 23 Ochmańska Aneta

 

2 Torba – Dembińska Aurika 1c3 świetlica 21 Mańkowska Hanna
3 Torba – Dembińska Aurika 2D|BIOL. R świetlica 21 Falkowska Wioletta
4 Torba – Dembińska Aurika 2D|BIOL. R świetlica 21 Falkowska Wioletta
5 Torba – Dembińska Aurika 1d3 świetlica 21 Tudorowska Beata
6 Torba – Dembińska Aurika 1a Biologia 21 świetlica

Poniedziałek 04.11.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Brembor – Kubacka Alicja 3C|n34 świetlica 4 Falkowska Wioletta Grupa 37a świetlica, pozostali przychodzą na 4 lekcję
4 Brembor – Kubacka Alicja 3B|n33 Język niemiecki 24B Skrzypczak Grażyna
6 Brembor – Kubacka Alicja 1a|n15 Wiedza o społeczeństwie 24A Łacheta Jadwiga
7 Brembor – Kubacka Alicja 1a|n15 Wiedza o społeczeństwie 24A Łacheta Jadwiga
8 Brembor – Kubacka Alicja 1d3|n14 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Brembor – Kubacka Alicja 2A|n21 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Juja Jarosława 2B|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
1 Juja Jarosława 2C|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 2B|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 2C|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Juja Jarosława 3B|a32 Język angielski 11 Ochmańska Aneta
7 Juja Jarosława 2B|a 22 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Juja Jarosława 3D|a35 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu

 

4 Nowak Paweł 1d3 świetlica 16 Falkowska Wioletta

Czwartek 31.10.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Krawiec Jakub 1c|wf chł. Wychowanie fizyczne H Lutomski Marcin
4 Krawiec Jakub 1c3 świetlica 14 Falkowska Wioletta
6 Krawiec Jakub 1d|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Krawiec Jakub 3B|wf3 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Krawiec Jakub 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne 4 świetlica
9 Krawiec Jakub 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu

Środa 30.10.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Brembor – Kubacka Alicja 2A|n21 świetlica 4 Makles Grażyna grupa 26R świetlica, pozostali przychodzą na 3 lekcję
3 Brembor – Kubacka Alicja 1b3|n12 Język niemiecki 24b Skrzypczak Grażyna
4 Brembor – Kubacka Alicja 1b3|n12 Język niemiecki 24b Skrzypczak Grażyna
5 Brembor – Kubacka Alicja 1c3|n13 Język niemiecki H Zastępstwo D. Szymkowiak wf z lekcji 7, pozostali zwolnieni
6 Brembor – Kubacka Alicja 1c3|n13 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Brembor – Kubacka Alicja 1c|n17 Język niemiecki 24A Skrzypczak Grażyna
8 Brembor – Kubacka Alicja 2D|n24 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Brembor – Kubacka Alicja 2D|n24 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Krawiec Jakub 1b3 Podstawy przedsiębiorczości - Uczniowie przychodzą później
2 Krawiec Jakub 1c|wf chł. Wychowanie fizyczne H Lutomski Marcin wf cała klasa
3 Krawiec Jakub 1c|wf chł. Wychowanie fizyczne H Lutomski Marcin wf cała klasa
4 Krawiec Jakub 2C|wf 1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Krawiec Jakub 3B|wf dz. świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Krawiec Jakub 1d3 Chemia 14 Makles Grażyna
6 Krawiec Jakub 1d|wf dz. Wychowanie fizyczne 4 świetlica grupa wdż świetlica, pozostali zwolnieni
7 Krawiec Jakub 1d|wf dz. Wychowanie fizyczne 4 świetlica grupa wdż świetlica, pozostali zwolnieni

Wtorek 29.10.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
4 Krawiec Jakub 1a3 Podstawy przedsiębiorczości 12 Falkowska Wioletta
5 Krawiec Jakub 1a3 Fizyka 12 Tudorowska Beata
6 Krawiec Jakub 3B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Krawiec Jakub 1c3|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Krawiec Jakub 1d3|CH Wychowanie fizyczne H Szymkowiak Danuta
8 Krawiec Jakub 3D Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Krawiec Jakub 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu

Poniedziałek 28.10.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
4 Krawiec Jakub 1b3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Krawiec Jakub 1d3 Podstawy przedsiębiorczości 16 Zastępstwo J.Juja j. angielski z 1 lekcji w środę 30.10
6 Krawiec Jakub 1c3 świetlica 12 Falkowska Wioletta

Piątek 25.10.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
4 Adam Dorota 1a3 świetlica A Szymkowiak Danuta
5 Adam Dorota 2C Język polski 16 Mańkowska Hanna
6 Adam Dorota 3B|his i społ Język angielski 19 Jankowiak Dorota
1 Czechowska Beata 3A|J.POL.R Język polski - uczniowie na wycieczce
2 Czechowska Beata 2A Zajęcia z wychowawcą 25 Zastępstwo K. Holka j.angielski z 1 lekcji w czwartek 24.10.
3 Czechowska Beata 1c3 Matematyka 25 Hoffmann Aleksandra
4 Czechowska Beata 1c Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
5 Czechowska Beata 2A Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Czechowska Beata 2A Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
2 Krawiec Jakub 3D Język niemiecki 24a Brembor – Kubacka Alicja
3 Krawiec Jakub 3D świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Krawiec Jakub 3D świetlica A Szymkowiak Danuta
5 Krawiec Jakub 1c3|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
5 Krawiec Jakub 1d3|CH Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Krawiec Jakub 1c3|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Krawiec Jakub 1d3|CH Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Makles Grażyna 2D|CHEM. R Chemia - Uczniowie przychodzą później
2 Makles Grażyna 2D|CHEM. R Chemia - Zastępstwo K. Holka j. angielski R z pierwszej lekcji w czwartek 24.10 pozostali zwolnieni
3 Makles Grażyna 1d3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Makles Grażyna 1c3 Chemia - Uczniowie zwolnieni do domu
5 Makles Grażyna 1c Chemia - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
1 Skrzypczak Grażyna 1b Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 1c Matematyka 7 Józefowicz Małgorzata
3 Skrzypczak Grażyna 1c|n18 j.niemiecki 24a Brembor – Kubacka Alicja
4 Skrzypczak Grażyna 1d|n19 świetlica 24B Szymkowiak Danuta

