• 7 października 2017 roku odbędzie się IV Koleżeński Zjazd Absolwentów i Nauczycieli związany z JUBILEUSZEM 90-LECIA SZKOŁY (1927 -2017)

  • Z życia szkoły

    dsc00663 32 20160612_102218_ img_1019a dscn1667 dsc06974 75 13 p1150426a dsc_0149

Zastępstwa I

 

 

Poniedziałek 16.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 1 1a j. polski klasa zwolniona
  2 1a j. polski klasa zwolniona
  3 2b j. polski G.  Makles
chemia
  4 2b j. polski koncert pro sinfoniki
  5 3d j. polski G. Makles
chemia z poniedziałku 30.10.
  6 3d j. polski G. Makles
chemia z poniedziałku 30.10
  7 1d j. polski klasa zwolniona

 

 Uwaga na  4 godzinie lekcyjnej w Centrum Kultury RONDO odbędzie się koncert Pro  Sinfoniki. Udział w koncercie biorą wszystkie klasy pod opieką nauczycieli.

 

Piątek 20.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 4 3d j. polski S. Skrzypczak
świetlica
  5 1a j. polski klasa zwolniona
godzina z wychowawcą z lekcji   7 przeniesiona na poniedziałek 2 h
  6 1a j. polski klasa zwolniona
T. Borowska 5 2a j. polski G. Makles
świetlica
ks.  M. Ryba 2 1b religia klasa zwolniona
  3 2c religia W. Falkowska
świetlica
  7 3c religia K. Nowak-Pierszalska geografia z czwartku 7 lekcji, grupa przyroda świetlica, pozostali zwolnieni

 

Uwaga!

- podczas dużej przerwy spotykamy się przy tablicy hm. J. Skrzypczaka w ramach ogólnopolskiej akcji „Zapal znicz pamięci”

-  o godzinie 1300 w Grodziskiej Hali Sportowej odbędzie się koncert w wykonaniu młodzieży z Białorusi. Udział w koncercie wezmą klasy Ic, IIa, IIb, IIc pod opieką nauczycieli uczących na 6 lekcji.

- w dniu dzisiejszym odwołane są zajęcia z języka łacińskiego.

Czwartek 19.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 3 2b j. polski W. Falkowska
świetlica
  5 n.i. M. Sz. j. polski uczeń zwolniony
  6 n.i. M. Sz. j. polski uczeń zwolniony
T. Borowska 4 3c j. polski G. Makles
świetlica
  5 3b j. polski B. Tudorowska
świetlica
  6 3b j. polski S. Skrzypczak
świetlica
K. Nowak-Pierszalska 7 3bc geografia R lekcja przeniesiona na piątek 7 lekcję
grupa 39 a świetlica
  8 3bc geografia R lekcja przeniesiona na piątek 8 lekcję
grupa 39 a świetlica 

 

Środa 18.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B.  Czechowska 3 1d j. polski G. Skrzypczak
świetlica
  4 1d j. polski G. Makles
chemia
  6 n.i. M.Sz. j. polski uczeń zwolniony
  7 1a j. polski W. Falkowska
chłopcy świetlica
dziewczęta wf z lekcji 8
A.Hoffmann 6 2ab matematyka B. Tudorowska
2a fizyka z lekcji 9
2b świetlica
  7 2ab matematyka W. Falkowska
świetlica

 

Uwaga!

9 lekcja – wszystkie grupy zwolnione z powodu posiedzenia rady pedagogicznej.

