• Z życia szkoły

    dsc05163 hv3a1440 img_4988 img_1048 f10 z_zycia_szkoly017 dsc_0100 img_2692 5b 29

Zastępstwa I

 

Czwartek 14. 12. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
D. Szymkowiak 1 1c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 3c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  4 2a dz. wychowanie fizyczne G. Makles
świetlica
  6 3d wychowanie fizyczne S. Skrzypczakświetlica
  7 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  9 3a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona

 

 Środa 13.12.2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  

Klasa

 

Przedmiot

Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
D. Szymkowiak 4 1c dz. wychowanie  fizyczne G. Makles

świetlica

  6 3d wychowanie  fizyczne B. Tudorowska

grupa 37n – świetlica, pozostali zwolnieni

  7 3d wychowanie  fizyczne W. Falkowska

grupa 37n – świetlica, pozostali zwolnieni

  8 1a dz. wychowanie  fizyczne grupa zwolniona

 

 

 

  Wtorek 12. 12. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
D. Szymkowiak 7 3a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 3a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
A.Torba-Dembińska 3 n.i. M. Sz. przyroda uczeń zwolniony
  4 3b biologia G. Skrzypczak
świetlica
  5 3a przyroda G. Skrzypczak
przyroda
  6 3b biologia G. Skrzypczak
świetlica
  7 KK biologia G. Makles
świetlica
  8 n.i.D.K. biologia uczennica zwolniona
  9 n.i.D.K. biologia uczennica zwolniona

 

 

Poniedziałek 11.12 . 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
D. Szymkowiak 1 1d dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1d dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
M. Lutomski 0 2b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  1 2b. dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1b/2c edukacja turystyczna grupa zwolniona
  3 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
A.Brembor-Kubacka 3 22n j. niemiecki B. Tudorowska
świetlica
  4 22n j. niemiecki B. Tudorowskaświetlica
  5 33n j. niemiecki G. Skrzypczakgrupy 38a i 39a świetlica, pozostali zwolnieni
  6 33n j. niemiecki G. Skrzypczak
grupy 38a i 39a świetlica, pozostali zwolnieni
  7 23n j. niemiecki W. Falkowska
grupy matematyka R i biologia 1 świetlica, pozostali zwolnieni

Na 5 lekcji odbędzie się spotkanie z mecenasem B. Konopą na temat „Jak zostać prawnikiem”.
Udział w spotkaniu wezmą klasy Ia, Ic, IIa IIb, IIIa.

Piątek 08.12. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Gluza 1 3acd biologia R grupa zwolniona
  2 3acd biologia R grupa zwolniona
  4 1d edukacja zdrowotna klasa zwolniona
  6 2ac biologia R kl 2a – zwolniona2c – świetlica
  7 2ac biologia R kl 2a – zwolniona
2 c – świetlica
  8 2b biologia R grupa zwolniona
  9 2b biologia R grupa zwolniona
A. Brembor-Kubacka 1 15n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 11n j. niemiecki grupa zwolniona
  4 11n j. niemiecki ks. M. Ryba
religia z 1 lekcji w czwartek 14.12.
  5 23n j. niemiecki S.  Skrzypczakświetlica
  6 14n j. niemiecki grupa zwolniona
  7 1a zajęcia z wychowawcą klasa zwolniona
A.Torba-Dembińska 1 K.K. biologia uczeń zwolniony
  2 K.K. biologia uczeń zwolniony
  3 3b biologia R grupy geografia R i fizyka R – świetlica, pozostali zwolnieni
  4 3b biologia R S. Skrzypczak
grupy geografia R i fizyka R – świetlica, pozostali zwolnieni
  5 1c biologia klasa zwolniona
grupa 13 n lekcja przeniesiona na 7 godzinę w piątek 15 grudnia
  6 1b biologia ks. M. Ryba
religia z lekcji 2
  7 n.i. D.K. biologia uczennica zwolniona
  8 K.K. biologia uczeń zwolniony
M. Lutomski  2 2c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 3c chł. wychowanie fizyczne grupa 39a świetlica, pozostali zwolnieni
  4 3c chł. wychowanie fizyczne grupa 39a świetlica, pozostali zwolnieni
  6 2abc chł. wychowanie fizyczne grupa przyroda świetlica, pozostali zwolnieni
  7 2abc chł. wychowanie fizyczne B. Tudorowska
przyroda z lekcji 9
pozostali zwolnieni
  8 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
D. Szymkowiak 3 3c dz. wychowanie fizyczne grupa 39a świetlica, pozostali zwolnieni
  4 3c dz. wychowanie fizyczne grupa 39a świetlica, pozostali zwolnieni
  5 1d dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  6 2a dz. wychowanie fizyczne grupa przyroda świetlica, pozostali zwolnieni
  7 2a dz. wychowanie fizyczne B. Tudorowska
przyroda z lekcji 9
pozostali zwolnieni

 

Czwartek 07. 12. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Gluza 6 2b biologia R S. Skrzypczakgrupa chemia R świetlica, pozostali zwolnieni
  7 2b biologia R grupa chemia R świetlica, pozostali zwolnieni
  8 2ac biologia R grupa zwolniona
  9 2ac biologia R grupa zwolniona

 

Podczas przerwy po 4 lekcji w auli szkolnej odbędzie się krótkie spotkanie z okazji Światowego Dnia Chórów. Na lekcji 4 próba chóru. 

 

Środa 06.12. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
A.Brembor-Kubacka 6 34n j. niemiecki warsztaty Mobilna Akademia Sukcesu
  7 36n j. niemiecki grupa zwolniona
  8 36n j. niemiecki grupa zwolniona
G. Skrzypczak 4 1c informatyka G. Makles
świetlica
  5 3b zajęcia z wychowawcą warsztaty Mobilna Akademia Sukcesu
  6 1b informatyka B. Tudorowska
grupa edukacji europejskiej świetlica, pozostali zwolnieni
  7 31n j. niemiecki grupa zwolniona
  8 37n j. niemiecki grupa zwolniona
  9 37n j. niemiecki grupa zwolniona
M. Gluza 1 3acd biologia grupa zwolniona
  2 3acd biologia grupa zwolniona

 

Uczniowie klas trzecich wezmą udział w auli szkolnej w warsztatach przygotowanych przez Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu w ramach projektu   Mobilna Akademia Sukcesu.
- 5 lekcja  – klasy 3b i 3 d
- 6 lekcja – klasy 3a i 3 c
Obecność obowiązkowa.