Uwaga Na 5 i 6, lekcji klasy Ia i IIb pod opieką Pań J. Łachety i J. Juji, wezmą udział w zajęciach w Sądzie Rejonowym w Grodzisku Wlkp.   Czwartek 24.10.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Krawiec Jakub 1c|wf chł. Wychowanie fizyczne H Lutomski Marcin wf cała klasa
4 Krawiec Jakub 1c3 Matematyka 14 Hoffmann Aleksandra
6 Krawiec Jakub 1d|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Krawiec Jakub 3B|wf3 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Krawiec Jakub 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Krawiec Jakub 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
5 Nowak – Pierszalska Katarzyna 1c|GEO. R świetlica 4 Szymkowiak Danuta
 1 Katarzyna Holka 26R j. angielski Zajęcia przeniesione na 2 lekcję w piątek25.10.

środa 23.10.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
4 Adam Dorota 1b świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Adam Dorota 2A|his i społ świetlica A Makles Grażyna
5 Adam Dorota 2B|his 2 świetlica Makles Grażyna
1 Krawiec Jakub 1b3 Podstawy przedsiębiorczości - Uczniowie przychodzą później
2 Krawiec Jakub 1c|wf chł. Wychowanie fizyczne H Lutomski Marcin wf cała klasa
3 Krawiec Jakub 1c|wf chł. Wychowanie fizyczne H Lutomski Marcin wf cała klasa
4 Krawiec Jakub 2C|wf 1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Krawiec Jakub 3B|wf dz. świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Krawiec Jakub 1d3 podstawy procesów chemicznych 19 Makles Grażyna
6 Krawiec Jakub 1d|wf dz. Wychowanie fizyczne 4 Zastępstwo grupa wdż świetlica, pozostali zwolnieni
7 Krawiec Jakub 1d|wf dz. Wychowanie fizyczne 4 Zastępstwo grupa wdż świetlica, pozostali zwolnieni
3 Łacheta Jadwiga 3A|WOS R świetlica 4 Falkowska Wioletta
3 Łacheta Jadwiga 3B|WOS R świetlica 4 Falkowska Wioletta
3 Łacheta Jadwiga 3D|WOS R świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Łacheta Jadwiga 1a|WOS R Wiedza o społeczeństwie 5 Zastępstwo Na 4 lekcji język polski z lekcji 5(cała klasa), na lekcji 5 j. polski R
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
5 Nowak – Pierszalska Katarzyna 1c|GEO. R świetlica 4 Makles Grażyna

 

 

Wtorek 22.10.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
4 Krawiec Jakub 1a3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Krawiec Jakub 1a3 świetlica 12 Tudorowska Beata
6 Krawiec Jakub 3B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Krawiec Jakub 1c3|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Krawiec Jakub 1d3|CH Wychowanie fizyczne H Szymkowiak Danuta
8 Krawiec Jakub 3D Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Krawiec Jakub 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia - Uczniowie przychodzą później

Poniedziałek 21.10.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
4 Krawiec Jakub 1b3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Krawiec Jakub 1d3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
6 Krawiec Jakub 1c3 Inne zajęcia 12 Falkowska Wioletta
1 Nowak – Pierszalska Katarzyna 1b3 Geografia - Uczniowie przychodzą później
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 1c|GEO. R Geografia 7 świetlica
4 Nowak – Pierszalska Katarzyna 1c3 świetlica 7 Falkowska Wioletta

Uwaga! Podczas 6 lekcji, w Centrum Kultury RONDO, odbędzie się koncert Pro Sinfoniki. Udział w koncercie wezmą wszystkie klasy pierwsze i drugie. Do CK RONDO klasy udają się pod opieką nauczycieli uczących na 6 lekcji.

Piątek 18.10.2019
Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Brembor – Kubacka Alicja 3D|n35 Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
2 Brembor – Kubacka Alicja 3A|n31 Język niemiecki 4 świetlica
3 Brembor – Kubacka Alicja 1c|n17 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Brembor – Kubacka Alicja 1d|n20 świetlica 4 Szymkowiak Danuta
3 Jankowiak Dorota 2D|a 25 Język angielski 17 Holka Katarzyna j. angielski cała klasa
4 Jankowiak Dorota 2D|a 25 Język angielski 17 Holka Katarzyna
5 Jankowiak Dorota 3C świetlica 4 Falkowska Wioletta
6 Jankowiak Dorota 3A|a31 Język angielski 4 świetlica grupy biologia R i historia R świetlica, pozostali zwolnieni do domu
1 Ryba Mateusz 2A|rel. Religia - Uczniowie przychodzą później
2 Ryba Mateusz 3B|rel.6 Religia - Uczniowie przychodzą później
3 Ryba Mateusz 1d świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Ryba Mateusz 1d3|rel.1 świetlica 4 Szymkowiak Danuta
4 Ryba Mateusz 2C|rel.2 świetlica 4 Szymkowiak Danuta
5 Ryba Mateusz 2D|rel. świetlica 4 Falkowska Wioletta
6 Ryba Mateusz 2C|rel. Religia 4 świetlica grupa 27a świetlica, pozostali zwolnieni
7 Ryba Mateusz 1a Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 2D|rel. Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Skrzypczak Grażyna 1b Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 1c Zajęcia z wychowawcą A świetlica grupa 17a świetlica, pozostali zwolnieni
3 Skrzypczak Grażyna 1c|n18 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Skrzypczak Grażyna 1d|n19 świetlica 4 Szymkowiak Danuta

