Razem na szlaku – rajd pieszy licealistów do Grąblewa

Razem na szlaku – rajd pieszy licealistów do Grąblewa

22 czerwca 2026 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego odbył się rajd pieszy do Grąblewa, w którym wzięli udział licealiści naszej szkoły. Był to dzień pełen ruchu, uśmiechu i wspólnej integracji.

Już w trakcie marszu uczniowie uczestniczyli w przygotowanej specjalnie na tę okazję grze miejskiej „Bingo”, którą zorganizowała klasa 3e wraz z wychowawcą, panią Dorotą Jankowiak. Serdecznie dziękujemy za świetny pomysł i zaangażowanie – gra dostarczyła wielu emocji i urozmaiciła trasę rajdu.

Po dotarciu na miejsce młodzież chętnie brała udział w rozgrywkach sportowych, rywalizując w przyjaznej atmosferze. Zwycięstwo w sportowej rywalizacji zdobyła klasa 1c, która w nagrodę otrzymała „Białą kartkę” – upoważniającą całą klasę do zwolnienia z jednego dnia nauki od odpowiedzi ustnych i sprawdzianów. To wyjątkowy prezent, który uczniowie będą mogli wykorzystać w kolejnym roku szkolnym.

Nie zabrakło także czasu na odpoczynek – wspólne chwile na kocach, muzyka i rozmowy sprzyjały integracji. Zwieńczeniem całego wydarzenia był wspólny taniec – belgijka, w którym chętnie wzięli udział wszyscy uczestnicy rajdu.

Całe wydarzenie zostało zorganizowane przez klasę 3c wraz z wychowawcą, panią Hanną Piętą, którym dziękujemy za stworzenie tak miłej i życzliwej atmosfery.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas.

 

 

Czytaj także:

zobacz więcej wiadomości