 

 

Wtorek 17.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 2 2b j. polski K. Nowak –Pierszalska
geografa z lekcji 1W. Falkowska
j. angielski 26 świetlica, pozostali  zwolnieni
  3 1d j. polski M. Lutomski wf chł.
z lekcji 1, dziewczęta informatyka z lekcji 2
  4 1a j. polski G. Skrzypczak
informatyka z lekcji 3, na 3 lekcji wf chłopcy z lekcji 1
  5 3d j. polski G. Skrzypczakj. niemiecki z lekcji 7
A.Ochmańska 3 13a j. angielski M. Lutomski wf chł. z lekcji 1, D. Jankowiak grupa 14a zajęcia przeniesione na środę 1 lekcje
  4 n.i. A.W. j. angielski uczennica zwolniona
  6 34a j. angielski świetlica
J. Juja 1 33a j. angielski grupa zwolniona
  2 33a j. angielski grupa zwolniona
  3 12a j. angielski M. Lutomski wf chł. z lekcji 1, dziewczęta zwolnione
  6 35a j. angielski grupa zwolniona
  7 27a j. angielski ks. M. Ryba
religia  z lekcji 8 cała klasa
G. Makles 6 1d procesy chemiczne W. Falkowska
lekcja biblioteczna
D. Adam 1 2c wdż grupa zwolniona
  2 3d wdż klasa zwolniona
  3 2c historia i  społeczeństwo grupa geograficzna świetlica, pozostali zwolnieni
  4 n.i. M.Sz. historia uczeń zwolniony
  5 n.i. M.Sz. historia uczeń zwolniony
  6 2a historia i  społeczeństwo świetlica
  7 1b wdż klasa zwolniona
M. Józefowicz 1 n.i. A.W. matematyka uczennica zwolniona
  2 2c matematyka K. Nowak – Pierszalska
geografa z lekcji 1
pozostali zwolnieni
  3 3b matematyka G. Skrzypczak
świetlica
  4 n.i. D.K. matematyka uczennica zwolniona
  5 3c matematyka G. Skrzypczak
świetlica
  6 n.i. D.K. matematyka uczennica zwolniona
  7 1d matematyka G. Makles
procesy chemiczne,
z lekcji 6
  8 3d matematyka klasa zwolniona
T. Borowska 3 3c j. polski S. Skrzypczak grupy mat. R i historia R świetlica, pozostali zwolnieni
  4 3c j. polski G. Skrzypczak grupy mat. R i historia R świetlica, pozostali zwolnieni
  5 3b j. polski G. Makles
chemia z 1 lekcji, pozostali świetlica
  6 2c j. polski świetlica
  7 2 R j. polski ks. M. Ryba
religia cała klasa
         

 Poniedziałek 16.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 1 1a j. polski klasa zwolniona
  2 1a j. polski klasa zwolniona
  3 2b j. polski
  1. G.Makles

chemia

  4 2b j. polski
  1. G.Makles

chemia

  5 3d j. polski G. Makles
chemia z lekcji 1
  6 3d j. polski G. Makles
chemia z lekcji 2
  7 1d j. polski klasa zwolniona
R. Maluśki 4 1a edukacja dla bezpieczeństwa
  1. B.Tudorowska

świetlica

  6 1c edukacja dla bezpieczeństwa klasa zwolniona
D. Jankowiak 1 14a j. angielski grupa zwolniona
  2 14a j. angielski grupa zwolniona
  3 31a j. angielski B. Tudorowska
świetlica
  4 31a j. angielski B. Tudorowska
świetlica
  5 n.i. A.W. j. angielski uczennica zwolniona
  6 n.i. A.W. j. angielski uczennica zwolniona
  7 38a j. angielski grupa zwolniona
  8 38a j. angielski grupa zwolniona
A.Brembor-Kubacka 5 33n j. niemiecki G. Skrzypczak
świetlica
  6 33n j. niemiecki G. Skrzypczak
świetlica
  7 23n j. niemiecki W. Falkowska
świetlica
M. Lutomski 0 2b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  1 2b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1b/2c edukacja turystyczna 1b grupa zwolniona
2c grupa świetlica 
  3 1b dz. wychowanie fizyczne  grupa zwolniona  
M. Józefowicz 1 n.i.D.K. matematyka uczennica zwolniona
  2 n.i.A.W. matematyka uczennica zwolniona
  3 3d matematyka B. Tudorowska
świetlica
  4 3d matematyka B. Tudorowska
świetlica
  5 2c matematyka G. Skrzypczakgr. j. polski R  i j. angielski 27 – świetlica,pozostali zwolnieni
  6 3c matematyka G. Skrzypczak
gr. biologia R  i j. angielski 39 – świetlica,pozostali zwolnieni
  7 1c matematyka klasa zwolniona