Czwartek 17.10.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Brembor – Kubacka Alicja 3C|n34 Język niemiecki 24B świetlica grupa 37a świetlica, pozostali przychodzą na 4h lekcyjną
4 Brembor – Kubacka Alicja 1d|n20 Język polski 24A Borowska Tatiana
5 Brembor – Kubacka Alicja 2C|n23 świetlica A Falkowska Wioletta
6 Brembor – Kubacka Alicja 3B|n33 Inne zajęcia 24A Makles Grażyna Udział w spotkaniu w auli szkolnej
7 Brembor – Kubacka Alicja 1a3 Język niemiecki 24A Zastępstwo M. Ryba religia z lekcji 8
1 Czechowska Beata 1c3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 1c3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
3 Czechowska Beata 3A|J.POL.R Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
4 Czechowska Beata 2A świetlica A Falkowska Wioletta
5 Czechowska Beata 3D świetlica A Falkowska Wioletta
6 Czechowska Beata 1a podstawy dziennikarstwa 25 Zastępstwo J. Łacheta wos z lekcji 8
7 Czechowska Beata 1c Język polski 25 Zastępstwo D. Bogaczyk biologia z lekcji 8
1 Holka Katarzyna 2A|26R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
1 Holka Katarzyna 2D|26R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Holka Katarzyna 2A|26R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Holka Katarzyna 2D|26R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Holka Katarzyna 1b3|a12 Geografia 11 Nowak – Pierszalska Katarzyna
4 Holka Katarzyna 1b3|a12 świetlica A Falkowska Wioletta grupa edukacja psychologiczna – świetlica, pozostali zwolnieni
6 Holka Katarzyna 2A|a 21 Inne zajęcia A Makles Grażyna
7 Holka Katarzyna 2D|a 24 Język angielski 23 Zastępstwo D. Adam his z lekcji 9
1 Jankowiak Dorota 3A|a37R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
1 Jankowiak Dorota 3C|a37R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Jankowiak Dorota 3A|a37R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Jankowiak Dorota 3C|a37R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
4 Jankowiak Dorota 3A|a31 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
5 Jankowiak Dorota 3A|a31 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Jankowiak Dorota 1c|a18 Inne zajęcia A Makles Grażyna
7 Jankowiak Dorota 2D|a 25 Język angielski 17 Zastępstwo DS. Adam his z lekcji 9
1 Lutomski Marcin 1a|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 1a|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Lutomski Marcin 1c|wf dz. Wychowanie fizyczne H Krawiec Jakub
5 Lutomski Marcin 1b3|edu. turyst. edukacja turystyczna - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Lutomski Marcin 1b3 Zajęcia z wychowawcą - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Lutomski Marcin 3B|wf4 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Lutomski Marcin 3C|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Lutomski Marcin 3C|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Ochmańska Aneta 3B|a36R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Ochmańska Aneta 3B|a36R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Ochmańska Aneta 1b3|a11 Geografia 11 Nowak – Pierszalska Katarzyna
4 Ochmańska Aneta 1b3|a11 świetlica A Falkowska Wioletta grupa edukacja psychologiczna – świetlica, pozostali zwolnieni
5 Ochmańska Aneta 1b|a16 świetlica A Falkowska Wioletta
6 Ochmańska Aneta 1c|a17 Inne zajęcia 11 Makles Grażyna
0 Skrzypczak Grażyna 2C|n zsk Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
1 Skrzypczak Grażyna 1c|inf2 Informatyka 14 Uczniowie przychodzą później
3 Skrzypczak Grażyna 1a Informatyka 14 świetlica dziewczęta świetlica, chłopcy przychodzą na 4 lekcję
4 Skrzypczak Grażyna 1d|n19 Język polski 24B Borowska Tatiana
5 Skrzypczak Grażyna 1c|n18R świetlica A Falkowska Wioletta
6 Skrzypczak Grażyna 3B|n32 Inne zajęcia A Makles Grażyna
7 Skrzypczak Grażyna 1b Informatyka - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Szymkowiak Danuta 2B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Szymkowiak Danuta 2B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Szymkowiak Danuta 2D Wychowanie fizyczne świetlica grupa matematyka R świetlica, pozostali przychodzą na 5 godz. lekcyjną
4 Szymkowiak Danuta 2D Wychowanie fizyczne świetlica grupa matematyka R świetlica, pozostali przychodzą na 5 godz. lekcyjną
6 Szymkowiak Danuta 3A Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Szymkowiak Danuta 3C|wf3 Inne zajęcia A Makles Grażyna
7 Szymkowiak Danuta 3A Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymkowiak Danuta 3C|wf3 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Szymkowiak Danuta 3B|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Szymkowiak Danuta 3C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Szymkowiak Danuta 3B|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Szymkowiak Danuta 3C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu

środa 16.10.2019r.

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Brembor – Kubacka Alicja 2A|n21 świetlica 4 Makles Grażyna
3 Brembor – Kubacka Alicja 1b3|n12 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Brembor – Kubacka Alicja 1b3|n12 Język niemiecki H Zastępstwo M. Lutomski wf z lekcji 8 – cała klasa
5 Brembor – Kubacka Alicja 1c3|n13 Chemia 19 Makles Grażyna
6 Brembor – Kubacka Alicja 1c3|n13 Język niemiecki 24A Zastępstwo D. Szymkowiak wf dz. z lekcji 7, chłopcy zwolnieni do domu
7 Brembor – Kubacka Alicja 1c|n17 Język niemiecki 24A Uczniowie zwolnieni do domu
8 Brembor – Kubacka Alicja 2D|n24 Język niemiecki 24B Uczniowie zwolnieni do domu
9 Brembor – Kubacka Alicja 2D|n24 Język niemiecki 24B Uczniowie zwolnieni do domu
5 Czechowska Beata 3D Język polski 25 Uczniowie zwolnieni do domu
6 Czechowska Beata 3D Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
3 Skrzypczak Grażyna 1b3|n11 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Skrzypczak Grażyna 1b3|n11 Język niemiecki H Zastępstwo M. Lutomski wf z lekcji 8 – cała klasa
5 Skrzypczak Grażyna 2C|n zsk świetlica 4 Makles Grażyna
6 Skrzypczak Grażyna 2B|n22 Język polski 14 Borowska Tatiana
7 Skrzypczak Grażyna 1c|n18 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Skrzypczak Grażyna 2D|n25 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Skrzypczak Grażyna 2D|n25 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
2 Jankowiak Dorota 1a3 świetlica 17 Makles Grażyna
3 Jankowiak Dorota 1a3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Jankowiak Dorota 1c|a18R Język angielski 17 świetlica