 Wtorek 05.12. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Gluza 5 1d biologia G. Skrzypczak
świetlica
  6 2b biologia R G. Skrzypczak
świetlica
  7 2b biologia R G. Makles
chemia
  8 2ac biologia R grupa zwolniona
  9 2ac biologia R grupa zwolniona

 

Uwaga

W auli szkolnej odbędą się spotkania z przedstawicielem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie:
- na 1 lekcji   - klasa 2 c (poza grupą geografia R)
- na 2 lekcji – wszystkie klasy pierwsze.
Obecność obowiązkowa

 

 

 

Poniedziałek 04.12 . 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Gluza 7 3acd biologia R grupa zwolniona
  8 3acd biologia R grupa zwolniona
  9 1e edukacja zdrowotna grupa zwolniona

 

Piątek 01.12. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Gluza 1 3acd biologia R grupa zwolniona
  2 3acd biologia R grupa zwolniona
  4 1d edukacja zdrowotna S. Skrzypczak
świetlica

 Czwartek 30. 11. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Krawiec 4 1c podstawy przedsiębiorczości G. Makles
świetlica
  9 3cb chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
M. Lutomski 6 2b dz. wychowanie fizyczne S. Skrzypczak
świetlica
  8 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  9 3c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
B. Czechowska 3 2b j. polski W. Falkowska
świetlica
  5 n.i. M. Sz. j. polski uczeń zwolniony
  6 n.i. M. Sz. j. polski uczeń zwolniony
P. Kaczmarek 3 15a j. angielski W. Falkowska
świetlica
  4 24a j. angielski G. Makles
świetlica 
K.Nowak-Pierszalska 1 2abc geografia R grupa zwolniona
  2 2abc geografia R grupa zwolniona
  7 3bc geografia R grupa 39 a świetlica, pozostali zwolnieni
  8 3bc geografia R grupa 39 a świetlica, pozostali zwolnieni

 

 

 Środa 29.11. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
P. Kaczmarek  6 36a j. angielski B. Tudorowska
świetlica
  7 15a j. angielski grupa chłopców świetlica
dziewczęta zwolnione
D. Jankowiak 2 11a j. angielski G. Skrzypczak
świetlica
  3 11a j. angielski G. Skrzypczak
świetlica
  4 32a j. angielski G. Makles
świetlica
  5 n.i. M. Sz. j. angielski uczeń zwolniony
  6 31a j. angielski B. Tudorowskaświetlica

 

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek 27.11 . 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak 1 31n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 n.i. D.K. j. niemiecki uczennica zwolniona
  3 21n j. niemiecki świetlica
  4 21n j. niemiecki B. Tudorowskaświetlica
  7 24n j. niemiecki W. Falkowskagrupy biol. R mat. R świetlica pozostali zwolnieni
A.Ochmańska 1 13a j. angielski grupa zwolniona
  2 13a j. angielski grupa zwolniona
  3 34a j. angielski świetlica
  4 34a j. angielski B. Tudorowska
świetlica
  5 n.i.A.W. j. angielski uczennica zwolniona
  6 n.i.A.W. j. angielski uczennica zwolniona
  7 39a j. angielski grupa zwolniona
  8 39a j. angielski grupa zwolniona
R. Maluśki 4 1a edukacja dla bezpieczeństwa B. Tudorowska
świetlica
  6 1c edukacja dla bezpieczeństwa K. Nowak-Pierszalska
geografia

 

 

 

Piątek 24. 11. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Krawiec 2 1d podstawy przedsiębiorczości klasa zwolniona
G. Skrzypczak 1 32n j. niemiecki próbna matura
  2 32n j. niemiecki próbna matura
  3 12n j. niemiecki klasa zwolniona
  4 12n j. niemiecki klasa zwolniona
  5 24n j. niemiecki S. Skrzypczakświetlica 
  6 13n j. niemiecki grupa zwolniona
K. Nowak-Pierszalska 3 2abc geografia W. Falkowska
świetlica, grupa z kl 2b zwolniona
  4 2abc geografia W. Falkowskaświetlica, grupa z kl 2b zwolniona
  5 3bc geografia próbna matura
  6 3bc geografia próbna matura
B. Tudorowska  8 2b przyroda grupa zwolniona
  9 2b przyroda grupa zwolniona
A.Brembor -Kubacka 1 15n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 11n j. niemiecki grupa zwolniona
  4 11n j. niemiecki D. Adam
świetlica 
  5 23n j. niemiecki S. Skrzypczak świetlica
  6 14n j. niemiecki grupa zwolniona
  7 1a zajęcia
z wychowawcą
klasa zwolniona
ks. M. Ryba 2 1b religia klasa zwolniona
  3 2c religia W. Falkowska
świetlica
  7 3c religia próbna matura

 

 

Czwartek 23. 11. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Krawiec 4 1c podstawy przedsiębiorczości G. Maklesświetlica
ks. M. Ryba 1 1a religia klasa zwolniona
  3 2a religia A.Hoffmann
matematyka
  5 3c religia B. Tudorowskaświetlica
  6 3a religia klasa na wykładach UAM
  7 3b religia 1 grupa zwolniona
D. Szymkowiak 1 1c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 3c dz. wychowanie fizyczne próbna matura
  4 2a dz. wychowanie fizyczne A.Hoffmann
matematyka
  6 3d wychowanie fizyczne R. Bosacka
świetlica
  7 1a dz. wychowanie fizyczne klasa na wykładach UAM
  8 1a dz. wychowanie fizyczne klasa na wykładach UAM
  9 3a dz. wychowanie fizyczne klasa na wykładach UAM
S. Skrzypczak 4 1b historia S. Sikorski
matematyka
  5 1a historia klasa na wykładach UAM
  7 1d historia klasa zwolniona
P. Kaczmarek 3 15a j. angielski M. Józefowicz
matematyka
  4 24a j. angielski G. Makles
świetlica 

 

Środa 22.11. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
ks. M. Ryba 1 1a religia klasa zwolniona
  2 1d religia G. Skrzypczak
świetlica
  3 3a religia A.Hoffmannpróbna matura
  4 3d religia G. Makleschemia
  5 3d religia G. Maklesświetlica
  6 2c religia B. Tudorowskaświetlica
  7 3b religia J. Krawiecwf z lekcji 8
  8 2b religia 2 grupa zwolniona
  9 2b religia 8 grupa zwolniona
M. Gluza 1 3acd biologia próbna matura
  2 3acd biologia próbna matura

 

 

 

