Sukces podczas biegów sztafetowych w Obornikach

5 października 2021r. w Obornikach, odbyły się Mistrzostwa Rejonu  w Biegach Sztafetowych. Do rywalizacji na dystansie 4x100 metrów i 4x400 metrów, wśród wielu szkół, przystąpiły sztafety reprezentujące grodziskie liceum.
 Rewelacyjnie spisała się sztafeta chłopców 4x400 metrów, w składzie: Arkadiusz Białkowski, Bartosz Kempa, Oskar Palma, Eryk Kasperczak oraz rezerwowi Marcel Komorowski i Nikodem Daktera. Nasi  uczniowie zajęli II miejsce i uzyskali awans do finału wojewódzkiego.
Bardzo dobry wynik,  w biegu 4x400metrów, uzyskały również dziewczęta. Sztafeta w składzie: Karolina Kowalska, Wiktoria Kowala, Weronika Franek i Helena Marciniak zajęła III miejsce, a do awansu zabrakła jej zaledwie 1 sekunda.
 Grodziskie liceum reprezentowała także sztafeta dziewcząt  4x100metrów, w której biegły: Maria Andrzejewska, Emilia Janeda, Aleksandra Kuleczka, Maja Kosicka oraz  Maria Ksiąg – rezerwowa, dziewczęta zajęły 4 miejsce w biegu eliminacyjnym.