 

Wtorek 15.10.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Borowska Tatiana 1b3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Borowska Tatiana 1b3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
3 Borowska Tatiana 2B świetlica A Falkowska Wioletta
4 Borowska Tatiana 2B Matematyka 12 Józefowicz Małgorzata
5 Borowska Tatiana 1d świetlica 12 Tudorowska Beata
6 Borowska Tatiana 1a3 Język polski H Zastępstwo M. Lutomski wf chłopcyz lekcji 7, dziewczętazwolnione do domu
7 Borowska Tatiana 1b Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Brembor – Kubacka Alicja 1a3 Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
2 Brembor – Kubacka Alicja 3A świetlica 4 Mańkowska Hanna
3 Brembor – Kubacka Alicja 2C świetlica A Falkowska Wioletta grupa 27 a świetlica,pozostali przychodzą naczwartą lekcję
4 Brembor – Kubacka Alicja 3A|n31 Język niemiecki 24A świetlica
5 Brembor – Kubacka Alicja 3D|n35 świetlica 4 Tudorowska Beata
6 Brembor – Kubacka Alicja 1d3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
1 Czechowska Beata 2A|J.POL.R - 25 Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 3D świetlica 4 Mańkowska Hanna
3 Czechowska Beata 3A|J.POL.R świetlica A Falkowska Wioletta
4 Czechowska Beata 1c Historia 25 Skrzypczak Sebastian
5 Czechowska Beata 1c Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Jankowiak Dorota 1c|a18 Język angielski 17 świetlica
2 Jankowiak Dorota 1c|a18R świetlica 4 Mańkowska Hanna
3 Jankowiak Dorota 3C|a34 świetlica A Falkowska Wioletta grupy geografia Ri Fizyka R – świetlica,pozostali zwolnieni
4 Jankowiak Dorota 3C|a34 świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Jankowiak Dorota 3A|a37R Religia A Ryba Mateusz religia cała klsa
5 Jankowiak Dorota 3C|a37R Religia A Ryba Mateusz religia – cala klasa
1 Skrzypczak Grażyna 1c|inf1 Informatyka - Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 2C|n zsk Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
3 Skrzypczak Grażyna 1b3|inf1 Wychowanie fizyczne H Lutomski Marcin
4 Skrzypczak Grażyna 1d3 Informatyka 14 Zastępstwo M. Ryba religia z lekcji 8
5 Skrzypczak Grażyna 1c3 świetlica 4 Tudorowska Beata
6 Skrzypczak Grażyna 2B|n22 świetlica 4 Falkowska Wioletta
7 Skrzypczak Grażyna 1b3|inf2 Wychowanie fizyczne H Lutomski Marcin

Wtorek 15.10.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Borowska Tatiana 1b3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Borowska Tatiana 1b3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
3 Borowska Tatiana 2B świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Borowska Tatiana 2B Matematyka 12 Józefowicz Małgorzata
5 Borowska Tatiana 1d świetlica 4 Tudorowska Beata
6 Borowska Tatiana 1a3 Język polski H Zastępstwo M. Lutomski wf chłopcy z lekcji 7. dziewczęta zwolnione do domu
7 Borowska Tatiana 1b Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Brembor – Kubacka Alicja 1a3 Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
2 Brembor – Kubacka Alicja 3A świetlica 4 Mańkowska Hanna
3 Brembor – Kubacka Alicja 2C świetlica 4 Falkowska Wioletta grupa 27 a świetlica, pozostali przychodzą na czwartą lekcję
4 Brembor – Kubacka Alicja 3A|n31 Język niemiecki 24A świetlica
5 Brembor – Kubacka Alicja 3D|n35 świetlica 4 Tudorowska Beata
6 Brembor – Kubacka Alicja 1d3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
1 Skrzypczak Grażyna 1c|inf1 Informatyka 14 Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 2C|n zsk Język niemiecki Uczniowie przychodzą później
3 Skrzypczak Grażyna 1b3|inf1 Wychowanie fizyczne H Lutomski Marcin
4 Skrzypczak Grażyna 1d3 Informatyka 14 Zastępstwo M. Ryba religia z lekcji 8
5 Skrzypczak Grażyna 1c3 świetlica 4 Tudorowska Beata
6 Skrzypczak Grażyna 2B|n22 świetlica 4 Falkowska Wioletta
7 Skrzypczak Grażyna 1b3|inf2 Wychowanie fizyczne H Lutomski Marcin

 

1 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski 25 Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 3D świetlica 4 Mańkowska Hanna
3 Czechowska Beata 3A|J.POL.R świetlica A Falkowska Wioletta
4 Czechowska Beata 1c Historia 25 Skrzypczak Sebastian
5 Czechowska Beata 1c świetlica 4 Tudorowska Beata