 

czwartek 12.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 3 2b j. polski W. Falkowskaświetlica
  5 n.i. M.Sz. j. polski uczeń zwolniony
  6 n.i. M.Sz. j. polski uczeń zwolniony
M. Gluza 6 2bR biologia grupa chem. świetlicapozostali zwolnieni
  7 2bR biologia grupa chem. świetlicapozostali zwolnieni
  8 2acR biologia grupa zwolniona
  9 2acR biologia grupa zwolniona
D. Szymkowiak 1 1c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 3c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  4 2a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  6 3d wychowanie fizyczne S. Skrzypczakświetlica
  7 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  9 3a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
M. Lutomski 6 2b dz. wychowanie fizyczne grupa chem. świetlicapozostali zwolnieni
  8 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  9 3c chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
ks. M. Ryba 1 1a religia klasa zwolniona
  3 2a religia W. Falkowskaświetlica
  5 3c religia B.  Tudorowskaświetlica
  6 3a religia J. Łacheta wos z lekcji 8gr.39a świetlica pozostali zwolnieni
  7 3b religia świetlica
H. Mańkowska 2 1b j. polski W. Falkowskaświetlica
  3 n.i. D.K. j. polski uczennica zwolniona
  4 n.i. D.K. j. polski uczennica zwolniona
  5 3a j. polski J. Łacheta wos z lekcji 7gr.39a świetlica pozostali zwolnieni 
  6 1c j. polski S. Skrzypczakświetlica
  7 3a j. polski R gr.39a – świetlicagrupa zwolniona
  8 3a j. polski R gr.39a – świetlicagrupa zwolniona

 

 

 

 

Środa 11.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
  1. B.Czechowska
3 1d j. polski G. Skrzypczak
świetlica
  4 1d j. polski G. Makles
chemia
  6 n.i. M.Sz. j. polski uczeń zwolniony
  7 1a j. polski W. Falkowska
świetlica
ks. M. Ryba 1 1a religia świetlica
  2 1d religia G. Skrzypczak
świetlica
  3 3a religia G. Skrzypczakświetlica
  4 3d religia G. Makles
świetlica
  5 3d religia D. Szymkowiak
wychowanie fizyczne z lekcji 7
  6 2c religia B. Tudorowska
świetlica
  7 3b religia J. Krawiec
wf dziewcząt z lekcji 8, pozostali zwolnieni
  8 2b religia klasa zwolniona
  9 2b religia klasa zwolniona
         

 

 

Wtorek 10.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B.  Czechowska 2 2b j. polski W. Falkowska
świetlica
  3 1d j. polski S. Skrzypczak
świetlica
  4 1a j. polski G. Skrzypczak
świetlica
  5 3d j. polski G. Skrzypczak
świetlica
         
         

 

 

Poniedziałek 9. 10. 2017r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 1 1a j. polski klasa zwolniona
2 1a j. polski klasa zwolniona
3 2b j. polski świetlica
4 2b j. polski świetlica
5 3d j. polski świetlica
6 3d j. polski świetlica
7 1d j. polski klasa zwolniona

 

 

 

Wtorek 03.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
D. Szymkowiak 7 3a dz. wych. fizyczne grupa zwolniona
  8 3a dz. wych. fizyczne grupa zwolniona
J. Krawiec 4 1b podstawy przedsiębiorczości G. Skrzypczak
świetlica
  5 1a podstawy przedsiębiorczości G. Skrzypczak
świetlica
  7 3ab chł. wych. fizyczne grupa zwolniona
  8 3ab chł. wych. fizyczne grupa zwolniona