Wtorek 21.11. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
ks. M. Ryba 4 1c religia G. Skrzypczak 8informatyka z lekcji
cała klasa
  5 2a religia G. Skrzypczakświetlica
  6 1b religia klasa zwolniona
  7 1c religia klasa zwolniona
  8 1d religia G. Skrzypczak
informatyka z lekcji 9
K. Nowak-Pierszalska 1 2abc geografia grupa zwolniona
B. Czechowska 4 1a j. polski W. Falkowskaj. polski

 

 

 

 

 

Piątek 17.11. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Juja 5 25a j. angielski D. Adamhis
  7 1b zaj. z wychowawcą klasa zwolniona, wf dz.
z lekcji 8 przeniesiony na lekcję 1
  8 27a j. angielski grupa zwolniona
  9 27a j. angielski grupa zwolniona
J. Krawiec 2 1d podstawy przedsiębiorczości M. Makles chemia z czwartku 6 lekcji
S. Skrzypczak 1 2R historia grupa  zwolniona
  2 2R historia grupa  zwolniona
  3 1c historia W.  Falkowska
świetlica

 

 

Czwartek 16. 11. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Juja 3 25a j. angielski W.  Falkowskagrupa geograficzna świetlica, pozostali zwolnieni
  4 35a j. angielski B.  Czechowskaj. polski
  5 25a j. angielski B. Tudorowskaświetlica
  6 22a j. angielski grupa biol. R i wf 4 świetlica, pozostali zwolnieni
  7 22a j. angielski grupa biol. R i wf 4 świetlica, pozostali zwolnieni
J. Krawiec 4 1c podstawy przedsiębiorczości G. Maklesświetlica
M. Lutomski 6 2b dz. wychowanie fizyczne świetlica
  8 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  9 3c chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
S. Skrzypczak 1 1b edukacja europejska grupa zwolniona
  2 3R historia grupy A 38 i N 37 świetlicapozostali zwolnieni
  3 3R historia grupy A 38 i N 37 świetlicapozostali zwolnieni
  4 1b historia ks. M. Rybareligia z piątku 2 lekcji
  5 1a historia D. Szymkowiakwf z lekcji 8 – cała klasa
  7 1d historia klasa zwolniona chemia z lekcji 6, przeniesiona na piątek 2 lekcję

O godzinie 1300 odbędzie się pogrzeb Pani Profesor Marii Chróst. Udział
w pogrzebie wezmą klasy 1a (pod opieką pani R. Bosackiej), 2b i 2c gr. biologiczna (M. Gluza), 3a( ks. M.Ryba ), 3b (T. Borowska),3c (B. Tudorowska) 3d (D. Szymkowiak), 

Środa 15.11. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Juja 1 12a j. angielski grupa zwolniona
  2 12a j. angielski grupa zwolniona
  3 35a j. angielski Festiwal zawodów
  4 33a j. angielski Festiwal zawodów
  8 27a j. angielski grupa zwolniona
  9 27a j. angielski grupa zwolniona
J. Krawiec 8 3b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
M. Lutomski 2 2abc dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona 
  3 2c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  4 2c  wychowanie fizyczne G. Maklesgrupa geografia R świetlica, pozostali zwolnieni
  5 2b zajęcia z wychowawcą G. Makles
chemia
  8 1 abcd chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
G. Skrzypczak 4 1c informatyka K. Nowak-Pierszalska
geografia
  5 3b zajęcia z wychowawcą świetlica
  6 1b informatyka świetlica
  7 31n j. niemiecki grupa zwolniona
  8 37n j. niemiecki grupa zwolniona
  9 37n j. niemiecki grupa zwolniona
H. Mańkowska 2 n.i. D.K. j. polski uczennica zwolniona
  3 n.i. A.W. j. polski uczennica zwolniona
  4 3a j. polski Festiwal zawodów
  5 3a j. polski świetlica
A.Brembor- Kubacka 6 34n j. niemiecki grupa zwolniona
  7 36n j. niemiecki grupa zwolniona
  8 36n j. niemiecki grupa zwolniona
S. Skrzypczak 1 3R historia grupa zwolniona
  2 3R historia grupa zwolniona
  3 1b historia klasa zwolniona
  4 1a historia G. Makles
świetlica
  5 1c historia D. Szymkowiak
cała klas wf z 1 lekcji
w czwartek
  6 1d historia W. Falkowska
lekcja biblioteczna
  7 1b edukacja europejska grupa zwolniona
  8 2R historia grupa zwolniona
  9 2R historia grupa zwolniona

 

Uwaga!

- Na drugiej godzinie lekcyjnej w sali nr 7 odbędzie się szkolny Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

- o godzinie 950   w ZSP odbędą się spotkania (warsztaty) z przedstawicielami szkół wyższych z Poznania, w  którym udział wezmą uczniowie klas 3.

Każdy uczeń wybiera  jedną uczelnię , którą jest zainteresowany.

s. 203 Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu

s. 2005 Wyższa Szkoła Bankowa

s. 207 Uniwersytet Przyrodniczy

s. 209 Politechnika Poznańska

Następnie uczniowie udają się do hali sportowej gdzie odbywa się Festiwal Zawodów. Wszyscy wracają do szkoły na godzinę 1110 .

 

Wtorek 14.11.2017r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 2 2b j. polski W. Falkowskagr. geografia R i 26a świetlica, pozostali zwolnieni
3 1d j. polski W. Falkowskalekcja biblioteczna
4 1a j. polski klasa na wycieczce
5 3d j. polski
  1. Skrzypczak

świetlica

J. Juja 1 33a j. angielski grupa zwolniona
2 33a j. angielski grupa zwolniona
3 12a j. angielski G. Skrzypczak – wf chł. świetlica, dziewczęta zwolnione
6 35a j. angielski G. Skrzypczakświetlica
7 27a j. angielski G. Maklesświetlica
J. Krawiec 4 1b podstawy przedsiębiorczości G. Skrzypczakj. niemiecki
5 1a podstawy przedsiębiorczości klasa na wycieczce
7 3abc chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
8 3abc chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
T. Borowska 3 3c j. polski S. Skrzypczakgrupa matematyka R
i historia R świetlica, pozostali zwolnieni
4 3c j. polski G. Skrzypczakgrupa matematyka R
i historia R świetlica, pozostali zwolnieni
5 3b j. polski G. Skrzypczakświetlica
6 2c j. polski G. Skrzypczakświetlica
7 2R j. polski G. Maklesświetlica
A.Brembor-Kubacka 3 25n j. niemiecki D. Adamhistoria i społeczeństwo
  4 25n j. niemiecki M. Gluza biologia z lekcji 9, pozostali świetlica
  5 n.i. A.W. j. niemiecki uczennica zwolniona
  6 34n j. niemiecki grupa zwolniona
G. Makles 6 1d podstawy  procesów chemicznych B. Tudorowska fizyka
M. Lutomski 2 1abcd chł. wychowanie fizyczne W. Falkowskaświetlica
  1. Hoffmann
3 2a matematyka R świetlica
4 2a zaj. z wychowawcą M. Gluza biologia z lekcji 9, pozostali świetlica
5 3c matematyka R G. Skrzypczakgrupa A 34 –świetlica, pozostali zwolnieni
6 3a matematyka D. Szymkowiak wf dz. z lekcji 8, pozostali zwolnieni