Piątek 11.10.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Balcerek Bogdan 2A|GEO. R Geografia 7 świetlica
3 Balcerek Bogdan 2C|GEO. R Geografia 7 świetlica chłopcy na świetlicy, dziewczęta zwolnione
4 Balcerek Bogdan 2A|GEO. R Geografia 7 świetlica
4 Balcerek Bogdan 2C|GEO. R Geografia 7 świetlica chłopcy na świetlicy, dziewczęta zwolnione
2 Krawiec Jakub 3D Matematyka 16 Józefowicz Małgorzata
3 Krawiec Jakub 3D Wychowanie fizyczne 4 świetlica
4 Krawiec Jakub 3D Wychowanie fizyczne 4 świetlica
5 Krawiec Jakub 1c3|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
5 Krawiec Jakub 1d3|CH Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Krawiec Jakub 1c3|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Krawiec Jakub 1d3|CH Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Ryba Mateusz 2A|rel. Religia - Uczniowie przychodzą później
2 Ryba Mateusz 3B|rel.6 Religia - Uczniowie przychodzą później
3 Ryba Mateusz 1d Religia - Uczniowie przychodzą później
4 Ryba Mateusz 1d3|rel.1 Religia 5 Uczniowie zwolnieni do domu
4 Ryba Mateusz 2C|rel.2 Religia świetlica
5 Ryba Mateusz 2D|rel. Historia i społeczeństwo 4 Adam Dorota
6 Ryba Mateusz 2C|rel. Religia świetlica
7 Ryba Mateusz 1a Religia Uczniowie zwolnieni do domu
8 Ryba Mateusz 2D|rel. Religia 4 Uczniowie zwolnieni do domu
2 Skrzypczak Sebastian 1d Historia 26 Uczniowie przychodzą później
3 Skrzypczak Sebastian 2A|HIST. R Historia 4 świetlica
3 Skrzypczak Sebastian 2B|HIST. R Historia 4 świetlica chłopcy na świetlicy, dziewczęta zwolnione
4 Skrzypczak Sebastian 2A|HIST. R Historia 4 świetlica
4 Skrzypczak Sebastian 2B|HIST. R Historia 4 świetlica chłopcy na świetlicy, dziewczęta zwolnione
5 Skrzypczak Sebastian 1a3 j. niemiecki 26 Brembor – Kubacka Alicja
6 Skrzypczak Sebastian 1a|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Skrzypczak Sebastian 3A|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Skrzypczak Sebastian 3B|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Skrzypczak Sebastian 3C|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Skrzypczak Sebastian 3A|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Skrzypczak Sebastian 3B|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Skrzypczak Sebastian 3C|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
5 Szymkowiak Danuta 1d3|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Szymkowiak Danuta 1d3|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymkowiak Danuta 2D Wychowanie fizyczne - Zastępstwo D. Adam his z 9 lekcji w czwartek 10.10.2019

Czwartek 10.10.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
7 Maluśki Rafał 1a Wiedza o społeczeństwie A Łacheta Jadwiga
3 Ryba Mateusz 1a3|rel.1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Ryba Mateusz 2B|rel.1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Ryba Mateusz 2A|rel.5 świetlica A Szymkowiak Danuta
6 Ryba Mateusz 3D|rel.1 świetlica A Makles Grażyna
7 Ryba Mateusz 1c3|rel.1 Religia 4 Zastępstwo P. Nowak edb z lekcji 8
8 Ryba Mateusz 1a3|rel.1 Religia 5 Uczniowie zwolnieni do domu
3 Skrzypczak Sebastian 1d3 Matematyka 26 Pięta Hanna
4 Skrzypczak Sebastian 1b Historia 26 Zastępstwo T. Borowska j. polski z 1 lekcji
5 Skrzypczak Sebastian 1a|HIST. R Historia A Szymkowiak Danuta
6 Skrzypczak Sebastian 2B świetlica A Makles Grażyna
4 Torba – Dembińska Aurika 1d3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Torba – Dembińska Aurika 2D|BIOL. R świetlica A Szymkowiak Danuta
6 Torba – Dembińska Aurika 2D|BIOL. R świetlica A Makles Grażyna

środa 09.10.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Ryba Mateusz 1b3|rel. świetlica - Makles Grażyna
3 Ryba Mateusz 3A|rel.1 Religia 4 Falkowska Wioletta
3 Ryba Mateusz 3B|rel.1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
3 Ryba Mateusz 3C|rel.1 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Ryba Mateusz 1c3|rel.1 Język angielski 14 Holka Katarzyna
5 Ryba Mateusz 2A|rel.2 świetlica A Makles Grażyna
5 Ryba Mateusz 2C|rel.1 świetlica A Makles Grażyna
6 Ryba Mateusz 1b Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Ryba Mateusz 1b Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Skrzypczak Sebastian 1c świetlica 26 Falkowska Wioletta
2 Skrzypczak Sebastian 1d3 świetlica 4 Makles Grażyna
3 Skrzypczak Sebastian 2A|HIST. R świetlica 4 Falkowska Wioletta
3 Skrzypczak Sebastian 2B|HIST. R świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Skrzypczak Sebastian 2A|HIST. R Historia 26 świetlica
4 Skrzypczak Sebastian 2B|HIST. R Historia 4 świetlica
5 Skrzypczak Sebastian 1a3 świetlica A Makles Grażyna
6 Skrzypczak Sebastian 1b3|edu. europ. edukacja europejska 4 świetlica Dziewczęta – świetlica chłopcy – zwolnieni do domu
7 Skrzypczak Sebastian 3A|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Skrzypczak Sebastian 3B|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Skrzypczak Sebastian 3C|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Skrzypczak Sebastian 3A|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Skrzypczak Sebastian 3B|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Skrzypczak Sebastian 3C|HIST. R Historia - Uczniowie zwolnieni do domu

Wtorek 08.10.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Juja Jarosława 2B|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
1 Juja Jarosława 2C|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 2B|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 2C|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
3 Juja Jarosława 3D|a35 świetlica 23 Falkowska Wioletta
4 Juja Jarosława 3D|a35 Matematyka 23 Józefowicz Małgorzata
5 Juja Jarosława 2C świetlica 4 Tudorowska Beata
7 Juja Jarosława 1d|a19 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Juja Jarosława 1d|a19 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu

Piątek 04.10.2019

Lek cja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3B|GEO. R Geografia 7 Falkowska Wioletta
2 Nowak – Pierszalska Katarzyna 3C|GEO. R Geografia 7 Falkowska Wioletta

Wtorek 01.10.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Skrzypczak Grażyna 1c|inf1 Informatyka - Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 2C|n zsk Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
3 Skrzypczak Grażyna 1b3|inf1 Wychowanie fizyczne H Lutomski Marcin
4 Skrzypczak Grażyna 1d3 świetlica 14 Falkowska Wioletta
5 Skrzypczak Grażyna 1c3 świetlica 4 Tudorowska Beata
6 Skrzypczak Grażyna 2B|n22 świetlica 4 Falkowska Wioletta
7 Skrzypczak Grażyna 1b3|inf2 Wychowanie fizyczne H Lutomski Marcin