 

 

 

Poniedziałek 02.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Krawiec 7 1b podstawy przedsiębiorczości W. Falkowska
świetlica

 

 

piątek 29.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak 1 32n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 32n j. niemiecki grupa zwolniona
  3 12n j. niemiecki grupa zwolniona
  4 12n j. niemiecki ks. M. Rybareligia z lekcji 2
  5 24n j. niemiecki S. Skrzypczakświetlica
  6 13n j. niemiecki grupa zwolniona
M. Lutomski 2 2c wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 3c chł. wychowanie fizyczne W. Falkowskagrupy 39a i biologia Rświetlicapozostali zwolnieni
  4 3c chł wychowanie fizyczne S. Skrzypczak
grupy 39a i biologia R
świetlicapozostali zwolnieni
D. Szymkowiak 3 3c dz wychowanie fizyczne W. Falkowskagrupy 39a i biologia Rświetlicapozostali zwolnieni
  4 3c dz wychowanie fizyczne S. Skrzypczakgrupy 39a
i biologia R
świetlica
pozostali zwolnieni
         

 

 

Środa 27.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak 4 1c chł informatyka G. Makles
świetlica
  5 3b zajęcia z wychowawcą G. Makles
świetlica
  6 1b informatyka H. Mankowska
j. polski
  7 31n j. niemiecki grupa zwolniona
  8 37n j. niemiecki grupa zwolniona
  9 37n j. niemiecki grupa zwolniona
M. Lutomski 4 2c dz. wychowanie fizyczne G. Makles
świetlica
  5 2b zajęcia z wychowawcą G. Makles
świetlica
B. Balcerek 4 ni. A.W. geografia uczennica zwolniona
  5 1d geografia B. Czechowska
j. polski
  6 1a geografia B. Tudorowska
świetlica

 

 

Wtorek 26.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak 2 1d gr 1 informatyka grupa zwolniona
  3 1a informatyka S. Skrzypczak
grupa chłopców świetlica, dziewczęta zwolniona
  7 35n j. niemiecki G. Makles świetlica
  8 1c dz. informatyka grupa zwolniona
  9 1d gr. 2 informatyka grupa zwolniona
D. Szymkowiak 7 3a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 3a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona

 

 

Poniedziałek 25.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak 1 31n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 n.i. DK j. niemiecki uczennica  zwolniona
  3 21n j. niemiecki B. Tudorowska
świetlica
  4 21n j. niemiecki B. Tudorowska
świetlica
  7 24n j. niemiecki W. Falkowska
grupa mat. R świetlica pozostali zwolnieni

 

 

czwartek 21.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
A.Sterczak-Jankowiak 1 26a j. angielski grupa zwolniona
  2 26a j. angielski grupa zwolniona
  6 21a j. angielski S. Skrzypczakświetlica
G. Makles 6 1d chemia S. Skrzypczakświetlica
  7 3d chemia grupa zwolniona
  8 2b chemia grupa zwolniona
  9 2b chemia grupa zwolniona

 

 

Wtorek 19.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
ks. M. Ryba 4 1c religia G. Skrzypczak
informatyka z lekcji 8
cała klasa
  5 2a religia G. Skrzypczak
świetlica
  6 1b religia G. Skrzypczak
świetlica
  7 1c religia Klasa zwolniona 
  8 1d religia G. Skrzypczak
informatyka z lekcji 9

 

 

czwartek 14.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
ks. M. Ryba 1 1a religia klasa zwolniona
  3 2a religia G. Maklesgrupa 26a świetlica, pozostali zwolnieni
  5 3c religia B. Tudorowskaświetlica
  6 3a religia S. Skrzypczakświetlica
  7 3b religia grupy  fizyczna świetlica, pozostali zwolnieni
K. Nowak-Pierszalska 1 2abc geografia grupa zolniona
  2 2abc geografia grupa zolniona
  7 3bc geografia świetlica
  8 3bc geografia  świetlica