 

 

 

Poniedziałek 13.11 . 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Krawiec 1 3b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 3b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 1d podstawy przedsiębiorczości B. Tudorowska
koncert Pro Sinfoniki
  4 1c podstawy przedsiębiorczości B. Tudorowska
świetlica 
  5 1a podstawy przedsiębiorczości Klasa zwolniona
  6 1d zajęcia z wychowawcą G. Skrzypczak
świetlica
  7 1b podstawy przedsiębiorczości D. Adam
wdż
J. Juja 5 22a j. angielski G. Skrzypczak
świetlica
  7 27a j. angielski grupa biologia R i religia 3 świetlica, pozostali zwolnieni
A.Torba-Dembińska 3 3b biologia B. Tudorowska
koncert Pro Sinfoniki
  4 3b biologia B. Tudorowska
świetlica
  5 n.i. D.K. biologia uczennica zwolniona
  6 1a biologia klasa zwolniona
  8 KK biologia uczeń na wykładach
  9 KK biologia uczeń na wykładach

 

Uwaga !

Podczas 3 lekcji w CK RONDO odbędzie się koncert Pro Sinfoniki. Udział w koncercie biorą wszyscy uczniowie pod opieką nauczycieli uczących na 3 godz. lekcyjnej.

Piątek 10.11. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Juja 5 25a j. angielski S. Skrzypczakświetlica
  7 1b zaj. z wychowawcą M. Lutomskicała klasa
  8 27a j. angielski grupa zwolniona
  9 27a j. angielski grupa zwolniona
J. Krawiec 2 1d podstawy przedsiębiorczości W. Falkowskaświetlica
         

Uwaga !
Na  przerwie po 2 lekcji w auli szkolnej odbędzie się uroczysty apel
z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Obowiązuje strój galowy.

 

Podczas 5 lekcji wszystkie klasy wezmą udział w powiatowych obchodach Narodowego Święta Niepodległości 

Czwartek 09.11. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Juja 3 25a j. angielski W.  Falkowskagrupa geograficzna świetlica, pozostali zwolnieni
  4 35a j. angielski B.  Czechowska
j. polski
  5 25a j. angielski B. Tudorowska
świetlica
  6 22a j. angielski S. Skrzypczakgrupa biol. R i wf 4 świetlica, pozostali zwolnieni
  7 22a j. angielski grupa biol. R i wf 4 świetlica, pozostali zwolnieni
J. Krawiec 4 1c podstawy przedsiębiorczości D. Szymkowiak
wf z lekcji 1 – cała klasa                                    


Środa 08.11. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Juja 1 12a j. angielski grupa zwolniona
  2 12a j. angielski grupa zwolniona
  3 35a j. angielski G. Skrzypczak
świetlica
  4 33a j. angielski G. Makles
świetlica
  8 27a j. angielski grupa zwolniona
  9 27a j. angielski grupa zwolniona
J. Krawiec 8 3b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
M. Lutomski 4 2c dz. wychowanie fizyczne G. Makles
świetlica
  5 2b zajęcia z wychowawcą G. Makles
świetlica
         

 

 

 

Wtorek 07.11. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Juja 1 33a j. angielski grupa zwolniona
  2 33a j. angielski grupa zwolniona
  3 12a j. angielski S. Skrzypczak
grupa chłopców  – świetlica, dziewczęta zwolnione
  6 35a j. angielski M. Józefowicz
matematyka z lekcji 8
  7 27a j. angielski G. Makles
świetlica
J. Krawiec 4 1b podstawy przedsiębiorczości K. Nowak-Pierszalska
geografia
  5 1a podstawy przedsiębiorczości G. Skrzypczak
świetlica
  7 3ab chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 3ab chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
         

 

 

 

Poniedziałek 06.11 . 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
A.Sterczak-Jankowiak 5 21a j. angielski G. Skrzypczak
świetlica
J. Krawiec 1 3b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 3b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 1d podstawy przedsiębiorczości D. Szymkowiak
wf z lekcji 1
  4 1c podstawy przedsiębiorczości B. Tudorowska
świetlica
  5 1a podstawy przedsiębiorczości G. Skrzypczak
świetlica
  6 1d zajęcia z wychowawcą G. Skrzypczak
świetlica
  7 1b podstawy przedsiębiorczości W. Falkowska
świetlica
J. Juja 5 22a j. angielski G. Skrzypczak
świetlica
  7 27a j. angielski grupa zwolniona
H. Mańkowska 2 3a j. polski świetlica
  3 1c j. polski B. Tudorowska
świetlica
  4 1b j. polski D. Adam
j. polski
  5 1b j. polski D. Adam
j. polski
  6 3a zajęcia z wychowawcą D. Adamj. polski
  7 n.i.A.W. j. polski uczennica zwolniona
  8 n.i.A.W. j. polski uczennica zwolniona
  9 2a edukacja teatralna grupa zwolniona

 

 

Wtorek 31.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 2 2b j. polski j. angielski 26 i grupa geografia R – świetlica, pozostali  zwolnieni
  3 1d j. polski S. Skrzypczak
świetlica
  4 1a j. polski G. Skrzypczak
świetlica
  5 3d j. polski G. Makles
chemia z lekcji 3
A. Torba-Dembińska 3 n.i.M. Sz. przyroda  uczeń zwolniony
  4 3b biologia  G. Skrzypczak
świetlica
  5 3a przyroda G. Skrzypczak
świetlica
  6 3b biologia G. Skrzypczakgrupy wf chł. i wf 2 – świetlica
pozostali zwolnieni 
  7 KK biologia świetlica
  8 n.i. D.K. biologia uczennica zwolniona
  9 n.i. D. K. biologia uczennica zwolniona
J. Juja 1 33a j. angielski grupa zwolniona
  2 33a j. angielski grupa zwolniona
  3 12a j. angielski G. Skrzypczak
świetlica
  6 35a j. angielski M. Józefowicz
matematyka z lekcji 8
  7 27a j. angielski G. Makles
świetlica