Poniedziałek 30.09.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Łacheta Jadwiga 3A|WOS R Wiedza o społeczeństwie - Uczniowie przychodzą później
1 Łacheta Jadwiga 3B|WOS R Wiedza o społeczeństwie - Uczniowie przychodzą później
1 Łacheta Jadwiga 3D|WOS R Wiedza o społeczeństwie - Uczniowie przychodzą później
2 Łacheta Jadwiga 3A|WOS R Wiedza o społeczeństwie - Uczniowie przychodzą później
2 Łacheta Jadwiga 3B|WOS R Wiedza o społeczeństwie - Uczniowie przychodzą później
2 Łacheta Jadwiga 3D|WOS R Wiedza o społeczeństwie - Uczniowie przychodzą później

Piątek 27.09.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
5 Adam Dorota 2C Język angielski 23 Juja Jarosława
6 Adam Dorota 3B|his i społ Język angielski 23 Juja Jarosława
1 Brembor – Kubacka Alicja 3D|n35 Język niemiecki 24A Uczniowie przychodzą później
2 Brembor – Kubacka Alicja 3A|n31 świetlica 24A Falkowska Wioletta
3 Brembor – Kubacka Alicja 1c|n17 świetlica 24A Falkowska Wioletta
4 Brembor – Kubacka Alicja 1d|n20 świetlica 24A Falkowska Wioletta
5 Juja Jarosława 2B|a 22 Inne zajęcia - Adam Dorota
6 Juja Jarosława 2B|a 22 Inne zajęcia - Adam Dorota
5 Łacheta Jadwiga 1a Inne zajęcia 7 Falkowska Wioletta
1 Skrzypczak Grażyna 1b Język niemiecki 24B Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 1c świetlica A Falkowska Wioletta
3 Skrzypczak Grażyna 1c|n18 świetlica 24B Falkowska Wioletta
4 Skrzypczak Grażyna 1d|n19 świetlica 24B Falkowska Wioletta
5 Szymkowiak Danuta 1d3|DZ Wychowanie fizyczne H Krawiec Jakub

Uwaga ! Klasy Ia i IIb  na 5 i 6 lekcji wezmą udział, pod opieką Pań D.  Adam i W. Falkowskiej w zajęciach w Sądzie Rejonowym w Grodzisku Wlkp. Czwartek  26.09.2019

Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Brembor – Kubacka Alicja 3C|n34 świetlica 24B Falkowska Wioletta Grupa a37 – świetlica, pozostali przychodzą później
4 Brembor – Kubacka Alicja 1d|n20 Język polski 24A Borowska Tatiana
5 Brembor – Kubacka Alicja 2C|n23 świetlica 24A Szymkowiak Danuta
6 Brembor – Kubacka Alicja 3B|n33 świetlica 24A Makles Grażyna
7 Brembor – Kubacka Alicja 1a3 Język niemiecki 24A Zastępstwo T. Borowska j. polski z pierwszej lekcji w piątek 27.09.
1 Łacheta Jadwiga 3A|WOS R Wiedza o społeczeństwie 7 Uczniowie przychodzą później
1 Łacheta Jadwiga 3B|WOS R Wiedza o społeczeństwie 7 Uczniowie przychodzą później
1 Łacheta Jadwiga 3D|WOS R Wiedza o społeczeństwie 7 Uczniowie przychodzą później
2 Łacheta Jadwiga 3A|WOS R Wiedza o społeczeństwie 7 Uczniowie przychodzą później
2 Łacheta Jadwiga 3B|WOS R Wiedza o społeczeństwie 7 Uczniowie przychodzą później
2 Łacheta Jadwiga 3D|WOS R Wiedza o społeczeństwie 7 Uczniowie przychodzą później
8 Łacheta Jadwiga 1a|WOS R Wiedza o społeczeństwie 7 Uczniowie zwolnieni do domu
0 Skrzypczak Grażyna 2C|n zsk Język niemiecki Uczniowie przychodzą później
1 Skrzypczak Grażyna 1c|inf2 Informatyka 14 Uczniowie przychodzą później
3 Skrzypczak Grażyna 1a świetlica 14 Falkowska Wioletta
4 Skrzypczak Grażyna 1d|n19 Język polski 24B Borowska Tatiana
5 Skrzypczak Grażyna 1c|n18R Język niemiecki 24B Szymkowiak Danuta
6 Skrzypczak Grażyna 3B|n32 świetlica 24B Makles Grażyna
7 Skrzypczak Grażyna 1b Informatyka 14 Uczniowie zwolnieni do domu

Środa  25.09.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Brembor – Kubacka Alicja 2A|n21 świetlica 24a Makles Grażyna
3 Brembor – Kubacka Alicja 1b3|n12 Język polski 24a Borowska Tatiana
4 Brembor – Kubacka Alicja 1b3|n12 świetlica 24a Falkowska Wioletta
5 Brembor – Kubacka Alicja 1c3|n13 Chemia 19 Makles Grażyna
6 Brembor – Kubacka Alicja 1c3|n13 Geografia 24A Nowak – Pierszalska Katarzyna
7 Brembor – Kubacka Alicja 1c|n17 Język niemiecki 24A Uczniowie zwolnieni do domu
8 Brembor – Kubacka Alicja 2D|n24 Język niemiecki 24B Uczniowie zwolnieni do domu
9 Brembor – Kubacka Alicja 2D|n24 Język niemiecki 24B Uczniowie zwolnieni do domu
1 Lutomski Marcin 1a|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
1 Lutomski Marcin 1d|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 1c|wf dz. Wychowanie fizyczne H Krawiec Jakub
2 Lutomski Marcin 3B|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Lutomski Marcin 1c|wf dz. Wychowanie fizyczne H Krawiec Jakub
6 Lutomski Marcin 2A Wychowanie fizyczne 9 Józefowicz Małgorzata
7 Lutomski Marcin 1b3|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Lutomski Marcin 1b3|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Lutomski Marcin 2B|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Lutomski Marcin 2C|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
3 Łacheta Jadwiga 3A|WOS R Wiedza o społeczeństwie 4 świetlica
3 Łacheta Jadwiga 3B|WOS R Wiedza o społeczeństwie 4 świetlica
3 Łacheta Jadwiga 3D|WOS R Wiedza o społeczeństwie 4 świetlica
4 Łacheta Jadwiga 1a|WOS R Język polski 5 Mańkowska Hanna
3 Skrzypczak Grażyna 1b3|n11 Język polski 24b Borowska Tatiana
4 Skrzypczak Grażyna 1b3|n11 świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Skrzypczak Grażyna 2C|n zsk Język niemiecki 4 świetlica
6 Skrzypczak Grażyna 2B|n22 Język polski 12 Borowska Tatiana
7 Skrzypczak Grażyna 1c|n18 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Skrzypczak Grażyna 2D|n25 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Skrzypczak Grażyna 2D|n25 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu
4 Szymkowiak Danuta 1a3 świetlica A Falkowska Wioletta
5 Szymkowiak Danuta 1b Matematyka 4 Hoffmann Aleksandra
6 Szymkowiak Danuta 3A Wychowanie fizyczne 4 świetlica
7 Szymkowiak Danuta 1a3|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Szymkowiak Danuta 1c3|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu

Wtorek 24.09.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Brembor – Kubacka Alicja 1a3 Język niemiecki 24A Uczniowie przychodzą później
2 Brembor – Kubacka Alicja 3A Zajęcia z wychowawcą - uczniowie na wycieczce
3 Brembor – Kubacka Alicja 2C Język polski 4 Mańkowska Hanna
4 Brembor – Kubacka Alicja 3A|n31 Język niemiecki 24A uczniowie na wycieczce
5 Brembor – Kubacka Alicja 3D|n35 Język niemiecki 24A uczniowie na wycieczce
6 Brembor – Kubacka Alicja 1d3 Chemia 24A Makles Grażyna
1 Jankowiak Dorota 1c|a18 Język angielski 17 Uczniowie przychodzą później
2 Jankowiak Dorota 1c|a18R Język angielski 17 Uczniowie przychodzą później
3 Jankowiak Dorota 3C|a34 Język angielski 17 uczniowie na wycieczce
4 Jankowiak Dorota 3C|a34 Język angielski 17 uczniowie na wycieczce
5 Jankowiak Dorota 3A|a37R Język angielski 17 uczniowie na wycieczce
5 Jankowiak Dorota 3C|a37R Język angielski 17 uczniowie na wycieczce
1 Juja Jarosława 2B|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
1 Juja Jarosława 2C|27R Język angielski 19 Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 2B|27R Język angielski - Uczniowie przychodzą później
2 Juja Jarosława 2C|27R Język angielski 19 Uczniowie przychodzą później
3 Juja Jarosława 3D|a35 Język angielski 23 uczniowie na wycieczce
4 Juja Jarosława 3D|a35 Język angielski 23 uczniowie na wycieczce
5 Juja Jarosława 2C świetlica 23 Tudorowska Beata
7 Juja Jarosława 1d|a19 Język angielski 23 Uczniowie zwolnieni do domu
8 Juja Jarosława 1d|a19 Język angielski 23 Uczniowie zwolnieni do domu
6 Krawiec Jakub 3B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie na wycieczce
7 Krawiec Jakub 1c3|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Krawiec Jakub 1d3|CH Chemia 19 Makles Grażyna
8 Krawiec Jakub 3D Wychowanie fizyczne - uczniowie na wycieczce
9 Krawiec Jakub 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Skrzypczak Grażyna 1c|inf1 Informatyka - Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 2C|n zsk Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później
3 Skrzypczak Grażyna 1b3|inf1 Wychowanie fizyczne H Lutomski Marcin
4 Skrzypczak Grażyna 1d3 Język polski 4 Mańkowska Hanna
5 Skrzypczak Grażyna 1c3 Język angielski 4 Ochmańska Aneta
6 Skrzypczak Grażyna 2B|n22 Wychowanie fizyczne H Lutomski Marcin
7 Skrzypczak Grażyna 1b3|inf2 Matematyka 9 Józefowicz Małgorzata
6 Szymkowiak Danuta 3C|wf dz. Wychowanie fizyczne - uczniowie na wycieczce
7 Szymkowiak Danuta 1d3|DZ Chemia 19 Makles Grażyna
8 Szymkowiak Danuta 2B|wf dz. Matematyka 9 Józefowicz Małgorzata

Poniedziałek 23.09.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Brembor – Kubacka Alicja 3C|n34 świetlica 24B Falkowska Wioletta
4 Brembor – Kubacka Alicja 3B|n33 świetlica 24A Falkowska Wioletta
6 Brembor – Kubacka Alicja 1a|n15 Fizyka 24A Tudorowska Beata
7 Brembor – Kubacka Alicja 1a|n15 lekcja biblioteczna 24A Falkowska Wioletta
8 Brembor – Kubacka Alicja 1d3|n14 Język niemiecki 24A Uczniowie zwolnieni do domu
9 Brembor – Kubacka Alicja 2A|n21 Język niemiecki 24A Uczniowie zwolnieni do domu
1 Łacheta Jadwiga 3A|WOS R Wiedza o społeczeństwie 9 Uczniowie przychodzą później
1 Łacheta Jadwiga 3B|WOS R Wiedza o społeczeństwie 9 Uczniowie przychodzą później
1 Łacheta Jadwiga 3D|WOS R Wiedza o społeczeństwie 9 Uczniowie przychodzą później
2 Łacheta Jadwiga 3A|WOS R Wiedza o społeczeństwie 9 Uczniowie przychodzą później
2 Łacheta Jadwiga 3B|WOS R Wiedza o społeczeństwie 9 Uczniowie przychodzą później
2 Łacheta Jadwiga 3D|WOS R Wiedza o społeczeństwie 9 Uczniowie przychodzą później
1 Skrzypczak Grażyna 1b Język niemiecki 24B Uczniowie przychodzą później
2 Skrzypczak Grażyna 1c|n18R Język niemiecki 24B świetlica
4 Skrzypczak Grażyna 3B|n32 świetlica 24B Falkowska Wioletta
5 Skrzypczak Grażyna 1a3 Informatyka świetlica chłopcy – świetlicą, dziewczęta zwolnione do domu
6 Skrzypczak Grażyna 1d|inf1 Chemia 14 Makles Grażyna
7 Skrzypczak Grażyna 1d|inf2 Chemia 14 Makles Grażyna