 

 

Wtorek 12.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Łacheta 3 3a wiedza o społeczeństwie S. Skrzypczakświetlica
  4 3a wiedza o społeczeństwie S. Skrzypczakświetlica

Poniedziałek 11.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Makles 1 3d chemia klasa na wycieczce
  2 3d chemia klasa na wycieczce
G. Skrzypczak 1 31n j. niemiecki klasa na wycieczce
  2 n.i. DK j. niemiecki uczennica  na wycieczce
  3 21n j. niemiecki A. Ochmańska
  j. angielski
  4 21n j. niemiecki A. Ochmańska
  j. angielski
  7 24n j. niemiecki D. Jankowiakgrupa matematyczna  R świetlica, pozostali zwolnieni
H. Mańkowska 2 3a j. polski klasa na wycieczce
  3 1c j. polski M. Józefowicz
 matematyka
  4 1b j. polski A. Torba-Dembińska
  biologia
  5 1b j. polski A. Torba-Dembińska
  biologia
  6 3a zajęcia z wychowawcą klasa na wycieczce
  7 n.i. AW j. polski uczennica  zwolniona
  8 n.i. AW j. polski uczennica  zwolniona
  9 2a edukacja teatralna klasa zwolniona
B. Tudorowska 1 3c fizyka klasa na wycieczce
  2 3c fizyka klasa na wycieczce
  7 2a fizyka D. Jankowiak
  świetlica
  8 1b fizyka klasa zwolniona
  9 2a fizyka klasa zwolniona
K. Nowak-Pierszalska 1 3bc geografia klasa na wycieczce
  2 3bc geografia klasa na wycieczce
D.  Szymkowiak 1 1d dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1d dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona

 

J. Krawiec 1 3b dz. wf Klasa na wycieczce
   2 3b  dz. wf Klasa na wycieczce
  3 1d podstawy przedsiębiorczości Klasa zwolniona
  4 1c podstawy przedsiębiorczości M. Józefowicz
matematyka
  5 1a podstawy przedsiębiorczości B. Czechowska
j.polski
  6 1d zajęcia z wychowawcą B. Czechowska
j.polski
  7 1b podstawy przedsiębiorczości M. Gluza 
edukacja zdrowotnaz lekcji9

 

czwartek 07.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Józefowicz 2 1d matematyka klasa zwolniona
  3 3b matematyka W. Falkowska
  świetlica
  4 3b matematyka ks. M. Ryba
  religia z lekcji 7
  cała klasa
  5 1c matematyka B. Tudorowska
  świetlica
  6 2c matematyka S. Skrzypczak
  grupa biologiczna świetlica, pozostali zwolnieni
  7 2c matematyka  grupa biologiczna świetlica, pozostali zwolnieni 

 

 

Środa 06.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Józefowicz 1 Id matematyka klasa zwolniona
  2 1c matematyka K. Nowak-Pierszalska
  geografia
  3 3b matematyka G. Skrzypczak
  świetlica
  4 3c matematyka G. Makles
  świetlica
  5 3c matematyka G. Makles
  świetlica
  6 n.i.AW matematyka uczennica zwolniona
  7 n.i.AW matematyka uczennica zwolniona
  8 n.i.AW matematyka uczennica zwolniona

 

 

Wtorek 05.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Józefowicz 1 n.i AW matematyka uczennica zwolniona
  2 2c matematyka W. Falkowska
  świetlica
  3 3b matematyka S. Skrzypczak
  świetlica
  4 n.i. DK matematyka uczennica zwolniona
  5 3c matematyka G. Makles
  świetlica
  6 n.i.DK matematyka uczennica zwolniona
  7 1d matematyka G. Makles
  świetlica
  8 3d matematyka klasa zwolniona

 

 

Komentarze są wyłączone.