 

 

 

Poniedziałek 30.10 . 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 1 1a j. polski klasa zwolniona
  2 1a j. polski klasa zwolniona
  3 2b j. polski D. Adam
j. polski
  4 2b j. polski D. Adam
j. polski
  5 3d j. polski G. Skrzypczak
świetlica
  6 3d j. polski G. Skrzypczak
świetlica
  7 1d j. polski klasa zwolniona
J. Juja 5 22a j. angielski G. Skrzypczak
świetlica
  7 27a j. angielski grupa zwolniona

 

Piątek 27.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 4 3d j. polski S. Skrzypczakgrupa fizyka R świetlica
pozostali zwolnieni
  5 1a j. polski spotkanie w Sądzie Rejonowym
  6 1a j. polski spotkanie w Sądzie Rejonowym
A.Brembor-Kubacka 1 15n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 11n j. niemiecki grupa zwolniona
  4 11n j. niemiecki D. Adam
j. polski
  5 23n j. niemiecki S. Skrzypczak
świetlica
  6 14n j. niemiecki grupa zwolniona
  7 1a zajęcia z wychowawcą klasa zwolniona
A.Sterczak-Jankowiak 3 26a j. angielski W. Falkowska
świetlica
  4 26a j. angielski W. Falkowska
świetlica
ks. M. Ryba 2 1b religia klasa zwolniona
  3 2c religia W.Falkowska
świetlica   
  7 3c religia grupa przyroda świetlica, pozostali zwolnieni
G. Makles 6 2b chemia R D. Adamhis z poniedziałku 06.11.
  7 2b chemia R D. Adam
his z poniedziałku 06.11.

 

Uwaga!

Podczas 5 i 6 lekcji klasy 1a, 1b, grupa „historyczna” z klasy 2a i grupa „wos”
z kl. 3a wezmą udziałw spotkaniu w Sądzie rejonowym w Grodzisku Wlkp.

Czwartek 26.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 3 2b j. polski W. Falkowska
świetlica
  5 n.i. M. Sz. j. polski uczeń zwolniony
  6 n.i. M. Sz. j. polski uczeń zwolniony
R. Bosacka 4 1d wiedza o kulturze G. Makles świetlica
  5 1b wiedza o kulturze K. Nowak-Pierszalska
geografia
  6 1a wiedza o kulturze S. Skrzypczak
dziewczęta świetlica, chłopcy zwolnieni
  7 1c wiedza o kulturze klasa zwolniona
A. Hoffmann 1 3c matematyka R grupa zwolniona
  2 3c matematyka R udział w konferencji
  3 3c matematyka R udział w konferencji
  4 3a matematyka G. Makles
świetlica
  5 2ab matematyka B. Tudorowska
świetlica
A.Brembor-Kubacka 3 14n j. niemiecki udział w konferencji
  4 n.i. M.Sz. j. niemiecki uczeń zwolniony
  5 15n j. niemiecki B. Tudorowska
świetlica
A. Sterczak-Jankowiak 1 26a j. angielski grupa zwolniona
  2 26a j. angielski grupa zwolniona
  6 21a j. angielski grupa biologia R i wf 4 świetlica, pozostali zwolnieni
  7 21a j. angielski grupa biologia R i wf 4 świetlica, pozostali zwolnieni
M. Lutomski 6 2b dz. wychowanie fizyczne świetlica
  8 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  9 3c chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona

O godzinie 900 w Centrum Kultury RONDO odbędzie się konferencja naukowa z okazji 100-lecia istnienia Powiatu Grodziskiego. Udział w konferencji wezmą klasy 3a, 3c, 2a, 1c (obecność wszystkich uczniów obowiązkowa)pod opieką 

W. Falkowska, S. Skrzypczak, ks. M. Ryba

                                        

                                        

Środa 25.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B.  Czechowska 3 1d j. polski G. Skrzypczak
świetlica
  4 1d j. polski G. Makles
podstawy procesów chemicznych
  6 n.i. M.Sz. j. polski uczeń zwolniony
  7 1a j. polski W. Falkowska
chłopcy świetlica
dziewczęta wf z lekcji 8
A.Brembor-Kubacka 6 34n j. niemiecki grupa zwolniona
  7 36n j. niemiecki grupa zwolniona
  8 36n j. niemiecki grupa zwolniona
A.Sterczak-Jankowiak 3 26n j. angielski G. Skrzypczak
świetlica

 

 

 

Wtorek 24.10 . 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 2 2b j. polski W. Falkowska grupy 26a
i geografia R świetlica
pozostali zwolnieni
  3 1d j. polski S. Skrzypczak
świetlica
  4 1a j. polski G. Skrzypczak
informatyka z lekcji 3
  5 3d j. polski G. Skrzypczak
świetlica
A.Brembor-Kubacka 4 25n j. niemiecki M. Józefowicz
matematyka
  5 25n j. niemiecki W. Falkowska
lekcja biblioteczna
  6 n.i. A.W. j. niemiecki uczennica zwolniona
  7 34n j. niemiecki spotkanie z przedstawicielem WKU
A.Torba-Dembińska 3 n.i. M.Sz. przyroda uczeń zwolniony
  4 3b biologia R G. Skrzypczak
świetlica
  5 3a przyroda G. Skrzypczak
świetlica 
  6 3b biologia R G. Skrzypczak
świetlica
  7 KK biologia uczeń na wykładach
  8 n.i. D.K. biologia uczennica zwolniona
  9 n.i. D.K biologia uczennica zwolniona
G. Makles   6 1d procesy chemiczne lekcja przeniesiona na środę 4 lekcje
G. Skrzypczak
świetlica

Uwaga!
We wtorek, 24. 10. 2017 r. na 7 godzinie lekcyjnej odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Wojskowej Komendy Uzupełnień w Nowym Tomyślu. Udział w spotkaniu biorą uczniowie klas trzecich. Obecność obowiązkowa.