Piątek 20.09.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Borowska Tatiana 1a3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Borowska Tatiana 1a3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
3 Borowska Tatiana 1b3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Borowska Tatiana 1b świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Borowska Tatiana 1d Fizyka 12 Tudorowska Beata
6 Borowska Tatiana 2D Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
2 Krawiec Jakub 3D Matematyka 12 Józefowicz Małgorzata
3 Krawiec Jakub 3D świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Krawiec Jakub 3D świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Krawiec Jakub 1c3|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
5 Krawiec Jakub 1d3|CH Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Krawiec Jakub 1c3|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Krawiec Jakub 1d3|CH Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
5 Szymkowiak Danuta 1d3|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Szymkowiak Danuta 1d3|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu

czwartek 19.09.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Borowska Tatiana 1b Język polski 12 Uczniowie przychodzą później
2 Borowska Tatiana 1b Chemia 12 Makles Grażyna
3 Borowska Tatiana 2B świetlica 4 Falkowska Wioletta
5 Borowska Tatiana 1a3 świetlica 12 Szymkowiak Danuta
6 Borowska Tatiana 1a3 lekcja biblioteczna 12 Falkowska Wioletta
3 Ryba Mateusz 1a3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Ryba Mateusz 2B świetlica 12 Falkowska Wioletta
5 Ryba Mateusz 2A|rel. świetlica 12 Szymkowiak Danuta
6 Ryba Mateusz 3D|rel.1 Religia - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Ryba Mateusz 1c3|rel.1 Religia 9 Zastępstwo P. Nowak edb z lekcji 8
8 Ryba Mateusz 1a3 Religia 5 Uczniowie zwolnieni do domu

środa 18.09.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
4 Borowska Tatiana 2D Język polski 12 Zastępstwo ks. M. Ryba religia z 8 lekcji w piątek 20.09.2019
5 Borowska Tatiana 2D świetlica 12 Falkowska Wioletta
7 Borowska Tatiana 2B Język polski 12 Czechowska Beata

Wtorek 17.09.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Borowska Tatiana 1b3 Język polski - Uczniowie przychodzą później
2 Borowska Tatiana 1b3 Język polski 12 Mańkowska Hanna
3 Borowska Tatiana 2B świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Borowska Tatiana 2B Matematyka 9 Józefowicz Małgorzata
5 Borowska Tatiana 1d świetlica 4 Tudorowska Beata
6 Borowska Tatiana 1a3 Język polski 12 Mańkowska Hanna
7 Borowska Tatiana 1b Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu

Poniedziałek 16.09.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Borowska Tatiana 1d Język polski 12 Uczniowie przychodzą później
2 Borowska Tatiana 1d Język polski 12 Uczniowie przychodzą później
3 Borowska Tatiana 1b3 świetlica 4 Falkowska Wioletta
4 Borowska Tatiana 1a3 świetlica 12 Falkowska Wioletta
5 Borowska Tatiana 2D Język polski 12 Zastępstwo D. Szymkowiak Wychowanie fizyczne z 6 lekcji w piątek 20.09.2019

Czwartek 12.09.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Krawiec Jakub 1c|wf chł. Religia S Ryba Mateusz
4 Krawiec Jakub 1c3 Fizyka 20 Tudorowska Beata
6 Krawiec Jakub 1d|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
7 Krawiec Jakub 3B|wf3 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Krawiec Jakub 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Krawiec Jakub 2C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
1 Lutomski Marcin 1a|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Lutomski Marcin 1a|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Lutomski Marcin 1c|wf dz. Religia 4 Ryba Mateusz
5 Lutomski Marcin 1b3|edu. turyst. edukacja turystyczna - Uczniowie zwolnieni do domu
6 Lutomski Marcin 1b3 Zajęcia z wychowawcą - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Lutomski Marcin 3B|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Lutomski Marcin 3C|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Lutomski Marcin 3B|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Lutomski Marcin 3C|wf chł. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
3 Skrzypczak Sebastian 1d3 Matematyka 26 Pięta Hanna
4 Skrzypczak Sebastian 1b Historia 26 Zastępstwo T. Borowska – język polski z lekcji 1
5 Skrzypczak Sebastian 1a Język polski 12 Borowska Tatiana
6 Skrzypczak Sebastian 2B Język polski 26 Borowska Tatiana
1 Szymkowiak Danuta 2B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
2 Szymkowiak Danuta 2B|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później
3 Szymkowiak Danuta 2D Wychowanie fizyczne 4 świetlica grupy matematyka R i a 26R – świetlica, pozostali przychodzą na 5 lekcję
4 Szymkowiak Danuta 2D Wychowanie fizyczne 4 świetlica grupy matematyka R i a 26R – świetlica, pozostali przychodzą na 5 lekcję
6 Szymkowiak Danuta 3A Wychowanie fizyczne 4 Zastępstwo H. Mańkowska język polski z lekcji 8
7 Szymkowiak Danuta 3A Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Szymkowiak Danuta 3B|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
8 Szymkowiak Danuta 3C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Szymkowiak Danuta 3B|wf 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
9 Szymkowiak Danuta 3C|wf dz. Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu

Wtorek 10.09.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Czechowska Beata 2A|J.POL.R Język polski 25 Uczniowie przychodzą później
2 Czechowska Beata 3D świetlica 4 Mańkowska Hanna
3 Czechowska Beata 3A|J.POL.R świetlica 25 Falkowska Wioletta
4 Czechowska Beata 1c Język polski 25 Uczniowie zwolnieni do domu
5 Czechowska Beata 1c Język polski 25 Uczniowie zwolnieni do domu
4 Lutomski Marcin 2A Matematyka 4 Józefowicz Małgorzata

Czwartek 05.09.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
7 Ryba Mateusz 1c3 Religia 12 P. Nowak edb z lekcji 8
8 Ryba Mateusz 1b Religia - Uczniowie zwolnieni do domu

 

Komentarze są wyłączone.