 

Poniedziałek 23.10 . 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 1 1a j. polski klasa zwolniona
  2 1a j. polski klasa zwolniona
  3 2b j. polski G.  Makles chemia
  4 2b j. polski B. Tudorowska koncert Pro Sinfoniki
  5 3d j. polski G. Makles emia z poniedziałku 30.10.
  6 3d j. polski G. Makles chemia z poniedziałku 30.10
  7 1d j. polski klasa zwolniona
A.Brembor-Kubacka 3 22n j. niemiecki B. Tudorowskaświetlica
  4 22n j. niemiecki B. Tudorowska Koncert Pro Sinfoniki
  5 33n j. niemiecki grupa zwolniona
  6 33n j. niemiecki grupa zwolniona
  7 23n j. niemiecki  W. Falkowskagrupa matematyka Rpozostali zwolnieni 
         

 

 Uwaga na  4 godzinie lekcyjnej w Centrum Kultury RONDO odbędzie się koncert Pro  Sinfoniki. Udział w koncercie biorą wszystkie klasy pod opieką nauczycieli. 

 

Piątek 20.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 4 3d j. polski S. Skrzypczak
świetlica
  5 1a j. polski klasa zwolniona
godzina z wychowawcą z lekcji   7 przeniesiona na poniedziałek 2 h
  6 1a j. polski klasa zwolniona
T. Borowska 5 2a j. polski G. Makles
świetlica
ks.  M. Ryba 2 1b religia klasa zwolniona
  3 2c religia W. Falkowska
świetlica
  7 3c religia K. Nowak-Pierszalska geografia z czwartku 7 lekcji, grupa przyroda świetlica, pozostali zwolnieni

 

Uwaga!

- podczas dużej przerwy spotykamy się przy tablicy hm. J. Skrzypczaka w ramach ogólnopolskiej akcji „Zapal znicz pamięci”

-  o godzinie 1300 w Grodziskiej Hali Sportowej odbędzie się koncert w wykonaniu młodzieży z Białorusi. Udział w koncercie wezmą klasy Ic, IIa, IIb, IIc pod opieką nauczycieli uczących na 6 lekcji.

- w dniu dzisiejszym odwołane są zajęcia z języka łacińskiego.

Czwartek 19.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 3 2b j. polski W. Falkowska
świetlica
  5 n.i. M. Sz. j. polski uczeń zwolniony
  6 n.i. M. Sz. j. polski uczeń zwolniony
T. Borowska 4 3c j. polski G. Makles
świetlica
  5 3b j. polski B. Tudorowska
świetlica
  6 3b j. polski S. Skrzypczak
świetlica
K. Nowak-Pierszalska 7 3bc geografia R lekcja przeniesiona na piątek 7 lekcję
grupa 39 a świetlica
  8 3bc geografia R lekcja przeniesiona na piątek 8 lekcję
grupa 39 a świetlica 

 

Środa 18.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B.  Czechowska 3 1d j. polski G. Skrzypczak
świetlica
  4 1d j. polski G. Makles
chemia
  6 n.i. M.Sz. j. polski uczeń zwolniony
  7 1a j. polski W. Falkowska
chłopcy świetlica
dziewczęta wf z lekcji 8
A.Hoffmann 6 2ab matematyka B. Tudorowska
2a fizyka z lekcji 9
2b świetlica
  7 2ab matematyka W. Falkowska
świetlica

 

Uwaga!

9 lekcja – wszystkie grupy zwolnione z powodu posiedzenia rady pedagogicznej.

 

 

Wtorek 17.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 2 2b j. polski K. Nowak –Pierszalska
geografa z lekcji 1W. Falkowska
j. angielski 26 świetlica, pozostali  zwolnieni
  3 1d j. polski M. Lutomski wf chł.
z lekcji 1, dziewczęta informatyka z lekcji 2
  4 1a j. polski G. Skrzypczak
informatyka z lekcji 3, na 3 lekcji wf chłopcy z lekcji 1
  5 3d j. polski G. Skrzypczakj. niemiecki z lekcji 7
A.Ochmańska 3 13a j. angielski M. Lutomski wf chł. z lekcji 1, D. Jankowiak grupa 14a zajęcia przeniesione na środę 1 lekcje
  4 n.i. A.W. j. angielski uczennica zwolniona
  6 34a j. angielski świetlica
J. Juja 1 33a j. angielski grupa zwolniona
  2 33a j. angielski grupa zwolniona
  3 12a j. angielski M. Lutomski wf chł. z lekcji 1, dziewczęta zwolnione
  6 35a j. angielski grupa zwolniona
  7 27a j. angielski ks. M. Ryba
religia  z lekcji 8 cała klasa
G. Makles 6 1d procesy chemiczne W. Falkowska
lekcja biblioteczna
D. Adam 1 2c wdż grupa zwolniona
  2 3d wdż klasa zwolniona
  3 2c historia i  społeczeństwo grupa geograficzna świetlica, pozostali zwolnieni
  4 n.i. M.Sz. historia uczeń zwolniony
  5 n.i. M.Sz. historia uczeń zwolniony
  6 2a historia i  społeczeństwo świetlica
  7 1b wdż klasa zwolniona
M. Józefowicz 1 n.i. A.W. matematyka uczennica zwolniona
  2 2c matematyka K. Nowak – Pierszalska
geografa z lekcji 1
pozostali zwolnieni
  3 3b matematyka G. Skrzypczak
świetlica
  4 n.i. D.K. matematyka uczennica zwolniona
  5 3c matematyka G. Skrzypczak
świetlica
  6 n.i. D.K. matematyka uczennica zwolniona
  7 1d matematyka G. Makles
procesy chemiczne,
z lekcji 6
  8 3d matematyka klasa zwolniona
T. Borowska 3 3c j. polski S. Skrzypczak grupy mat. R i historia R świetlica, pozostali zwolnieni
  4 3c j. polski G. Skrzypczak grupy mat. R i historia R świetlica, pozostali zwolnieni
  5 3b j. polski G. Makles
chemia z 1 lekcji, pozostali świetlica
  6 2c j. polski świetlica
  7 2 R j. polski ks. M. Ryba
religia cała klasa
         

 Poniedziałek 16.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 1 1a j. polski klasa zwolniona
  2 1a j. polski klasa zwolniona
  3 2b j. polski
  1. G.Makles

chemia

  4 2b j. polski
  1. G.Makles

chemia

  5 3d j. polski G. Makles
chemia z lekcji 1
  6 3d j. polski G. Makles
chemia z lekcji 2
  7 1d j. polski klasa zwolniona
R. Maluśki 4 1a edukacja dla bezpieczeństwa
  1. B.Tudorowska

świetlica

  6 1c edukacja dla bezpieczeństwa klasa zwolniona
D. Jankowiak 1 14a j. angielski grupa zwolniona
  2 14a j. angielski grupa zwolniona
  3 31a j. angielski B. Tudorowska
świetlica
  4 31a j. angielski B. Tudorowska
świetlica
  5 n.i. A.W. j. angielski uczennica zwolniona
  6 n.i. A.W. j. angielski uczennica zwolniona
  7 38a j. angielski grupa zwolniona
  8 38a j. angielski grupa zwolniona
A.Brembor-Kubacka 5 33n j. niemiecki G. Skrzypczak
świetlica
  6 33n j. niemiecki G. Skrzypczak
świetlica
  7 23n j. niemiecki W. Falkowska
świetlica
M. Lutomski 0 2b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  1 2b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1b/2c edukacja turystyczna 1b grupa zwolniona
2c grupa świetlica 
  3 1b dz. wychowanie fizyczne  grupa zwolniona  
M. Józefowicz 1 n.i.D.K. matematyka uczennica zwolniona
  2 n.i.A.W. matematyka uczennica zwolniona
  3 3d matematyka B. Tudorowska
świetlica
  4 3d matematyka B. Tudorowska
świetlica
  5 2c matematyka G. Skrzypczakgr. j. polski R  i j. angielski 27 – świetlica,pozostali zwolnieni
  6 3c matematyka G. Skrzypczak
gr. biologia R  i j. angielski 39 – świetlica,pozostali zwolnieni
  7 1c matematyka klasa zwolniona

 

czwartek 12.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 3 2b j. polski W. Falkowskaświetlica
  5 n.i. M.Sz. j. polski uczeń zwolniony
  6 n.i. M.Sz. j. polski uczeń zwolniony
M. Gluza 6 2bR biologia grupa chem. świetlicapozostali zwolnieni
  7 2bR biologia grupa chem. świetlicapozostali zwolnieni
  8 2acR biologia grupa zwolniona
  9 2acR biologia grupa zwolniona
D. Szymkowiak 1 1c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 3c dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  4 2a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  6 3d wychowanie fizyczne S. Skrzypczakświetlica
  7 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 1a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  9 3a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
M. Lutomski 6 2b dz. wychowanie fizyczne grupa chem. świetlicapozostali zwolnieni
  8 1b dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  9 3c chł. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
ks. M. Ryba 1 1a religia klasa zwolniona
  3 2a religia W. Falkowskaświetlica
  5 3c religia B.  Tudorowskaświetlica
  6 3a religia J. Łacheta wos z lekcji 8gr.39a świetlica pozostali zwolnieni
  7 3b religia świetlica
H. Mańkowska 2 1b j. polski W. Falkowskaświetlica
  3 n.i. D.K. j. polski uczennica zwolniona
  4 n.i. D.K. j. polski uczennica zwolniona
  5 3a j. polski J. Łacheta wos z lekcji 7gr.39a świetlica pozostali zwolnieni 
  6 1c j. polski S. Skrzypczakświetlica
  7 3a j. polski R gr.39a – świetlicagrupa zwolniona
  8 3a j. polski R gr.39a – świetlicagrupa zwolniona

 

 

 

 

Środa 11.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
  1. B.Czechowska
3 1d j. polski G. Skrzypczak
świetlica
  4 1d j. polski G. Makles
chemia
  6 n.i. M.Sz. j. polski uczeń zwolniony
  7 1a j. polski W. Falkowska
świetlica
ks. M. Ryba 1 1a religia świetlica
  2 1d religia G. Skrzypczak
świetlica
  3 3a religia G. Skrzypczakświetlica
  4 3d religia G. Makles
świetlica
  5 3d religia D. Szymkowiak
wychowanie fizyczne z lekcji 7
  6 2c religia B. Tudorowska
świetlica
  7 3b religia J. Krawiec
wf dziewcząt z lekcji 8, pozostali zwolnieni
  8 2b religia klasa zwolniona
  9 2b religia klasa zwolniona
         

 

 

Wtorek 10.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
B.  Czechowska 2 2b j. polski W. Falkowska
świetlica
  3 1d j. polski S. Skrzypczak
świetlica
  4 1a j. polski G. Skrzypczak
świetlica
  5 3d j. polski G. Skrzypczak
świetlica
         
         

 

 

Poniedziałek 9. 10. 2017r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego
B. Czechowska 1 1a j. polski klasa zwolniona
2 1a j. polski klasa zwolniona
3 2b j. polski świetlica
4 2b j. polski świetlica
5 3d j. polski świetlica
6 3d j. polski świetlica
7 1d j. polski klasa zwolniona

 

 

 

Wtorek 03.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
D. Szymkowiak 7 3a dz. wych. fizyczne grupa zwolniona
  8 3a dz. wych. fizyczne grupa zwolniona
J. Krawiec 4 1b podstawy przedsiębiorczości G. Skrzypczak
świetlica
  5 1a podstawy przedsiębiorczości G. Skrzypczak
świetlica
  7 3ab chł. wych. fizyczne grupa zwolniona
  8 3ab chł. wych. fizyczne grupa zwolniona

 

 

 

Poniedziałek 02.10. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Krawiec 7 1b podstawy przedsiębiorczości W. Falkowska
świetlica

 

 

piątek 29.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak 1 32n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 32n j. niemiecki grupa zwolniona
  3 12n j. niemiecki grupa zwolniona
  4 12n j. niemiecki ks. M. Rybareligia z lekcji 2
  5 24n j. niemiecki S. Skrzypczakświetlica
  6 13n j. niemiecki grupa zwolniona
M. Lutomski 2 2c wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  3 3c chł. wychowanie fizyczne W. Falkowskagrupy 39a i biologia Rświetlicapozostali zwolnieni
  4 3c chł wychowanie fizyczne S. Skrzypczak
grupy 39a i biologia R
świetlicapozostali zwolnieni
D. Szymkowiak 3 3c dz wychowanie fizyczne W. Falkowskagrupy 39a i biologia Rświetlicapozostali zwolnieni
  4 3c dz wychowanie fizyczne S. Skrzypczakgrupy 39a
i biologia R
świetlica
pozostali zwolnieni
         

 

 

Środa 27.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak 4 1c chł informatyka G. Makles
świetlica
  5 3b zajęcia z wychowawcą G. Makles
świetlica
  6 1b informatyka H. Mankowska
j. polski
  7 31n j. niemiecki grupa zwolniona
  8 37n j. niemiecki grupa zwolniona
  9 37n j. niemiecki grupa zwolniona
M. Lutomski 4 2c dz. wychowanie fizyczne G. Makles
świetlica
  5 2b zajęcia z wychowawcą G. Makles
świetlica
B. Balcerek 4 ni. A.W. geografia uczennica zwolniona
  5 1d geografia B. Czechowska
j. polski
  6 1a geografia B. Tudorowska
świetlica

 

 

Wtorek 26.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak 2 1d gr 1 informatyka grupa zwolniona
  3 1a informatyka S. Skrzypczak
grupa chłopców świetlica, dziewczęta zwolniona
  7 35n j. niemiecki G. Makles świetlica
  8 1c dz. informatyka grupa zwolniona
  9 1d gr. 2 informatyka grupa zwolniona
D. Szymkowiak 7 3a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  8 3a dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona

 

 

Poniedziałek 25.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Skrzypczak 1 31n j. niemiecki grupa zwolniona
  2 n.i. DK j. niemiecki uczennica  zwolniona
  3 21n j. niemiecki B. Tudorowska
świetlica
  4 21n j. niemiecki B. Tudorowska
świetlica
  7 24n j. niemiecki W. Falkowska
grupa mat. R świetlica pozostali zwolnieni

 

 

czwartek 21.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
A.Sterczak-Jankowiak 1 26a j. angielski grupa zwolniona
  2 26a j. angielski grupa zwolniona
  6 21a j. angielski S. Skrzypczakświetlica
G. Makles 6 1d chemia S. Skrzypczakświetlica
  7 3d chemia grupa zwolniona
  8 2b chemia grupa zwolniona
  9 2b chemia grupa zwolniona

 

 

Wtorek 19.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
ks. M. Ryba 4 1c religia G. Skrzypczak
informatyka z lekcji 8
cała klasa
  5 2a religia G. Skrzypczak
świetlica
  6 1b religia G. Skrzypczak
świetlica
  7 1c religia Klasa zwolniona 
  8 1d religia G. Skrzypczak
informatyka z lekcji 9

 

 

czwartek 14.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
ks. M. Ryba 1 1a religia klasa zwolniona
  3 2a religia G. Maklesgrupa 26a świetlica, pozostali zwolnieni
  5 3c religia B. Tudorowskaświetlica
  6 3a religia S. Skrzypczakświetlica
  7 3b religia grupy  fizyczna świetlica, pozostali zwolnieni
K. Nowak-Pierszalska 1 2abc geografia grupa zolniona
  2 2abc geografia grupa zolniona
  7 3bc geografia świetlica
  8 3bc geografia  świetlica

 

 

Wtorek 12.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
J. Łacheta 3 3a wiedza o społeczeństwie S. Skrzypczakświetlica
  4 3a wiedza o społeczeństwie S. Skrzypczakświetlica

Poniedziałek 11.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
G. Makles 1 3d chemia klasa na wycieczce
  2 3d chemia klasa na wycieczce
G. Skrzypczak 1 31n j. niemiecki klasa na wycieczce
  2 n.i. DK j. niemiecki uczennica  na wycieczce
  3 21n j. niemiecki A. Ochmańska
  j. angielski
  4 21n j. niemiecki A. Ochmańska
  j. angielski
  7 24n j. niemiecki D. Jankowiakgrupa matematyczna  R świetlica, pozostali zwolnieni
H. Mańkowska 2 3a j. polski klasa na wycieczce
  3 1c j. polski M. Józefowicz
 matematyka
  4 1b j. polski A. Torba-Dembińska
  biologia
  5 1b j. polski A. Torba-Dembińska
  biologia
  6 3a zajęcia z wychowawcą klasa na wycieczce
  7 n.i. AW j. polski uczennica  zwolniona
  8 n.i. AW j. polski uczennica  zwolniona
  9 2a edukacja teatralna klasa zwolniona
B. Tudorowska 1 3c fizyka klasa na wycieczce
  2 3c fizyka klasa na wycieczce
  7 2a fizyka D. Jankowiak
  świetlica
  8 1b fizyka klasa zwolniona
  9 2a fizyka klasa zwolniona
K. Nowak-Pierszalska 1 3bc geografia klasa na wycieczce
  2 3bc geografia klasa na wycieczce
D.  Szymkowiak 1 1d dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona
  2 1d dz. wychowanie fizyczne grupa zwolniona

 

J. Krawiec 1 3b dz. wf Klasa na wycieczce
   2 3b  dz. wf Klasa na wycieczce
  3 1d podstawy przedsiębiorczości Klasa zwolniona
  4 1c podstawy przedsiębiorczości M. Józefowicz
matematyka
  5 1a podstawy przedsiębiorczości B. Czechowska
j.polski
  6 1d zajęcia z wychowawcą B. Czechowska
j.polski
  7 1b podstawy przedsiębiorczości M. Gluza 
edukacja zdrowotnaz lekcji9

 

czwartek 07.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Józefowicz 2 1d matematyka klasa zwolniona
  3 3b matematyka W. Falkowska
  świetlica
  4 3b matematyka ks. M. Ryba
  religia z lekcji 7
  cała klasa
  5 1c matematyka B. Tudorowska
  świetlica
  6 2c matematyka S. Skrzypczak
  grupa biologiczna świetlica, pozostali zwolnieni
  7 2c matematyka  grupa biologiczna świetlica, pozostali zwolnieni 

 

 

Środa 06.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Józefowicz 1 Id matematyka klasa zwolniona
  2 1c matematyka K. Nowak-Pierszalska
  geografia
  3 3b matematyka G. Skrzypczak
  świetlica
  4 3c matematyka G. Makles
  świetlica
  5 3c matematyka G. Makles
  świetlica
  6 n.i.AW matematyka uczennica zwolniona
  7 n.i.AW matematyka uczennica zwolniona
  8 n.i.AW matematyka uczennica zwolniona

 

 

Wtorek 05.09. 2017 r.

Imię
i nazwisko nauczyciela
Godzina lekcyjna  Klasa  Przedmiot Imię i nazwisko
nauczyciela zastępującego
M. Józefowicz 1 n.i AW matematyka uczennica zwolniona
  2 2c matematyka W. Falkowska
  świetlica
  3 3b matematyka S. Skrzypczak
  świetlica
  4 n.i. DK matematyka uczennica zwolniona
  5 3c matematyka G. Makles
  świetlica
  6 n.i.DK matematyka uczennica zwolniona
  7 1d matematyka G. Makles
  świetlica
  8 3d matematyka klasa zwolniona

 

 

Komentarze są wyłączone.